İkimizin Yerine 310. Bölüm Özeti 14 Temmuz Jagdiş Evlenmeyi Kabul Eder

İkimizin Yerine dizisi 310. bölümü ile ekranlara gelecek. İkimizin Yerine  dizisinde evlenmeyi kabul eden Jagdiş için yeni bir dönem başlayacak. Peki Anandi Jagdiş’in kiminle evlenmesini isteyecek? İşte detaylar.

İkimizin Yerine 310. Bölüm Özeti

Şiv Anandi’ye neden attığım mesajı herkesin içinde okunmasına izin verdin der. Anandi beni özlediğine emindim dedi. Şiv ve Anandi dün gece birbirlerini özlediklerinden söylediler ve Şiv, Anandi’ye benden bu kadar uzun süre uzak kalmana izin vermem dedi.

Şiv’in ailesinin evinde de taşınma ve toplanma telaşı vardır. Anandi ise partiye hazırlanmaktadır ve dün gece Dadisa’nın Anandi için verdiği gelin elbisesi giyer. Sançi Anandi’nin gelinliğinden ve güzelliğinden etkilendi ve ona iltifat etti. Anandi bu gelinliğin Dadisa’nın gelin kıyafeti olduğunu söylüyor. Daddu Dadisa’nın gençliğinde bu gelinlik içinde ne kadar güzel görüneceğini hayal eder. Şiv ise Anandi ‘sinin güzelliğine bakar ve ağzını suyu akar.kimizin Yerine 310. Bölüm resimleri

Parti başlar. Mekânın girişinde hoş dekorasyonlar vardır; çiçekler, ışıklar, kırmızı halı ve dans eden küçük kızlar partiye renk katmıştır. Şektar ailesi Sing ailesi tarafından çok sıcak karşılanır.

İkimizin Yerine 310. bölüm özetinde Dadisa gelinliğin içinde Anandi’yi gördüğüne çok sevinir. Parti Bairon’un hoş geldiniz konuşmasıyla başlar. Anandi gibi bir kıza sahip olmaktan gurur duyduğunu söyler ve Gece boyunca bazı eğlenceler olacağını söyler.

Çocuklar Anandi için müzikli bir gösteri hazırlamıştır. Anandi’nin Sing ailesine gelin geldiği, Sarpanç olduğu, boşandığı ve Şiv ile evlendiği her an çocuklar tarafından tiyatral şekilde gösterilir. Bu anlarda Anandi gösteriye müdahale eder yanlışlık gördüğü yerlerde; özellikle kendinin kötü gösterildiği sahnelerde.

Bairon kapanış konuşması yapar ve Anandi’nin her törene gelmesini kendilerini burada yalnız bırakmamasını ister. Programda hem Şiv hem de Anandi duygusal konuşmalar yapar.  Anandi Jetsar’da bir hata yanlışlık gördüğünde bunu sineye çekmemelerini düzeltmek için çaba harcamalarını kendisinin de bu sıkıntıları çözmek için onlara yardıma geleceğine söz verir. Jagdiş dışında partide herkes eğlenir ve mutludur.1a

Daddu davul çalar ve herkesi dansa çağırır. Dadisa Dadu’nun çağrısına uyar ve dansa başlar. Daddu ve Dadisa birlikte dans ederler. Şiv ve Anandi de birlikte dans eder. Ganga utangaçtır; Jagdiş Mannu’ya Ganga’dan alır ve Ganga’nın da dans etmesini ister. Ganga utangaç olduğunu söyler ama Jagdiş ısrar edince o da dans eder. Jagdiş eğleniyor gibi görünmeye başlar.4 1

Sançi Jagdiş’e doğru gelir ve beraber dans etmeyi teklif eder. Jagdiş Mannu’ya baktığını söyler ama o arada Mannu ağlamaya başlar ve Ganga Mannu’nun ağladığını görür ve onun acıktığını söyleyerek Jagdiş’ten alır ve uzaklaşır. Sançi mutlu ve Jagdiş ile dans eder. Jagdiş başka bir kadınla dans ettiği için garip hisseder. Sançi Jagdiş  ile dans esnasında sohbet etmeye çalışır ve şuan ilk defa Jetsar’da kendimi mutlu hissediyorum der; ama Jagdiş düşüncelere dalmıştır ve cevap vermez. Sançi problem ne der ama Jagdiş arkasına bakmadan gider.

İkimizin Yerine 14 Temmuz Özeti

Sabaha kadar eğlence devam eder köylülerde Sing ve Şektar ailesin de kimse uyumaz. Sabah olunca Şiv gitmeleri gerektiğini söyler. Herkes bir anda ağlamaya başlar. Dadisa Anandi’ye hoşça kal deme zamanı gelir. Anandi ve Şiv tüm köy halkına veda ediyor ve onların dualarını alıyor.

Anandi ayrılmadan Jagdiş ile de vedalaşmak ister. . Anandi Jagdiş’i arar ama telefona cevap vermez Jagdiş. Şiv oraya gelir ve Anandi’ye artık gitmeleri gerektiğini söyler.  Anandi ayrılmadan önce Jagdiş ile vedalaşmak istediğini söyler. Anandi muhtemelen Jagdiş eve gitmiştir der. Şiv, Anandi’ye ikisinin de birden buradan ayrılmasının uygun olmadığını söyler ve Anandi’den yalnız gitmesini ister. Anandi konağa gider; Jagdiş neden hala gitmedin der.

Anandi seninle vedalaşmadan gidemediğini söyler. Sen neden bana veda etmeden ayrıldı der. Jagdiş herkesin mutlu anın onun karanlık anı olduğunu söyler. Anandi evlenirsen senin de hayatına aydınlanır; ben senin evlenmeni bu karanlıkta kalmamanı istiyorum der. Anandi Jagdiş’ten son bir dilek olarak ve evliliğine bir hediye olarak ondan evlenmesini ister. Dadisa’nın da yakında bu dünyaya terk edeceğini ve arkasında karanlık bir torun bırakmamasını sadece bunun için bile evlenmesi gerektiğini söyler. 3

Jagdiş bende kimseyi üzmek istemem ama ailem sevinecek diye de masum bir kızın hayatını ve hayallerini mahvedemem der. Anandi tarihin her zaman tekerrür etmesi gerektiğini belki de bu evliliğinde eşini çok mutlu edeceğini söyler. En önemlisi de sen artık değiştin sen eski Jagdiş değilsin ben buna inanıyorum sen buna inanıyorsun der.

İkimizin Yerine 14 Temmuz özetindJagdiş sonunda evlenmeyi kabul eder; ama Anandi’den ona uygun bir eş seçmesini ister. Anandi senin in hayatının bir parçası olamadan ama hayatının geriye kalanını geçireceğin insanı ben seçeceğim der. İkisi de bir birine kırgın olmadıklarını söyleyerek bir birlerine teşekkür ederler ve ayrılmadan önce el sıkışırlar.kimizin Yerine 14 temmuz resimleri

Anandi oradan ayrılır ve Dadisa’ya koşar ve Jagdiş’in evlenmeyi kabul ettiğini söyler. Dadisa, Anandi ve Şiv’e bu ailenin üyesi olarak tüm sorumluluklarını yerine getirdiklerini söyler ve onlara dua eder.

İkimizin Yerine 310. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 310. Bölüm Özeti 14 Temmuz Jagdiş Evlenmeyi Kabul Eder (2 Yorum)

  1. artık bu filimden pekde hoşlanmıyorum bakamıyorum bile saçma geliyor bana bu dizideki herşey.?