İkimizin Yerine 300. Bölüm Özeti 4 Temmuz Jagdiş ve Ganga Yakınlaşır

İkimizin Yerine dizisi Türkiye’de 300. Bölümü Hindistan’da ise 1200. bölümü devirdi. İkimizin Yerine dizisinde yavaş yavaş finale yaklaşırken Jagdiş’in hayatına yavaş yavaş bir kadın daha girer; Ganga

İkimizin Yerine 300. Bölüm Özeti

Anandi Şiv’e öğle yemeği götürmek için hazırlanır, pembe bir sari giyer. Şiv ofisinde Anandi’nin güzelliğini görünce şaşırır kalır. Anandi kendi eliyle Şiv’e yemek yedirir; Şiv çok mutlu olsa da yoğun işleri sebebi ile Anandi ile ilgilenemez.

Ganga ise Dadisa’nın konağında ev işlerinde çalışmaya devam eder; ancak oğlunun hala bulunamaması sebebi ile çok mutsuz görünün ve hiç bir şeye kendini tam olarak veremez. Anandi, Sançi’nin tabletinde bir bebeğin fotoğrafını görür. Sançi ona bir bebek sevmeyi çok istediğini söyleyerek artık bebek beklediklerini ima eder. Anandi de bebeği çok sever ve tabletini bir geceliğine Sançi’den ister.

Anandi Sançi’nin tabletinde ki resimlerine bakarak salıncakta oturur ve Şiv’in resmi ile konuşur. Şiv’e kendisine gösterdiği anlayış ve sabır için teşekkür eden Anandi onun tüm isteklerini de en kısa zamanda yerine getireceğine söz verir. Anandi Şiv’in fotoğrafına seni çok seviyorum diye bağırır. Anandi ikisinin sadece birbirleri için yaratıldığını söyleyerek Şiv’in fotoğrafını sevmeye devam eder.kimizin Yerine 4 temmuz resimleri

İkimizin Yerine dizisinin 300. bölüm özetinde Jagdiş Ganga’yı avluda tek başına otururken görür. Jagdiş Ganga’nın yanına giderek neden bu kadar kötü göründüğünü sorar. Ganga çocuğu yanında olmayan bir annenin cennet ve cehennemi bile ayırt edemediğini söyler. Jagdiş ona Şiv’in Ratan’a yakalamak için tüm gücünü kullandığını hiç endişelenmemesini bebeğinin çok yakında onunla birlikte olacağı söyler. Ayrıca çocuğun geldiğinde ona iyi görünmek ve güçlü kalabilmek için kendine iyi bakmasının önemli olduğunu söyler.

Ganga ise kendi ailesinden bile görmediği sevgiyi senin ailen bana verdi diyerek Jagdiş’e teşekkür eder. Ganga Jagdiş’e senin karın nerede çok iyi bir kocası olduğunu söyleyeceğim ona der. Jagdiş biz boşandık o başkası ile evlendi der. Ganga bir kız seni nasıl bırakır da başkası ile evlenir diye şaşırır.  Ganga Jagdiş’e senin gibi bir insanın değerini anlayamayan bir kızın zaten onu hak etmediğini söyler. Bu kız için üzülme bile der.

Jagdiş evliliğin bitmesinin kendi hatası olduğunu söyler ve ben onu bıraktım başka bir kız için der. Jagdiş ben Anandi’yi hiç hak etmedim der. Ganga eski karısının Anandi olduğunu duyunca şok olur. kimizin Yerine 300. Bölüm resimleri

İkimizin Yerine 4 Temmuz Özeti Devam Ediyor

Ganga Anandi’nin bu ailenin kızı olduğunu düşündüğünü söyler. Jagdiş Anandi’yi kaybettikten sonra çok değiştiğini söyler. Eski Jagdiş de Ratan gibi bir adamdı der. Tek farkının kendisinin Anandi’ye asla fiziksel olarak zarar vermediğini ona duygusal olarak çok zararlar verdiğini söyler.

Ona vicdanı ile sürekli savaştığını ve günahlarından dolayı tövbe ettiğini ve artık çok değiştiğini söyler. Jagdiş başlar Ganga’ya geçmişini detaylı şekilde anlatmaya. Anandi ile nasıl evlendiklerinden; Dadisa’nın ona Gauri’yi getirdiğinden sonra ayrıldıklarından sonra şans eseri üniversitede tanışıp evlendiklerinden; Gauri’nin bebeğini aldırdından kısacası Jagdiş Gauri’ye yalansız her şeyi anlatırç

Ganga ise Gauri ile ilgili sorular sorar ve neden her şeyin kötü gittiğini sorar. Jagdiş Gauri beni ailemden uzaklaştırmaya çalıştı, beni paylaşmak istemedi en büyük sorun da buydu der. Ganga da eşi Ratan ile ilgili eğer Ratan oğlumu bana verirse bende onun ikinci eşi olmak istemem ve ondan ayrılırım dedi. Bu tatlı sohbet gece çok geç olması nedeniyle bitti.

Diğer gün Anandi Şiv’e helva yapmıştır. Şiv yemek istemese de Anandi ona elleri ile yedirir ve içinden Şiv’e onu sevdiğini söyler. Anandi tam kendini toplar ve Şiv’e açık açık onu sevdiğini söyleyecektir tam o arada telefon çalar. Arayan Jagdiş’tir. Jagdiş Ganga ile konuştuktan sonra Gauri’ye haksızlık ettiğini düşündüğünü söyler. Onun hakkında her şeyi unutmakta bencillik yaptığını başka bir kızın hayatını mahvetmek istemediğini Gauri’nin yanına gideceğini ve bu haksızlığı bitireceğini söyler.

Jagdiş Mumbai’ye geri döneceği için Anandi’den ailesini ikna etmesini söyler. Anandi kabul eder. Sabah olduğunda Jagdiş sabah uyandığında evde yoktur. Dadisa ise hemen Jagdiş’i merak eder ve herkes onu aramaya başlar. Anandi ise Dadisa’ya akşam Jagdiş ile konuştukları konuyu anlatır. Dadisa ksinlikle Jagdiş’in gitmesini istemediğini söyler ama iş işten geçmiştir bile herkes şok olur evde. Anandi herkese Jagdiş’in kısa süre sonra geri döneceğini söyler; ama kimse bu fikri sevmez. 2 9

Basant Dadisa’nın sağlığı hakkında endişe duyuyor ve ona Jagdiş suçluluk yükünü kaldıracak, artık daha mutlu olarak geri dönecek üzülme diyor. Dadisa çok üzgün onu durdurmadığı için Ananadi’yi suçluyor Basant Gauri’ye güvenmediğini yine Jagdiş’i tuzağa düşüreceğinden korktuğunu söyler.

İkimizin Yerine 4 Temmuz özetinde Mumbai’ye ulaşan Jagdiş annesi Sumitra’ya telefon açar ve neden gittiğini açıklar. Sumitra Jagdiş’i dinleyince onun geri geleceğine inanır. Jagdiş sonunda Mumbai’ye ulaşır ve Gauri’nin hastahanesini bulur ve onunla görüşmek için bir hasta gibi sıra alır ve görüşmek için bekler.

İkimizin Yerine 300. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 300. Bölüm Özeti 4 Temmuz Jagdiş ve Ganga Yakınlaşır (2 Yorum)