Yemin 65. bölüm Özeti 24 Mayıs Fragmanı

Yemin dizisinde sezon finaline son bir hafta kaldı. Cavidan akıllansa da Cemre akıllanmadı ve Cavidan’ı da yeniden kendi safına çekmek için hain bir plan daha yapacak.

Yemin 65. bölüm Özeti

Emir Reyhan‘a bana sadece 1 gece katlanacaksın yarın gidiyorum der. Reyhan bu kadar çabuk mu diye sorar. Emir senin için ne fark eder der. Reyhan çok üzülür. Emir hata yaptım ama affetmek nedir bilmezmisin sen diye söylenir. Cemre Reyhan‘a Emir‘i çok iyi tanıyan bir insan olduğunu söyler. Reyhan ise ben de eşi olarak sorunu cevapladım der. Cemre sinir krizi geçirir. Duyan da evliliğini aşk evliliği yaptı zanneder diye kudurur. Reyhan ve Emir aynı yatakta birbirlerine bakarken Reyhan Alaskanın nasıl bir yer olduğunu merak eder.

Emir Reyhan‘ın gitme demesini bekliyordur. Reyhan da Emir‘in kendiliğinden kalmasını istiyordur. Hikmet Emir‘e ne kadar kalacağını sorar. Emir projenin gidişatına bağlı der. Hikmet Reyhan da gelsin der. Emir ve Reyhan şaşırır.Yemin 24 Mayıs resimleri

Yemin 24 Mayıs Resmi Özeti

Gitmek için hazırlanan Emir, içten içe Reyhan’ın kal demesini bekler. Evliliği ve gururu arasında kalan Reyhan, Emir’in gitmesine izin verecek mi? Gitmeye karar veren Emir, gerçekte Reyhan’ın ona kal demesini ister. Reyhan ise evliliği ve gururu arasında gelgit yaşar.

Reyhan, Emir’in gitmesine izin verecek mi? Öte yandan Talaz’ın başını belaya sokacak olan dosyayı ele geçirmeye çalışan Leyla, korkunç gerçekleri öğrendiğinde hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

Yemin 24 Mayıs Fragmanı

Yemin 65. bölüm tahmini

Yemin dizisinde Reyhan Cavidan sayesinde Cemre‘nin planını anlamış ve ona haddini bildirmişti. Emir ise bu olanların farkında değildir. Reyhan‘ın onu görmek istemediğini düşünüyordur. Talaz Kemal‘den özür dileyerek Leyla‘nın gözünde iyi baba olmuştu. Benim tahminime göre bu bölümlerde Kemal Talaz‘ın pisliklerini aramaya devam edecek. Talaz bu durumu fırsata çevirecek ve Kemal‘i Leyla‘nın gözünden düşürecek. Leyla da babasına inanacak. Kemal‘in onunla uğraştığını düşünecek. Ancak Kemal Leyla‘ya bunu onun iyiliği için yaptığını anlatacaktır. Leyla yine ikilemde kalacak. Reyhan Cemre‘yi Emir‘den uzak tutmaya çalışırken Cemre Emir‘e duygu sömürüsü yaparak aralarını açacak.

Reyhan Emir‘le ters düşecek. Fakat Emir Reyhan‘ın onu kıskandığını anlayacak ve mutlu olacak. Bir yandan da Cemre‘ye karşı olan suçluluk duygusuyla Cemre ile vakit geçirecek. Cemre‘nin hafızası yerine gelsin diye elinden geleni yapacak. Bütün bunlar olurken Cavidan Reyhan‘ın en büyük destekçisi olacak. Cemre‘ye de Emir‘in Reyhan‘ı sevdiğini ve ondan uzak durmasını söyleyecek. Fakat Cemre pes etmeyecek ve Cavidan‘ı geçmişte beraber Reyhan‘a yaptıkları kötülükleri Emir‘e anlatmakla tehdit edecek. (Miras belgesinde sahtecilik, Vural meselesi). Ben Emir‘i kaybedersem sizde kaybedersiniz diyecek. Cavidan mecbur geri çekilecek. Ama Reyhan için de üzülecek.Yemin 65. bölüm resimleri

Yemin 24 Mayıs Fragmanı

Yemin 24 Mayıs 65. bölüm fragmanı yayınlandığında sayfamızda olacak.

Yemin 64 bölüm detaylı özeti

Reyhan Cemre‘yi Emir‘e sarılırken görünce kıskanır. Emir Cemre‘yi teselli eder. Reyhan gitmekten vazgeçer ve eve döner. Cemre bunu fark eder. Emir ve Cemre gider. Talaz Kemal‘den özür diler. Kemal beni kandıramazsın, açığını bulduğum an hapse gireceksin der. Talaz Leyla‘yı iyi niyetine inandırıp gider. Reyhan Cemre ve Emir‘i düşünüp sinir olur. Suna‘ya bir şey belli etmemeye çalışır. Cavidan bu durumu fark eder. Emir Reyhan‘ı arar ama Reyhan açmaz. Emir merak eder. Cemre istersen dönelim der ama Emir Reyhan istese gelirdi der. Kemal Talaz‘ın bilerek kendini şişlettiğini öğrenir. Leyla Kemal‘e sinirlidir. Kemal Şehriye‘ye Talaz‘ın planını anlatır. Kemal Leyla‘ya gerçeği ıspatlayana kadar ona bir şey söylemez. Reyhan evde diken üstünde gibidir. Emir‘i merak ediyor ama gururundan aramıyordur. Emir de balık tutarken ona mesaj atmak ister ama Reyhan gelmek istemiyordu diye düşünüp vazgeçer. Her ikisi de birbirini düşünür ve sıkılırlar.

Cemre Emir‘i Reyhan‘a karşı doldurmaya çalışır ama Emir oralı olmaz. Emir hapşırınca eve gitmeyi planlarlar. Emir bir proje için 2 yıllık Alaska‘da çalışmalıdır ama bunu reddeder. Reyhan Emir‘e kızar ve eve gelince konuşacağını söyler. Talaz Leyla‘ya iyi insan rolü yapmaya devam eder. Taci Leyla‘ya Kemal‘in 2 yıl önceki beraber yaptıkları soygunu araştırdığını söyler. Leyla Talaz bilmesin der. Leyla Kemal‘deki dosyayı ele geçirmelidir. Emir ve Cemre eve gelir. Cemre heyecanla nasıl eğlendiğini anlatır. Reyhan kıskanır. Emir Reyhan‘ın hasta olduğunu düşünür. Cemre Emir‘e özel bir çay yapmaya gider. Reyhan ve Cavidan sinir olur. Cemre çok mutlu halde Emir‘le iyi vakit geçirdiğini anlatır. Emir‘in huzurlu olduğunu söyler. Emir‘le vakit geçirdikce hatırlayacağıma inanıyorum der. Reyhan ben buna izin vermem Emir benim kocam der. Ama bu sadece hayaldir. Cavidan Cemre‘ye Emir artık evli biri eskisi kadar vakit geçiremezsiniz der. Suna ve Reyhan odalarına gider. Cemre Cavidan‘a Reyhan‘ı destekledi diye kızar. Cavidan Hikmet her şeyimi aldı, senin çocuksu oyunlarınla devam edemem der. Reyhan‘ın Cemre‘yi kıskanmasını koz olarak kullanacaklardır. Cemre ve Cavidan yine işbirliği içindedir. Emir Reyhan‘a hasta mısın diye sorar. Reyhan kızgındır ve niye ben cevap vereyim diye onu tersler. Iyiyim deyip gider. Emir onun niye kızdığını düşünüp durur. Reyhan Emir‘le konuşmayı düşünür ama yapamaz. Şehriye Kemal ve Leyla‘yı barıştırmaya çalışır ama nafile. Cavidan Emir‘i hasta olduğu için yatağa yatırır. Suna Emir‘e Reyhan balığa gelecekken vazgeçti der. Emir nedenini merak eder. Reyhan Emir‘i yatakta görür ve ben koltukta yatarım der. Emir‘e su verir. Emir Melike‘ye söyle bana ballı süt yapsın der. Reyhan ben yaparım der ama hâla sinirlidir. Leyla bilerek Kemal‘i yumurta almaya gönderir.

Emir Reyhan‘la vakit geçirmek için hastalığını kullanır. Ateşini kontrol ettirir. Çorba ister. Reyhan çorba bitti dese de yenisini yapmaya gider. Emir gerek yok yorulma der ama aslında sevinir. Emir telefonda Zafer‘le Alaska projesini reddetmesini konuşur. Reyhan da hasta olduğuma inandı der. Reyhan duyar ve sinir olur. Emir‘e tarhana bitmiş der. Hastalık numarasına aldırmaz. Leyla Kemal yokken Talaz dosyasını arayıp bulur. Tam giderken Kemal gelir. Emir Reyhan‘a neden benimle konuşmuyorsun der. Sırf sana yakın olabilmek için numara yaptım der. Ama sen benden uzak olmak istiyorsun der. Derdin ne diye sorar. Reyhan benden daha medeni insanlar var onlarla konuş der. Emir sinirlenir ve bana küs bağır ama beni yok sayma der. Reyhan uyumak istiyorum der. Emir belkide aptallık ettim der. Emir Reyhan‘a kızıp Alaska projesini kabul eder. 14 aylık gidecektir. Reyhan şaşırır. Emir hayatından da bu şehirden de gidiyorum der. Reyhan üzülür.

Yemin 65. bölüm Özeti 24 Mayıs Fragmanı (2 Yorum)

  1. Filmin yarışı müzikle geçiyor Reyhani n çok geç konuşmasına
    Sinir oluyorum duygularını açıklasin çok sesiz kaliyor

  2. DİZİ COK GUZEL AMAN OYUNCULARR GİTMESİN BU GUNE KADAR İZLEDİGİM EN İYİ DİZİ