İkimizin Yerine 285. Bölüm Özeti 19 Haziran Sançi Anandi‘yi Aşağılar

İkimizin Yerine dizisinin 285 bölümünde Anandi bir kez daha Sançi tarafından aşağılar. İşte İkimizin Yerine  19 Haziran çarşamba özeti.

İkimizin Yerine 285. Bölüm Özeti

Anandi Aşima ile konuşur ve Aşima somurtarak onu tebrik eder. Anandi‘ye kuzenim misafir gelmeseydi yarın gelebilirdim der. Anandi pasaport olmadan nasıl gelecektin deyince Aşima örtbas eder. Anandi, en kısa zamanda bizi görmeye gel diye söz vermesini ister. Aşima söz verir.kimizin Yerine 285. Bölüm resimleri

Akşam konuklar gelmeye başlar ve herkes işleve hazırlanır. Şiv‘i, gül yapraklarıyla karşılarlar. Dadisa Şiv için mücevher içeren bir kutu alır ve o arada Jagdiş‘in ona aldığı gözlük zincirini görür. Duygusallaşır ve Jagdiş her aklına geldiğinde, acı çektiğini düşünür. Her şeye rağmen Jagdiş içinde kanayan bir yara gibidir. Ama Anandi evlenip gidene kadar ağlamamaya karar verir.

İkimizin Yerine dizisinin 285. bölümde Şiv etrafta Anandi‘ye bakınır. Her kes onunla dalga geçer. Sugna, Anandi‘nin sadece Şiv onu getirirse geleceğini söyler. Şiv‘i gaza getirip Anandi‘ye yollarlar. Asha, Anandi ile konuşuyor gibi yapar ve Anandi sadece Şiv onun şartını yerine getirdiğinde geleceğini söyledi der. Asha Anandi‘nin ceplerini boşaltmasını istediğini söyler. Herkes kahkahalara kapılır.kimizin Yerine 19 haziran

Şiv, cebinden bir miktar para çıkarır ve Asha‘ya verir. Şiv sonra Anandi‘den gelmesini ister. Bhavri, Şiv‘e gelinin duvağını kaldırdığında gideceğini söyler. Şiv utanarak yapar ve Gulli‘yi görünce şoka girer. Kızlar ona şaka yapmıştır. Yine bir şaka olarak Mahir Anandi‘yi taklit ederek bugün yanına gelme havasında olmadığını söyler. Sançi dayanamaz ve abisini bu şekilde rahatsız etmekten vazgeçmelerini ister. Iravati, böyle şakaların evlilik işlevlerinde yaygın olduğunu söyleyerek onu sakinleştirir.

İkimizin Yerine 19 Haziran Özeti Devam Ediyor

Sançi dışındaki her kes eğlenir. Anandi gelince Şiv büyülenir. Anandi ilk önce büyüklerin duasını alır ve Şiv‘e gider. Şiv, ona çok güzel göründüğünü söyler. Tüm evli erkeklerin kör olacağı ve eşlerini ellerine dokunarak tanıyacağı bir oyun oynanır. Kadınlar oyunu zorlaştırmak için yüzüklerini takas ederler. Alok Iravati‘yi tanımaz. Iravati ona kızar ve azarlar.kimizin Yerine saçi

Basant ve Bairon da eşlerini doğru tanıyamazlar. Tüm erkekler sıralarını alır ama hiçbiri başarılı olmaz. En son Şiv‘in sırası. Anandi sırada son. Şiv kadınlar arasında yürür ve Anandi‘nin elini tutuyor. Her kes şaşırır. Şiv’i takdir ederler. Bir sonraki programda bir şarkı başlar ve Singler (Bairon, Sugna, Dadisa, Sumitra ve Nandu) bir şarkı eşliğinde dans eder.

İkimizin Yerine dizisi 19 Haziran 2019 çarşamba özetinde Bairon, Dadisa, Sumitra, Sugna ve Nandu sıralarını alıp duygusal şarkılarıyla Anandi‘ye olan duygularını ifade ederler. Her biri Anandi‘ye olan sevgilerini şarkı şeklinde anlatırlar. Çok güzel anlar yaşanır.

İkimizin Yerine 285. Bölüm Fragmanı