İkimizin Yerine Anandi Neden Değişti? Yeni Anandi Kimdir? Toral Rasputra Kimdir?

İkimizin Yerine dizisinde yaklaşık 6 yıl aradan sonra Anandi karakteri bir kez daha değişti. Bilindiği üzere Hindistan’da 2008 yılında yayınlanmaya başlayan İkimizin Yerine dizisinde ilk olarak Avika Gor çocuk Anandi olarak ekranlara gelmişti; ancak senaryo gereği Anandi karakterinin büyümesi ile Pratyusha Banerjee dizinin kadrosuna dahil olmuş ve 3 yıl İkimizin Yerine dizisinde Anandi karakterine hayat vermişti. İkimizin Yerine dizisinin Hindistan’da ekranlara gelen 1218. bölüm yani 4 Mart 2013 de ayrılmıştır.

İkimizin Yerine dizisinin yıldızı Pratyusha Banerjee  1 Nisan 2016 da intihar ederek yaşamına son vermiştir. Yani bir çok internet sitesinde anlatıldığı gibi Pratyusha Banerjee öldüğü için değil İkimizin Yerine  dizisinin yoğun çekimleri yüzünden diziden ayrıldı. Toral Rasputra 2019

İkimizin Yerine Anandi Neden Değişti?

Pratyusha Banerjee diziden ayrıldıktan sonra verdiği röportajda ayrılığının arkasında önemli bir nedenin olmadığını sadece çok sıkışık çekim programı yüzünden çok yorulduğunu bu nedenle de diziden ayrıldığını açıklamış. İkimizin Yerine  dizisine ülke çapında yapılan bir anket sonucu Anandi olarak giren Pratyusha Banerjee bir kaç defa dizinin çekimlerine gelmeyince yapım ekibi tarafından diziden uzaklaştırılmak zorunda kaldı. Benim tahminim Pratyusha Banerjee’de ki psikolojik bunalım İkimizin Yerine dizisi döneminde başlamış olabilir; zira bu kadar çok beğenilen bir diziden sebepsiz yere ayrılmak akıl karı değil. Zaten 3 yıl sonra da Pratyusha Banerjee sebepsiz yere intihar etmiştir.

Bir iddiaya göre ise Pratyusha sebepsiz yere intihar etmemiştir intiharın sebebi sevgilisidir Pratyusha’nin hamile olduğu halde onunla evlenmek istemeyip onu intihara sürükleyecek ve intihara teşvik sözler sarf etmiştir kendisine, ayrıca intihar da olmaya bilir cinayette olabilir fakat gerçeği ortaya çıkaramadığı için polis intihar demiştir. ilk başta intihar mektubu yok diye söylenmiş sonradan intihar mektubu var denmiştir.

İkimizin Yerine Anandi neden intihar etti? Detaylar için tıklayınız Pratyusha Banerjeekimizin Yerine yeni anandi

İlereleyen zamanlarda Jhalak Dikhhla Jaa 5 isimli dans programına katılan Pratyusha Banerjee bu programdan da sebepsiz yere ayrılmıştır.

İkimizin Yerine Toral Rasputra Kimdir?

Toral Rasputra Balika Vadhu (İkimizin Yerine) dizisine transfer olması ile ünlenen Hintli bir oyuncudur. 26 Aralık 1987’de Mumbai de dünyaya gelen güzel oyuncu 2019 yılı itibari ile 32 yaşındadır. Ticaret Koleji’nden mezun olan Toral Rasputra başarılı bir öğrencilik dönemi geçirmiştir.kimizin Yerine Toral Rasputra

Indira Rasputra adında bir kız kardeşi vardır. 2012 yılında bir işadamı olan Dhaval ile evlendi. Fakat 6 yıl süren kısa ilişkiden sonra 2018’de boşandılar. Toral Rasputra ilk oyunculuk deneyimini 2007 yılında komedi dizisi olan Dhoom Machaao Dhoom ile başladı. 2 yıldır Mere Sai dizisinde Bayaza Maa karakterine hayat vermektedir.

Toral Rasputra Boyu Kilosu

Toral Rasputra 165 cm boyunda ve 53 kg’dır.Toral Rasputra resimleri

İkimizin Yerine Anandi Neden Değişti? Yeni Anandi Kimdir? Toral Rasputra Kimdir? (8 Yorum)

  1. Meraba ben Nandini sizinle arkadaş olaraq bir kurub yaratmaq isdiyorum arkadaş olmak istəyən yorumlar yaza bilir

  2. ADMİN Pratyusha sebepsiz yere intihar etmemiştir intiharin sebebi sevgilisidir Pratyusha’nin hamile olduğu halde onunla evlenmek istemeyip onu intihara sürükleyecek ve intihara teşfik sozler sarf etmiştir kendisine, ayrıca intihar da olmaya bilir cinayette olabilir fakat gercegi ortaya çıkaramadığı için polis intihar demistir.ilk başta intihar mektubu yok diye söylenmiş sonradan intihar mektubu var denmiş ..
    Gerçeği RABBİM biliyor..
    İnşallah RABBİM öbür dünyasını iyi eder Pratyusha’nin ..