İkimizin Yerine 280. Bölüm Özeti 14 Haziran Anandi Jagdiş‘i sevmediğini söyler

İkimizin Yerine 280. Bölüm Özeti

Sabah Jagdiş uyanır ve dün Şiv‘e söylediklerini hatırlar. Şiv‘le konuştuğu ve hatalarını kabul ettiği için çok rahat ve hafif hissettiğini düşünür. Sonra Şiv‘in başını derde sokmak için demiryolu projesinde yaptığı usulsüzlüğü hatırlar ve bunu söylemediğini fark eder.

Olay büyümesin diye konuşmamaya karar verir. Singh ve Şekhar ailesi düğün hazırlıkları yapar. Şiv mabette Anandi ile geçirdiği bütün eski anları hatırlar. Sonra Dadisa‘lara gelir ve onlara önemli bir şey söyleyeceğini söyler. Gehna Anandi de gelsin der ama Şiv bunu Anandi‘nin önünde söyleyemem der.

Anandi ile evlenmek istemediğini ve bu ilişkiyi kabul etmediğini söyler. Herkes şok olur. Anandi de bunu duyar ve şok olur. Ailesi Şiv‘e kızar. Bairon Dadisa‘dan şüphelenir ama Dadisa da şoktadır. Herkes ısrarla Şiv‘i sorgular. Şiv, bazen birinin durumu zamanında anladığını söyler. Zamanında fark ettiği için mutludur.

kimizin Yerine 280. Bölüm resimleri

İkimizin Yerine 280. bölüm özetinde Dadisa rahatlar. Şiv, kimsenin suçu yok, benim yüzümden aileler büyük bir utanç yaşayacak der. Anandi, Şiv‘in aşk itirafını hatırlar. Bairon sinirlenir ve Şiv‘e Anandi‘nin yaşadıklarını bile bile onu. Kabul ettin peki şimdi ne oldu der. Şiv, birbirlerine uygun olmadıklarını söyler. Dadisa ve Jagdiş dışında herkes üzgün.

Anandi‘ odadaki valizi hatırlar ve Jagdiş‘in suratındaki ifadeyi fark eder. Herkes Şiv‘in üstüne giderken Şiv Jagdiş‘i satmaz. Anandi, neden söylediğini bildiğim için Şiv‘i bırakın der. Anandi aşağı iner ve Şiv Jagdiş yüzünden vazgeçti der. Hepsi şaşırır. Menakşi sinirli. Jagdiş, Anandi‘yi kaybettikten sonra Şiv‘den geri istediğini söyler.

kimizin Yerine 14 haziran resimleri

Anandi, Şiv‘e bu yüzden mi beni bıraktın? Jagdiş‘e geri döneceğimi mi sandın der. Şiv susar. Anandi, Bairon‘a Şiv’in ailenin kopan bağını onarmak istediğini söyler. Çocukluktan beni sevdiğim kişi gibi, gelecek hayat arkadaşı olarak kabul ettiğim Şiv‘in de beni bırakması çok garip der. Neden kimse ne istediğini sormuyor der.

İkimizin Yerine 14 Haziran Özeti Devam Ediyor

Bairon kızgın. Anandi Jagdiş‘e âşık olmadığını söyler. Jagdişle çocukken evlilik yaptım ve birlikte yaşamaya zorlandım. Ama o başka bir kız için beni terk etti. O sırada sen geldin ve benle ilgilendin bana uzun süredir arzu ettiğim huzuru verdin ve şimdi aniden onu geri almak istiyorsun der. Neden herkes benim kukla gibi ne isteseler yapacağımı düşünüyor diye sitem eder.

2

İkimizin Yerine 14 Haziran özetinde Jagdiş artık sadece arkadaşım olabilir ona aşık değilim der. Jagdiş kendi kendine gelin güvey olmuşsa ben ne yapayım der. Menakşi dahil herkes gözyaşlarına boğulur. Şiv ve Dadisa suçluluk duyar. Anandi artık tek başına karar vermek ister. Bairon‘dan Şiv‘i bırakmasını ister. Şiv‘e teşekkür eder ve artık gidebilirsin der. Anandi uzaklaşır. Şiv suçluluk duyar. Hepsi gözyaşları içindedir.

İkimizin Yerine 14Haziran Fragmanı