İkimizin Yerine 268. Bölüm Özeti 2 Haziran Anandi ve Şiv Nişanlandı

İkimizin yerine 268 bölüm özeti. 2 Haziran. Anandi ve Şiv Jagat‘ın gözü önünde nişanlandı.

İkimizin Yerine 268. Bölüm Özeti

Nişan hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor. Kazan da oraya gelir. Anandi çok sevinir. Kazan Dadisa‘ların her şeyi hazırladığını görür ve Govind‘e insanların sadece öz kızları için çok şey yaptığını söyler. Kazan, Anandi‘ye böyle bir ailesi olduğu için şanslı olduğunu söyler. Dadisa Şiv‘in ailesine pahalı hediyeler getirtir. Kazan minnettardır. Anandi Kazan‘ı odasına götürür ve ona çantada ne olduğunu sorar.

Kazan utanarak hiçbir şey söylemez. Anandi, ısrar edince Kazan, Şiv‘e bir hediye aldığını ama şimdi verip vermeyeceğinden emin olmadığını söyler. Anandi etkilenir ve evimizdeki çamur bile benim için paha biçilmez der. Anandi, hediyelerini Dadisa‘ya göstermeyi teklif eder.

Kazan tereddüt eder, ama Anandi onu ikna etmeye çalışır. Kazan hala reddeder. Bairon bunu görür. Jagat, Jetsar yolundadır. Anandi nişana hazırlanır. Jagat köye ulaşır ve Anandi ile anlarını hatırlar. Zihninde ondan özür diler. Ona hayatında başka hiç kimsenin vermediği kadar çok mutluluk vermeyi vaat eder.kimizin Yerine 268. Bölüm resimleri

Anandi çok üzgün. Damat tarafı gelir. Herkes birbirini selamlar. Şiv bir kaç ritüeli yapar. Şiv‘in dedesi Dadisa‘ya çiçek verir. Dadisa utanır. Dede, Dadisa‘ya çiçeklerden daha güzel göründüğünü söyler. Dadisa daha sonra Anandi‘nin babasını aile ile tanıştırır. Şiv, nişan için hala zamanın olup olmadığını sorar ve Anandi‘ye bir sürpriz yapacağını söyler.

İkimizin Yerine 268. bölüm özetinde Bhim dizüstü bilgisayardan her şeyi Sumitra‘ya gösterir. Herkes ekranda Sumitra‘yı görünce hoş bir sürpriz olur. Sumitra, yaptığı her şey için Şiv‘e teşekkür eder. Şiv mütevazı davranır. Şiv daha sonra Sumitra‘yı ailesine tanıtır. Sumitra aileye Anandi‘yi doğurmamış olabilirim ama eve geldiği günden beri öz kızım gibi davrandım ve aynı sevgiyi sizden almasını umuyorum der. Belki bizi bile unutur der.

İkimizin Yerine 2 Haziran Özeti Devam Ediyor

Iravati, sizi unutturacak kadar sevgi verebilir miyim bilmem ama deneyeceğim der. Sonra Menakşi‘nin oğlu Mahir gelir ve hepsi sevinir. Menakşi derslerini sorar. Mahir abimin nişanlanmasından daha önemli bir şey yok der. Iravati onu aileyle tanıştırır. Mahir, Anandi‘yi sorar. Anandi hala endişelidir.

Gehna ve Sugna herkes duygu dolu gözlerle izlerken Anandi‘yi aşağı indirir. Şiv ona vurulur. Mahir, Şiv’in suskunluğunu anladığını söyler. Anandi, gerçekten de çok güzeldir. Dadisa, Anandi‘ye Şiv’in ona sürpriz yaptığını söyler. Anandi Sumitra’yı görünce gözyaşlarına boğulur. Sumitra ona hayır dua eder. Anandi, böyle bir hediye için sessizce Şiv‘e teşekkür eder. Ayrıca Sumitra‘ya, takmasını istediği kolyeyi taktığını söyler.

Mahir, Anandi‘yle tanışır ve hoş bir sohbetleri olur. Şiyam, Dadisa’nın kulağına bir şey fısıldar. Dadisa herkese bu gün çok özel bir dans gösterisi düzenlediğini söyler ve danslar başlar. Sonra Dadisa, Şiv‘in ailesine verecekleri “çeyizi” anlatır. Ama Şiv ve ailesi, çeyize karşı olduklarını söyleyerek teklifi şiddetle reddederler. Dadisa ve Bairon’un protestolarına rağmen, kararları değişmez.  Anandi’ye duydukları sevgiyle yaptıklarını söylerler. Iravati hediyeleri kabul etmediği için özür diler.

Evlendikten sonra Anandi‘nin evlerine attığı adımlarla birlikte o eve refah ve mutluluk getireceğini söyler. Bu arada, Jagat süsleme ve dışarıdaki pek çok ayakkabıyı görür ve neler olduğunu merak eder. Yüzük töreni başlamak üzere. Bairon Kazan‘ın Şiv‘e aldığı yüzüğü alır ve onu nişan yüzüğü yapar. Kazan duygusallaşır. Törenden önce Şiv, Dadisa‘ya sadece koleksiyoner ve Sarpanç‘ın düğünü değil basit bir törenle evlenmeyi şart koşar.kimizin Yerine şivin ailesi

Köy halkının önünde kötü bir israf örneği vermemeliler. Dadisa kabul eder. Anandi, yüzüğü Şiv‘in eline takarken huzursuz olup etrafa bakar. Bu arada Jagat eve girer. Anandi annesinin son sözlerini hatırlar. Cesaretini toplar ve yüzüğü parmağına takar. Aynı anda Jagat içeri girer ve şok olur. Herkes alkışlar. Dadisa Jagat‘ı görür ve şok olur. Şiv de yüzüğü takar.

İkimizin Yerine 2 Haziran özetinde Jagat, Şiv‘in Jaipur pazarında onu bir kez döven kişi olduğunu hatırlar. Anandi, ölen annesine verdiği sözü yerine getirdiğini düşünür. Çift, yaşlıların kutsamalarını alır. Jagat gözü yaşlı. Dadu dhol oynarken gösterilir. Mahir herkesi dans pistine sokar ve herkes eğlenir.ikimizin Yerine 2 Haziran resimleri

Dadisa, Jagat’ı bir anlık görür. Jagat ortadan kaybolur. Dadisa çılgınca dışarı çıkar ve kimseyi görmez.  Sonra hayal gördüm zanneder. Sumitra, Jagat ve Anandi’nin evliliğini hatırlar ve dizüstü bilgisayarı kapatır. Bu durumu Bairon görür. Dadisa Bairon‘a Jagat‘ı söyler. Bairon endişeli ama Gauri ile hayatında mutlu olduğu için neden burada olsun der.

Yolda, Jagat yalınayak Şiv ile kavgasını ve Anandi ile mutlu anlarını hatırlar. Daha sonra, köy halkı onu görmeden en kısa sürede gitmesi gerektiğine karar verir. Bairon Dadisa‘ya kısa sürede yapılan harika düzenlemelere katılımın nasıl başarılı olduğunu anlatır.kimizin Yerine jagat üzgün

Makan, birinin onları unuttuğunu söyleyerek Jagat’ın ayakkabılarını getirir. Dadisa Jagat geri geldi ben haklıydım der. Bairon, gelme sebebi olmadığı için onu düşünmeyi bırakmasını ister. Dadisa, kendisinin inancı olduğunu söyler. Bairon tahriş olur ve Makan‘a iki gün içinde kimse istemezse ayakkabıları at der. Dadisa, Makan‘a ayakkabıları depoda tutmasını söyler.

İkimizin Yerine 268. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 268. Bölüm Özeti 2 Haziran Anandi ve Şiv Nişanlandı (2 Yorum)

  1. raman sadeje çoçuklaryna bisey olursa isitayi suçlyyor raman kotumi ya iymi hiç bilmiyorum birde kotu oluyor birde iy ouyor hiç annamadym bän aylesinden birisine bisey olyor sonrasy isita suçly oluyor sew yeter dizisi çok guzel bir dizi guzel bolumleriyle karsylasyyorus her gun baslyyor