İkimizin Yerine 294. Bölüm Özeti 28 Haziran Jagat Bulundu

İkimizin Yerine 294. Bölüm Özeti

Sançi Anandi’nin eski kocası Jagdiş için çok endişelendiği konusunda Anandi hakkında laf çıkarmaya başlar, Menu ise Anandi’nin ailesinin acısından rahatsız olduğunu bu yüzden de ritüeli iptal ettiğini ve üzgün olduğunu olayın eski koca olayı olmadığını söyler. Sançi ise Anandi’nin ailesini Şiv’i sevgileriyle boğmak ve onu kendi ailesinden uzaklaştırmakla suçlar.

Anandi Singh’lerden özür diler onlara Jagdiş yalanı konusunda sert çıktıkları için. Bairon, Jagat’ın ayrılışı için çok üzgün olduklarını ve geri döneceklerini beklemek dışında başka bir seçeneğe sahip olmadıklarını söyler.

İkimizin Yerine 294. bölüm özetinde Anandi, Şiv’den bu konuyu yardım isteyeceğini söyler. Sumitra, Şiv’i buna dâhil etmenin uygun olmadığını düşünüyor. Dadisa, bu ailenin kendilerini etkileyen sorunlarının Şiv ve ailesine bir haksızlık olacağını söyleyerek onlara destek oluyor Bairon, Jagat’ın kendi başına geri döneceğini ve onu geri dönmeye zorlamamaları gerektiğini söyler.kimizin Yerine 294. bölüm resimleri

Bütün aile birlikte Ganga’yı tembel olduğu için azarlar. Çocuk ağlar Ganga onu beslemeye gider. İlk önce ailesini beslemesini söyleyen kocası Ganga’ya kızar ama Ganga, bebeği beslemenin daha önemli olduğunu söyler ve gerginlik çıkar.

Ratan’ın babası Ganga’yı bir kuyuya ya da bir ormana atmaları gerektiğini söyler. Ratan ise şimdilik bedava bir hizmetçi olduğunu ve işleri bitince çocuğu alıp Ganga’yı atacakları konusunda teminat verir. Ganga, bunu duyar, uzaktan onları dinler ve duyduklarına şok olur.

İkimizin Yerine 28 haziran Özeti Devam Ediyor

Şiv, Menu’ya köyün yakınındaki bazı sağlık merkezlerinde ve yetimhanelerde çocukların olduğunu bu kimsesiz çocuklara yardım edip ve onları muayene ettirerek Anandi’yi sürpriz yapacağını söyler. Dadisa da yetimhaneye bazı kıyafetler vermiştir. Menu Şiv ve Anandi Yetimhaneye doğru yola çıkar.

Yetimhanede hediyeler dağıtılıyor. Tüm çocuklar çok memnun kalıyor ama bir kız doktor için sıcak yorgan ihtiyacı olduğunu söylüyor. Anandi ve Şiv doktora yorgan götürmek istiyor. Doktor ise Jagat çıkıyor. Jagat Anandi ve Şiv’i görünce çok şaşırıyor.2 2

Anandi ben aileyi sana emanet edip gitmiştim arkamdan da sen aileyi terk etmişsin annen hasta onunla ilgilenmen gerekti diyor. Jagdiş ise geri dönmeyeceğini kendisini burada affettireceğini anlatır. Sonunda Anandi gitmek için Jagdiş’i ikna ediyor.

İkimizin Yerine 28 Haziran Özeti Devam Ediyor

Jagdiş istifa etmem veda etmem gerekli yarım saat sonra otobüs durağında buluşalım diyor. Anandi onun yine kaçacağını düşünüyor ama Jagdiş korkma geleceğim diyor. 3 3

Jagdiş’in Ganga konusunda bilgi aldığı hizmetli hastadır. Ganga ona ilaç getirir. Jagdiş’e Kaka’yı tedavi etmek için oraya gelince Ganga ve Jagdiş bir kez daha karşılaşır. 4 5

Jagdiş gelince Ganga hemen oradan uzaklaşır. Jagdiş köyüne gideceğini ve kendisinin veya Ganga’nın ihtiyacı olması durumunda bu telefondan kedisine ulaşabileceğini yaşlı yardımcıya söyler. Adam endişelidir.

İkimizin Yerine 28 haziran özetinde Jagdiş’i eve getiren Şiv ve Anandi eve telefon açarak bir sürprizleri olduğunu herkesi salona eksiksiz toplanmasını ister. Sing ailesi korkar önemli bir şey mi var diye ama gelen Jagdiş’tir. Herkesin yüzü güler.

1 2

Jagdiş önce babaannesine sonra anne ve babasına sarılır. Tüm küskünlükler bitmiş herkes onu affetmiştir. Dadisa çok az ömrüm kaldı bu kalan ömrümü de torunlarıma küserek değil onlarla geçirmek istiyorum der.2 3

Dadisa nasıl bulduklarını sorar. Anandi Jagdiş’in yetimhanede zor şartlar altında çalıştığını tamamen şans eseri onu bulduklarını ve ikna edip getirdiklerini anlatır. Şiv ise gerçeğin böyle olmadığını polisin yardım ettiğini ve Jagdiş’in o an yetimhaneye geleceğini bildiğini söyleyerek Anandi’yi de şaşırtır.

Jagdiş eve geldiği için ayin yapılır ve Dadisa Anandi’ye evlerinde çok fazla mutluluk ve refah getirdiğini söyler ve teşekkür eder.

Dadisa Jagdiş’e hepsi için bir sınav dönemiydi, ama şimdi geçmişin unutulması söyler; çünkü herkes onu affetmiştir

Nandu okuldan eve döner ve Jagdiş’i gördüğüne çok sevinerek kucağına atlar. Bir uçurtma festivalinin yaklaştığını bu festivale beraber katılmaları gerektiğini söyler

Uçurtma şenliği için Şiv ve Anandi’de hazırlanacak. Anandi’ye Şiv uçurtma uçurmayı ve yapmayı öğretecek.

Jagdiş ise ailesine geçmişten çok ders aldığını ve geleceğini geçmişten aldığı derslerle çok daha iyi çizeceğini söyler ve yaptıkları için herkesin kendini affetmesini ister.

Oğullarının dönüşünü görmek isteyen öz ailesine mutluluğu geri getirdiği için Anandi Şiv’e teşekkür eder. Şiv yine zekâsı ile bir olayı çözmüş ve değerlisi Anandi’yi mutlu etmeyi başarmıştır.

Şiv de Sançi’ye karşı gösterdiği hassasiyet ve sevgi için Anandi’ye teşekkür eder.  Şiv Anandi’den kendisini ne kadar sevdiğini söylemesini ister. Anandi utanır ve kızarır. Şiv güler. 4 6

Jagdiş ailesine yaşadıkları zorlukları anlatır ama Sumitra Jagdiş’in kolunda ki yanık izini sorar. Jagdiş yalan söyler ve olayı kapatır ama aklı Gaga’dadır ve onu kurtarması gerektiğinin farkındadır.

Sumitra her şeyin normale döndüğü için çok mutlu. Şimdi Jagdiş’in Anandi’nin yerine dolduracağını ve evde ki boşluğunda böylece biteceğini söyler.

İkimizin Yerine 294. Bölüm Fragmanı

 

İkimizin Yerine 294. Bölüm Özeti 28 Haziran Jagat Bulundu (2 Yorum)