İkimizin Yerine 25 Haziran Özeti İkinci Gece de Hüsran

İkimizin Yerine 25 Haziran özetinin ilk kısmında bir kadın kucağında bir çocuk ile bazı adamlardan kaçarken Jagdiş’e çarpmıştı. Jagdiş ona yardım etmek isteyince kadın yardımı reddetmiş ve eline bir ateş alarak Jagdiş’e benden uzak dur demişti.

İkimizin Yerine 291. Bölüm Özetinin ilk kısmı için tıklayınız İkimizin Yerine Özet

İkimizin Yerine 25 Haziran Özeti 2. Kısım

Kadın bir an korkuyla ateşli değneği  sallar ve Jagdiş yanar. Jagdiş biraz yanıyor ve ona sadece yardım etmeye çalıştığını söyleyerek öfkeyle bağırıyor ve kadın kaçıyor.

Tam o sırada bir grup adam Jagdiş’e koşarak gelir ve çocuğu olan bir bayan görüp görmediğini sorar. Jagdiş kadının kim olduğunu sorar. Adam öfkeyle çocuğunu çalmış çılgın bir kadın olduğunu söyler. Daha sonra Jagdiş onlara koştuğu yönü gösterir. Onu takip ederler ve bebeği kadından alırlar. Kadını yakalayan ve ondan bebeği alan adam yardımları için Jagdiş’e teşekkür etti. Bunu görünce kadın öfkeyle Jagdiş’e baktı.

4 3

Anandi Shiv’in düğünlerinin ikinci gecesinin ilk  geceleri olacağı sözlerini hatırlar ve yatak odasına girmeden korkarak oradan kaçar. Daha sonra çalışma odasına giden Anandi orada Sumitra’yı aramaya çalışır ona koruluklarından bahsedecektir tam o arada Şiv de Anandi’yi aramaya çıkar; Anandi Şiv’in geldiğini görünce uyuyor numarası yapar.kimizin Yerine 25 Haziran fotoğrafları

Şiv Anandi’yi uyurken görür ve onu kucağına alarak yatağına götürür. Şiv Anandi’ye çok yaklaşır onu öpmek ister ama izni olmadan onu öpmesinin doğru olmadığını düşünür ve Anandi’nin üzerini örter ve ilk gece neler hayal ettim neler buldum bu kız sürekli uyuyor diyerek üzülür. Daha sonra yatakta uyumak için gider. Bunları duyan Anandi üzülür ve gözyaşı döker1

Daha önce Lal Sing Sumitra’nın sağlığıyla ilgili endişeleri hakkında Jagdiş’e bilgi vermişti. Jagdiş ev telefonunu arar. Telefona Dadisa çıkar ama konuşmadan kapatır. Dadisa aryan kişinin Jagdiş olduğunu anlıyor ve telefonda sen torunumun konuş benimle diyor.

İkimizin Yerine dizisinin 25 Haziran özetinde Anandi uyanır yanında Şiv’i göremez ve endişelenir. Şiv yürüyüşe gitmiştir. Sonradan Şiv kahvaltıya gelir ve Anandi ona çay verir. Mahi aileye piknik hakkındaki planlarından bahseder. Şiv nereye gitmeyi planladıklarını soruyor. Mahi, bütün ailenin Anandi’nin ailesine katılımını kutlamak için bir gezi planladığını söyler.

Herkes piknik için hazırlanır ancak Şiv Anandi ile baş başa evde kalabilmek için pikniğe gitmek istemez ve her şeyin hazırlandığı anda hasta taklidi yapar. Aile pikniği iptal etmek ister ama Şiv gitmeleri için ısrar eder. Mahi durumu anlasa da sesini çıkartmaz ve Şiv’in başına Anandi bırakılarak herkes pikniğe gider.

Şiv’in gerçekten hastalandığını düşünen Anandi hemen ona zencefilli ballı sıcak bir içecek yapar; ancak aile gidince Şiv Anandi’nin yanına gelerek eğer iyi bir şey için yalan söylüyorsan, kötü bir şey olmaz der ve Anandi de anlar Şiv’in rol yaptığını. Şiv ile Anandi tam romantik bir ana girerler; Şiv tam Anandi’yi öpmek için gözünü kapatır ama yine öpüşme olmadan zil çalar.

Lal Singh, Sumitra’nın yanına gelir ve Jagdiş’in güvende ve mutlu olduğunu, onları da özlemesi gerektiğini ve yakında döneceğine söyler ve Sumitra’ya bir paket bırakır.

Yüzü kapalı bir kadın ile geçen gece çocuğunun kaçırıldığını söyleyen bir adam gelir. Jagdiş bu yüzü kapalı kadının çocuğu kaçırdığı söylenen kadın olduğunu anlar. Jagdiş adamın kadına davranışına bakar ve kadının bu adamdan kaçtığını düşünür; çünkü köyde o adamı gören herkes korkudan saygı duruşuna geçmiştir. kimizin Yerine 25 Haziran resmi

İkimizin Yerine 291. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 25 Haziran Özeti İkinci Gece de Hüsran (1 Yorum)