İkimizin Yerine Jagat Hırsızlık Yapıyor ve Hafızasını kaybediyor

İkimizin Yerine dizisinde 8 haziran 10 haziran tarihlerinde ekranlara gelecek yeni bölümde  Jagat hafızasını kaybedecek; onu Anandi ve Şiv bulacak.

Jagat‘ın hırsızlık yaparken yaraladığı adam (Narayan’ın karısı konseye hırsızı şikâyet eder. Dadisa Anandi‘den Şiv‘i kötülediği için özür diler. Anandi onu affeder. Dadisa Anandi‘yi evlenmekten vazgeçmemeye ikna eder.  Konsey yargılamasında Jagat öne çıkar ve suçunu itiraf eder. Açlığa dayanamadım ve yakalanınca ailemin itibarı zedelenmesin diye ona vurup kaçtım der. Herkesten özür diler.kimizin Yerine Jagat hırsız

Anandi Narayan iyileşene kadar Jagat‘ın onun ailesine bakması gerektiğini söyler. Herkes bu karara katılır. Jagat da memnun. Şiv gurur duyar. Evde Dadisa Bairon‘u Jagat‘ın değiştiğine ikna etmeye çalışır. Jagat Narayan‘ın yerine tarlada çalışıyor ve onun deposunda kalıyor. Adamın karısı hâlâ Jagat‘a kızgındır. Anandi Şiv‘e onu Dadisa‘nın Urmila‘ya kötülediğini anlatır.

Şiv hiç sorun etmez ve iyi ki yapmış, yoksa seni tanıyamazdım der. Aileme de ben her şeyi doğru zamanda anlatırım korkma der. Menakşi sürekli Jagat meselesini açıp Anandi‘yi rencide etmeye çalışır. Şiv‘in annesi Iravati bu konudan endişe ediyordur. Menakşi Anandi‘ye bir şey yapar diye korkuyor. Şiv ve Anandi kazayla Jagat‘a çarparlar. Jagat su ister. Şiv Jagat‘ı ofisine götürür.

Jagat orada Anandi‘den özür diler ve Şiv‘i över. Anandi ona yüz vermez. Şiv mabette Anandi‘ye geçmişin seni çağırırsa gider misin diye sorar. Anandi, Jagat‘a karşı duygularım yok, geleceğimi sadece seninle görüyorum der. Şiv çok sevinir. Dadisa çocukken Jagat‘ı bozduğu gibi Nandu‘yu bozmamaya karar verir. Evde kimse yokken Şiv‘in canı sıkılır. Sonra Anandi gelir ve birlikte yemek yerler.ikimizin yerine ileriki bölümlerde neler olacak

Menakşi eve gelir ve onları yalnız görünce Anandi‘ye laf sokar. Anandi kızların okula gelmediğini fark eder ve endişelenir. Kızlar ateşlenmiş ve hastadırlar. Anandi bunu Lal ve Şiv‘le konuşur. Anandi Nandu‘nun Jagat‘la görüşmesine izin verir.  Jagat pazarda buğday fiyatların çok pahalı olduğunu görünce müdahale eder. Köylülere uygun bir fiyatta satılmasını sağlar. Tüm köy ona minnettar olur.

Narayan Jagat‘ı affeder. Anandi ve Şiv memnun kalırlar. Jagat çiftçilerin bir örgüt kurmalarını önerir. Şiv kabul eder ve Jagat‘ı örgüt reisi yapar. Jagat Şiv‘den bilgisayar ister. Şiv Bhim‘in bilgisayarını verir. Jagat Şiv ve Anandi‘yle çalışırken Şiv‘e Anandi‘yi ondan daha iyi tanıdığını ispat etmeye çalışır. Şiv gerçek niyetini anlamasa da kendini ezdirmez. Jagat yakında Anandi dâhil tüm ailesini geri alacağını düşünüyor.

Anandi bir kızı hastaneye yetiştirirken Jagat kızı tedavi eder. Anandi ve Şiv kızın başında beklerken Anandi Şiv‘in omzunda uyur. Jagat sinirlenir. Anandi ve Şiv Jaipur’a giderken hava kötüleşir. İkili yaya olarak geri dönerken Anandi ayağını burkar. Şiv onu eve taşır ve ayağına masaj yapar. Anandi şaşırır. Nandu çok kötü hasta olur ve beni Jagat tedavi etsin diye tutturur.

Jagat onu evde tedavi eder ve giderken bayılır. Lal Jagat‘ı kontrol eder ve domuz gribi olmuş gibi olduğunu söyler. Hastanede yer olmadığı için Jagat‘ın evde tedavi olması gerektiğini söyler. Bairon izin vermez ama Anandi kalsın der. Şiv de destekler. Nandu Şiv‘i tersliyordur. Abimin yerini aldın diyor. Şiv daha çocuk diye bunu önemsemiyor. Jagat duygu sömürüsü yaparak Anandi‘ye başına masaj yaptırır.

Şiv bunu görünce üzülür. Lal aileye Jagat‘ın yüksek ateşten beyninin etkilendiğini ve son bir kaç yılı unuttuğunu söyler. Anandi‘yi karısı zannettiğini söyler. Her şeyi hatırlayana kadar Anandi ona karısı gibi davranmalı der. Bairon kabul etmez. Anandi ve Dadisa bir kaç gün idare edelim der. Şiv rahatsız olur. Menakşi de Şiv‘i doldurmaya çalışır.kimizin Yerine Jagat ölecek mi

Jagat aslında hasta değildir, numara yapıyordur. Anandi Jagat‘a karısı gibi davranırken Dadisa onu Şiv‘le evlendirme fikrinden pişman olur. Ancak Anandi bunu sadece sıradan birine hizmet ediyor gibi yapıyordur. Dadisa bu nişanı iptal edecek mi? Tüm bunlar, 274~276 bölüm 8~10 Haziranda yayınlanacak.

İkimizin Yerine Jagat Hırsızlık Yapıyor ve Hafızasını kaybediyor (1 Yorum)

  1. Ayy axir ki bu anandi ve shiv nisanlanacaq.ay guzel bolumler basliyor herkes baxsin harika bir dizidir izlemeye deyer.
    Bezen anandiye uzuluyorum. Ama inwallaah o kiz mutlu olur ..