İkimizin Yerine 27 Haziran Özeti Jagdiş ve Ganga’yı Kurtabilecek mi?

İkimizin Yerine dizisinin 27 Haziran günü yayınlanacak 293. bölüm özetine devam ediyoruz. İkimizin Yerine 27 Haziran özetinin ilk kısmında  tören için köye gelen Anandi Dadisa’nın söylettiği yalanı öğrenir ve Jagdiş’in kayıp olduğunu öğrenir. İşte İkimizin Yerine 27 Haziran özetinin devamı

İkimizin Yerine 27 Haziran özetinin ilk kısmını okumadıysanız okumak için tıklayınız İkimizin Yerine Özetleri

İkimizin Yerine 27 Haziran Özeti 2. Kısım

Dadisa Anandi’ye telaşlanacak bir şey yok; Mumbai’ye gitmedi burada köyün yakınında başka bir köyse  olduğunu söyledi. Dadisa, Jagat’ı bulmak için birkaç kişi kiraladığını söyledi. Anandi Sumitra’nın sağlığının da bu yüzden iyi olmadığını tahmin etti ve durumun vahim olmasından korktu. Anandi öğrendiklerinden sonra yapılacak töreni reddetti. Anandi kendini evin dışına attı Şiv’de onu takip etti.

z Copy

Anandi kendisinin koca evinde mutluyken ailesinin burada önemli sorunlar ile ilgilendiğini telefonda kimsenin sesinden durumu anlamadığı için büyük bir suç işlemiş gibi kendini kötü hissediyor.

Anandi gittikten sonra Şiv geri gelir ve kimsenin üzülmemesini bu tören için bir kez daha Jetsar’a gelebileceklerini söyler. Tabi iki ailede şok olmuştur. Şiv Jagdiş’i geri getireceğine dair Anandi ve ailesine söz verir.

Ganga ise evde şiddet görmeye devam ediyor. Kocası gömleklerinde leke kaldığı için ona çok kızıyor ve biraz daha dikkatli olmasını istiyor; Kuması ise Ganga’dan bacakların masaj yapmasını istiyor.

Ganga ise kocası Ratan tarafından taciz edilir. Kocası Ganga’nın çocuk uyutmasını izler ve şehvetle Ganga’nın güzelliği karşısında vurulur. Ratan yaklaşmaması gerektiği halde Ganga’ya bebeğin yanına yaklaşır. Ganga çok korkar ama son anda Ganga’nın kuması yani Ratan’ın ilk eşi gelir ve Ganga tacizden kurtulur.

kimizin Yerine 27 Haziran resimleri foto

İkimizin Yerine 293. Bölüm Özetinde

Ratan karısı Padma’yı sakinleştirmeye çalışır, Ganga’nın odasında ne yapıyorsun sorusunu sorduğunda. Sadece çocuğunu almaya gittiğini söyler. Padma ikna olmamış ve daha fazla soru soruyor. Padma kocası Ratan’a hamileyim artık Ganga’yı hayatımızdan çıkar diyor Ratan, bebeğini doğurduğu zaman Ganga’yı atacağım ve oğlum bizde kalacak her iki çocuğa da sen bakacaksın der. Padma, Ganga’nın oğlunu büyütme fikrinden memnun değildir.

Jagdiş Ganga’yı bulur ve onun zorlukla yürüdüğün fark eder. Ganga’yı durdurmaya çalışır ve sağlığının nasıl olduğunu sorar. Fakat Ganga ondan uzak durmaya çalışır Jagdiş sonunda onu durdurur. Kocası Ratan’dan korkmamasını, onunla savaşmasını söyler. Aile İçi Şiddetin büyük bir suç olduğunu ve sürekli sessiz kalması halinde Ratan’ın kendisine işkence yapmaya devam edeceğini söyler.

Ganga elinden geleni yaptığını ancak durumların daha da kötüleştiğini söylüyor. Jagdiş çocukla kaçmasına yardım edebileceğini söyler Yardıma ihtiyacı olursa ona numarasını verir. Ganga ise  hayatından uzak dur yeter der. Şiv gömleğinin bir düğmesinin kırılır Anandi onu diker ve Şiv ile yakınlaşır. Menu Anandi’yi çağırınca yine öpüşme yarım kalır. Şiv, A’nın kendisine yaklaşmak için çaba sarf etmeye çalıştığını düşünüyor.

5 Copy

İkimizin Yerine 27 Haziran Fragmanı

İkimizin Yerine 27 Haziran Özeti Jagdiş ve Ganga’yı Kurtabilecek mi? (4 Yorum)

  1. Ne olur ikimizin yerine özetleri yayinlansin ve dizi bölümleri uzun olursa iyi olur beğeniyle izliyoruz