İkimizin Yerine 304. Bölüm Özeti 8 Temmuz Mannu Bulundu

İkimizin Yerine 304. Bölüm Özeti

Anandi’den öğretmeni ve öğrencileri bir dans performansı göstermesini isterler. Anandi özel bir halk dansı gösterisi yapar. Anandi’nin dansı bittikten sonra öğretmen Anandi’nin de çocuk evliliği yaptığını ancak şimdi hiç kimseden destek almadan şimdi büyük bir kariyer sahibi olduğunu söyler ve genç kızlara yaşamını anlatmasını ister. Anandi çocuklara geçmişi artık değiştirmeyeceklerini ancak geleceklerinin kendi ellerinde olduğunu söyler.

Öğretmeni Sadna’nın onu evlilikten kurtarmak için çok uğraştığını ancak bunu başaramadığını anlatır, ancak pes etmediğini eğitimini evlendikten sonra bile takip ettiğini ona kitap defter getirdiğini anlattı. Hatta bana başka kızlara da yardım etmem için ilham verdiğini anlattı.

İkimizin Yerine 304. bölüm özetinde Anandi konuşma yaparken Ganga’nın oğlu Mannu da bakıcısı ile oradadır; ancak Anandi onu tanıyamaz. Mannu bakıcısından kaçarak Anandi’nin kucağına gelir. Anandi konuşmayı bitirir ve Mannu’yu sever. Aslında Mannu’nun bakıcısı Anandi aracılığı ile Ganga’ya haber vermeye çalışır; ancak Anandi çocuğu tanıyamaz ve bakıcının da söylediklerini anlamaz.

Üvey anne gelir ve çocuğu götürür; sonra Anandi’nin çocuklara Ganga’nın da hikâyesini, yaşadıkları zorlukları anlatırken aklına bu çocuğun Ganga’nın oğlu Mannu olduğu gelir. Anandi hemen çocuğu aramaya başlar ama gitmişlerdir. kimizin Yerine 304. Bölüm resimleri

Anandi öğretmeni Sadna’ya da durumdan bahseder ve ortak planlar ile çocukları köyde ki tüm evlere göndererek kızların kendi yaptıkları şeyleri satmasını ve Mannu’yu bulmasını ister. Tüm çocuklara köye dağılır.

İkimizin Yerine 8 Temmuz Özeti Devam Ediyor

Anandi Şiv’i arar ve Ganga’nın çocuğunu burada bulduğunu ve Ratan’ın da buralarda olduğundan emin olduğunu söyler. Şiv Anandi’ye dikkatli olmasını ister ve en kısa sürede oraya geleceğini söyler. Şiv müfettişi ve polisleri oraya yönlendirir.

Kızlar gelir ve tüm köyde ki evlere girdiklerini ama Mannu’yu bulamadıklarını anlatır. Anandi çok telaşlanır Anandi çocuklardan devam etmelerini ister; sonunda çocuklar buraya bir kaç gün önce taşınan bir aile de Mannu’yu gördüklerini belirtirler. Anandi polisleri beklemeden Ratan’ın evine doğru gider. q

Jagdiş Ganga’ya iş aramaya başlar ve aile halkına da bu düşüncesini açıklar. Basant Ganga’nın çok iyi bir hemşire olacağın düşünüldüğünü söyler; çünkü Genha’ya iğne vurulurken başarılı bir performans göstermiştir. Ganga hemşireliği yapabileceğinden şüpheli zira hiç bir şey bilmiyor. Jagdiş ise Ganga’ya güvendiğini söyler ve onu çok iyi bir hemşirenin yanına vereceğini ve o hemşirenin ona hemşireliği en ince detayına kadar öğreteceğini söyler. Ganga mutludur.

İkimizin Yerine 8 Temmuz özetinde Ganga hemen odasına gider ve oğlunun resmi ile konuşarak ona annen çok iyi bir hemşire olacak seni de çok iyi bir doktor yapacak diye söz verir. Ganga oğlunun geri gelmesi için dua eder.

Ganga hemşire şapkası yapar ve aynaya bakar. Kendisine hemşire şapkasını çok yakıştıran Ganga ileride başarılı bir hemşire olacağı için heyecanlıdır. Nandu onu görür ve güler. Bu arada Genha rahatsızlanmıştır; Genha’nın ağrıları geçmeyince Basant Jagdiş ve Ganga’yı çağırır. Jagat Genha’nın enjeksiyon yerlerine buz tamponu yapılmasını ister ve nasıl yapılacağını Ganga’ya anlatır. Ganga dikkatlice öğrendiklerini yapar. kimizin Yerine 8 temmuz resimleriİkimizin Yerine 304. Bölüm Özeti bitmedi. İkimizin Yerine 304. Bölüm Özetinin ikinci kısmını okumak için tıklayınız İkimizin Yerine

İkimizin Yerine 304. Bölüm Fragmanı

 

 

İkimizin Yerine 304. Bölüm Özeti 8 Temmuz Mannu Bulundu (1 Yorum)