İkimizin Yerine Dadisa ölecek mi?

İkimizin Yerine dizisinde Jagdiş’e çok üzülen Dadisa’nın durumu ne yazık ki kötüye gider.

İkimizin Yerine Dadisa ölecek mi?

Sançi törende bir gösteri yapar ve Şiv ve Anandi‘nin aşk hikâyesini göstereceğini söyler. Şiv‘in Anandi‘yi kurtarma sırasını anlatır. Anandi‘nin Dadisa‘yı Şiv‘e yemek getirmeye ikna ettiğini gösterir, güya Anandi kendini Şiv‘e yamamıştır. Anandi ve Şiv rahatsız olur. Sonra, yağmurda Anandi‘nin Şiv‘e sarıldığını ve ardından dans ettiğini, Şiv‘in koluna girdiğini gösterir. Hepsi çok rahatsız olur.

Sonunda dede sinirlenir ve onu durdurur. Bu tür hakaretleri nasıl yapabildiğini sorar. Sançi, sadece eğlendiğini söyler. Iravati, Şiv ve dedesi onu azarlar ve herkesten özür dilemesini isterler. Sançi yarım ağızla özür diler. Hepsi öfkeli, Anandi ağlar. Şiv ve dedesi özür dilerler. Dadisa, olur böyle şeyler diyerek kapatır. Sonra herkes dans eder.

Anandi ve Şiv çok özel ve samimi bir dans eder. Dadisa, Jagdiş ve Anandi‘nin çocukluğunu hatırlar. Şiv ve Anandi Dadisa ile dedeyi ortaya sürükler. Dadisa dans ederken Jagdiş için ağlar ve bayılır. Hepsi panikler. Misafirleri geri yollarlar. Anandi ve Şiv, Dadisa‘yı odaya götürür. Dadisa, Jagdiş’in adını sayıklar. Şiv bunu duyar. Lal gelir ve su içirirler.

Dadisa kendine gelir ve buraya nasıl geldiğini falan merak eder. Anandi’yi bu mutlu gününde üzdüğü için özür diler. Lal, Dadisa’nın çok zayıf olduğunu ve Anandi’nin düğünü nedeniyle yorgun olabileceğini söyler. Lal Bairon ve Şiv odadan çıkarlar. Lal, Bairon‘a Dadisa‘nın depresyona girdiğini ve iş yüzünden olmayabileceğini söyler. Şiv‘in ailesi Dadisa’nın sağlığı için endişelenir.kimizin yerine Dadisa Ne Zaman Ölecek

Şiv gelir. Dede Sançi‘yi aptalca performansı için azarlar. Şiv Dadisa ve Lal‘in söylediklerini ve düşünür. Şiv birini arar ve buluşmak ister. Dadisa, Bairon ile Jagdiş hakkında konuşur ve biz Anandi için sevinirken o kim bilir hapiste nasıl kalacak der. Anandi‘nin iyiliği için dayandığını, ama Jagdiş‘i düşününce hapse girmek yerine ölmüş gibi hissettiğini söyler. Anandi kapıdan hepsini duyar.

Anandi dua eder ve Jagdiş‘in ailesine kavuşmasını mümkün olmadığını söyler. Ağlayarak bir mucize olsun ister. Şiv arabada uyuklar ve neredeyse kaza yapacaktır. Ertesi sabah Şiv eve gelir ve Dadisa‘ya gider ve gözlerini kapatmasını ister. Dadisa açarken Jagdiş‘i görür. Herkes çok şaşırır ve sevinir.

İkimizin Yerine Dadisa Ne Zaman Ölecek?

İkimizin Yerine dizisinde Dadisa’nın ölmesine daha çok var.

İkimizin Yerine 19 Haziran Fragmanı

İkimizin Yerine Dadisa ölecek mi? (2 Yorum)