İkimizin Yerine 272. Bölüm Özeti 6 Haziran Jagdiş Anandi‘ye Düşman Oldu

İkimizin Yerine 272. Bölüm Özeti

Şiv, Anandi‘ye yağmurda neden ağladığını sorar. Anandi, Jagat‘ın Jetsar‘da olduğunu söyler. Şiv bildiğini söyler. Anandi durumu açıklar. Şiv onu rahatlatır. Şiv, her zaman yanında olduğunu açıklar. Anandi, kocaman bir kalbin var ve bazen sana layık olmadığımı düşünüyorum der. Anandi, Menakşi‘nin onu mabette bıraktığını ve Jagat‘ın yüzsüzlüğünü anlatır. Onu affedemediğini söyler ve ağlar.

Şiv, ellerini tutar ve yerinde kim olsaydı, o da onu affedemezdi der. Şiv, Anandi‘yi neşelendirir. Jagat onları görür. Jagat, ailesinin ona söylediklerini ve Anandi‘nin ona cevabını hatırlayarak tek başına oturur. Anandi‘nin onu affedemediğine inanamaz. Az sonra 6 tane hayali Jagat ortaya çıkar. 4 kişi Anandi haklı sen başına gelenleri hak ettin derken diğer 2si Anandi‘yi suçlar.kimizin Yerine 272. Bölüm resimleri 1

Anandi senden intikam alıyor derler. Jagat sonunda Anandi her şeyi benden aldın. Affedilme istedikten sonra bile affetmedin ve şimdi her şeyi iade etmelisin diye bağırır. Beni beklemedin ama şimdi bana yaptıkların için sana ceza vereceğim zamanı bekle der. Lal, Jagat‘ın nereye gittiğini düşünüp endişelenir. Sonra evi arar. Dadisa da Jagat için endişelenir. Jagat açılışı görür ve eve girer.

Anandi Şiv‘lere gider ve ailesi mutlu olur. Anandi‘yi gülümsetirler. Anandi biraz rahatlar ve herkese ilk kocası Jagat‘ı anlatmaya geldiğini söyledi. Ben ilk kocam için hiçbir şey hissetmiyorum der ve ellerini birleştirerek tüm sorunlar için onu affetmelerini ister. Şiv‘i, asla incitmemeye söz verir. Aile Anandi‘ye inanır ve onu destekler. Ayrıca gelip açıkça düşüncelerini paylaştığı ve gerçek olduğunu gösterdiği için mutludurlar.kimizin Yerine 272. Bölüm resimleri 2

İkimizin Yerine 272. bölüm özetinde Jagat eczanede işe girmeye çalışır ama reddedilir. Hiçbir yerde iş bulamaz. Herkes ona bağırıp aşağılar. Jagat incinir ve küçük bir kulübede dinlenir. Sonra acıkır ve hastaneye bile geri dönemeyeceğini söyler. Hepsi Anandi yüzünden der. Şiv‘in dedesi herkese bahçede çalışmak için 15 dakika süre verir. Eğlenceli bir gün yaşarlar. Şiv ile Anandi bakışıp dururlar. Anandi, Menakşi‘ye yardım eder.

Anandi ona da Şiv‘i üzmemeye söz verir. Dede bunu duyar ve Anandi‘nin ne kadar iyi olduğundan konuşurlar. Menakşi, surat asar. Anandi ve Şiv Şiv‘in odasını görmeye giderler. Anandi çok sade bulur, odaya hiçbir şey koymadığını ve çok güzel olduğunu söyler. Şiv, sen gelince kendin düzenlersin der. Sonra oturup nişan videosunu izlerler. Anandi aniden videoyu durdur der. Şiv geri alır ve videoda Jagat‘ı perdenin arkasında görünce şok olurlar. Anandi, Jagat‘ın nişanlanmaya geldiğini fark eder.

O gün onu neden görmediğini merak eder. Şiv, özür dilemeye gelmiştir, ama orada herkesi görünce cesaret etmemiştir. Şiv, Anandi‘yi teselli etmeye çalışır. Anandi, Jagat neden böyle yaptı ki der. Şiv, senin için büyük bir gündü ve bunu mahvetmek istememiştir der. Anandi eve gitmek ister. Şiv onu bırakacaktır. Mabette yemek dağıtılırken Jagat da diğer insanların yanındadır. Jagat arabada Şiv ve Anandi‘yi görür ve ailesinden aldığı utancı hatırlayınca kızar.

Şiv‘in ailesi Anandi‘den övgüyle bahsederler. Dadisa, Jagat‘ı sormak için Lal‘i arar ama ulaşamaz. Dadisa, Jagat‘ın nerede olabileceğini merak eder. Bairon, Jagat resimlerine bakarak geçmişi düşünür, yaptığı şeyi unutamadığını ve ona yardım edemeyeceğini söyler. Dadisa, onu teselli eder. Her ikisi de Jagat hakkında konuşurlar. Dadisa Jagat‘ı affetmemiz gerekiyor mu diye sorar. Bairon şok olur.kimizin Yerine 6 Haziran resimleri 2

İkimizin Yerine 6 Haziran Özeti Devam Ediyor

Bairon Anandi‘yi küçük gösteremeyiz der. Dadisa ellerini katlar ve ne de olsa ailenin kanı ve evin oğludur der. Bairon, bir gün bunu söylemesinden korktuğunu belirtir. Dadisa yanlış olup olmadığını belirtir. Bairon, Anandi‘nin annesinin ölüm yatağında söylediklerini hatırlatır. Sözümüzden dönemeyiz der. Jagat bir yolda yürür ve açlıktan düşer. Kendini toparlar ve Anandi‘yi aileden ayırabilmeliyim der. Yakındaki bir evden lezzetli yemekler kokar, içeride ve insanların yemek yediğini görür.

Dadisa, akşam yemeğinde Jagat‘ın favori yemeğini görünce üzülür. Dadisa Basant‘ı sorar. Gehna yakında geleceğini söyler. Jagat eve hırsız gibi girer. Mutfağa girmeyi başarır. Bir ekmek alır be yanlışlıkla bir şeyi düşürür. Ev sahibi sese uyanır. Jagat‘ı yakalar ama Jagat onu duvara iter. Adam yaralanır ve bayılır.kimizin Yerine 6 Haziran resimleri 1

İkimizin Yerine 6 Haziran özetinde Jagat kaçar ve bir yere oturur. Kavga yaralarını görünce çok kızar ve nişan törenini hatırlar. Jagat Anandi‘ye küfrederken Anandi, Jagat‘ın iyiliği için dua eder. Dadisa, rüyasında Jagat‘ın çok aç halde eve geldiğini ve onu eve alıp beslediğini görür. Dadisa ona su verirken Jagat düşer. Dadisa uyanır ve kötü hisseder.

Anandi, Dadisa‘ya gelir ve ne olduğunu sorar. Jagat‘ı affedemediğim için üzgünüm der. Dadisa onu durdurur ve ona kızmadığını söyler. Ama tüm olaylar beni huzursuz ediyor der. Anandi ve Şiv‘i Karnimata mabedine göndereceğini söyler. Anandi kabul eder.

İkimizin Yerine 6 Haziran Fragmanı

İkimizin Yerine 272. Bölüm Özeti 6 Haziran Jagdiş Anandi‘ye Düşman Oldu (2 Yorum)

  1. Gitte. Gauriden.öç.al. mikrop.jakdiş.pislik.ben.o.babaannenin. değiştiyine. Hiç.inanmıyorum.