İkimizin Yerine 291. Bölüm Özeti 25 Haziran Genha Yeniden Anne Olabilecek mi

İkimizin Yerine 291. Bölüm Özeti

Nandu tüm oyuncaklarını dağıtmıştır ve ağlamaktadır. Genha ne olduğunu sorunca Nandu bir erkek kardeş istediğini söyler; çünkü canı sıkılmaktadır. Jagat da yoktur; onunla kimse oynamamaktadır. Genha neden kız kardeş olmadığını soruyor? kimizin Yerine 25 haziran resimleri

Anandi ve Jagat’ın gitmesinden sonra Nandu’nun kendisini çok yalnız hissettiğini ve hiç kimseyle oyun oynamadığından sinirlendiğini söyledi. Evlat edinmeyi ve bu konuda Dadisa ile konuşmayı ciddi bir şekilde düşünüp düşünmediğini sorar. Basant ise artık kendi çocuklarının olmayacağını evlat edinmenin en mantıklı çözüm olduğunu söyler.

Basant, çekinerek Bairon’a ailesine yeni bir üye getirerek ailesini büyütmeyi planladığını söyler. Bairon mutludur ama bunun fiziksel yetersizlik olarak anlaşılacağını alternatif tıbbı deneyerek kendi çocuklarına sahip olabileceklerini söyler. Bairon her şeyi denedikten sonra hiç bir çözüm olmazsa evlat edinebileceklerini söyler; ancak her durumda Dadisa ile bu konuyu konuşmak zorunda kalacaklardır. Basant rahatlar ve Dadisa ile konuşmadan önce ilaçları denemeye karar verir.

İkimizin Yerine 291. bölüm özetinde Dadisa, Jagat hakkında bilgi edinmek için para verdiği köylü Vishnu’yu arar. Vishnu hala bir haber olmadığını söyler; Vishnu Jagat’ı pazarda şans eseri görür ve onu tanır. Hemen Dadisa’yı aramaya karar verir; ancak arama yaparken, Jagat’ın izini kaybeder. Jagat’ın peşinden gitmek ve onun hakkında bilgi almak için tekrar Jagat’ı bulmaya çalışan Vishnu onu bulamaz ama Lal Singh’inde orada olduğunu görüyor ve Lal Sing’in Jagat’ın kaçmasına yardım ettiğini düşünüyor.

Şiv ve ailesi Anandi’yi aşağıda beklerken, geleneksel kıyafetleri ile merdivenden görünen Anandi evin erkeklerini büyüler. Alok, Şiv’e karısının neredeyse tanınmaz göründüğünü söyler. Şiv, Anandi tarafından büyülenirken, Anandi, Sançi’ye gelir ve bu kıyafetler ile birlikte dışarı çıkmasının onun için problem olup olmadığını sorar. Sançi cevap vermiyor.

Evin izinden dönen komik hizmetlisi Nathu kendisini Anandi’ye tanıtıyor ve ona bu evdeki emrinde olduğunu ve ihtiyaç duyduğu zaman ihtiyaç duyduğu her şeyi isteyebileceğini söylüyor

Vishnu Dadisa’ya tapınaktan çıktığında Jagat’ı gördüğünü söyler ve olanları anlatır.  Dadisa, Jagat’ın fiziksel görünüşünü ve o köyde yaşayıp yaşamadığını sorar. Vishnu hala Jagat’ın evini bilmediğini zinde ve iyi göründüğünü ve iyi kıyafetler giydiğini söyleyerek onu rahatlatır. Ayrıca Lal Singh ile olan karşılaşmasını da anlatır ve şüphelerinden bahseder.kimizin Yerine 291. Bölüm resimleri

İkimizin Yerine 25 Haziran Özeti

Bairon ve Basant doktora giderler ve tekrar çocukları olup olamayacağının araştırılmasını isterler. Lal Sing teknolojinin ve tıbbın çok geliştiğini annenin de yaşının da genç olduğunu artık çocukları olabileceğini söyler. Bairon ve Basant mutlu şekilde Lal Sing’in yanından ayrılır. kimizin Yerine genha anne olacak mı

Anandi odasına çıkar ve odaya girince Şiv’in ikinci gece ne beklediğini hatırlar ve korkar. Anandi Jagdiş ile ilk gecelerini hatırlar; önce onu sevemeyeceğini düşündüğünü ancak sonradan onunla yaşamayı öğrendiğini ve ona âşık olduğunu hatırlar.

Jagdiş ateşin başında Anandi’yi ne kadar çok sevdiğini ve evlatlık çocuk konusunda onun kalbini çok kırdığını ve Gauri için Anandi’ye hakaret ettiğini düşünür. Tam o sırada Jagat koşan bir kızı görüyor ve gelip kız ona çarpıyor. Jagat kızın bileğinin yandığını görüyor ve doktor olarak ona yardım etmek istiyor. Kız çok korkmuş şekilde yerde ki yanan odunlardan birini Jagdiş’e doğrultuyor. Kızın kucağında ise 1 yaşına bile gelmemiş bir bebek var.

Jagat yardım etmek istediğini söylese bile kız yardım almak için herhangi bir erkeğe ihtiyaç duymadığını söyler.4 2

İkimizin Yerine 291. bölüm özeti burada bitmedi. Özetin devamı için tıklayınız İkimizin Yerine

İkimizin Yerine 25 Haziran Fragmanı