İkimizin Yerine 317. Bölüm Özeti 21 Temmuz Beklenen İlk Gece Geldi

İkimizin Yerine 317. Bölüm Özeti

Genha Basant’ı arar ve Ganga’nın kendisine çok iyi baktığını anlatır. Ganga Genha’ya cep telefonu konusunda çok becerikli olduğunu kendisinin cep telefonu kullanmayı hiç bilmediğini anlatır. Genha ise aslında bende kullanmayı bilmiyorum sadece Jagdiş bana hızlı aramayı öğretti ikiye basılı tutunca Basant’ı arıyor der. Tam bu sırada iki tane adam Genha ve Ganga’nın olduğu odaya camdan girer.

kimizin Yerine 317. Bölüm resimleri 4

Ganga adamların kötü niyetli olduğunu anlar ve hemen Genha’yı banyoya kapatır. Adamlar Ganga’yı Basant’ın eşi sanar ve ondan bazı dosyaları ister. Adamlar   Ganga’yı tehdit eder ama Ganga benim okumam yazmam yok der. Adamlar odayı aramaya başlar. Ganga kendisinden korkmaz ama Genha’ya bir zarar vereceklerinden korkar. Ganga’nın aklına Genha’nın telefonu gelir ve adamlar boğazına bıçak dayamışken hızlı arama ile Basant’ı arar. Basant telefonu açar başta ne olduğunu anlamaz. Sonra Ganga içeri giren gangster ile tartışınca Basant hemen adamlarını toplayıp odaya çıkar ve iki gangster yakalar.

İkimizin Yerine 317. Bölüm Özetini Sesli Anlatım Videosu

Ganga hemen Genha’ya bakmaya gider. Genha dışarı çıkar ve yaralanan Ganga’ya yardıma koşar. Ganga’nın kolunu küçük bir bıçak sıyırmıştır ve kanamaktadır. Genha doğmamış çocuğunun  ve kendi canını Ganga’ya borçlu olduğunu, Ganga’nın cesaretinin onları kurtardığını anlatır.

Sançi bu günün hayatının en özel günü olduğunu düşünerek Jagdiş ile şehri gezmektedir. Şiv’in annesi öğle yemeğine Jagdiş’i de davet etmek ister. Sançi’den Jagdiş’e neyi sevdiğini sormasını ister. Jagdiş iş nedeniyle öğle yemeğine gitmeyi kabul etmez.

Jagdiş ise ise Udaipur çarşısında ailesine hediyeler götürmek için alış veriş yapar. Jagdiş Ganga için de bir hediye alır. Sançi ise Jagdiş’e bir oyuncak hediye eder. Jagdiş kendisine oyuncak hediye edilmesine başta şaşırsa da Sançi bu hediye Mannu için der. Zorla da olsa Sançi öğlen yemeğine Jagdiş’i götürür.

Yemek sofrasında Daddu birden kötüleşir ve kendinen geçer.  Jagdiş hemen Dadu’ya müdahale eder ve ev halkından sakin olmasını ister.  Jagdiş, Dudu’yu inceler ve yüksek kolesterolden dolayı böyle bir sorun yaşadıklarını kendi yazdığı ilaçların geçici iyileşme sağlayacağını bir uzmana görünmeleri gerektiğini bu konuyu önemsemeleri gerektiğini anlatır. Daddu bilincini yeniden kazanır ve son iki gündür ilaçlarını almamış olduğunu itiraf eder.

kimizin Yerine 317. Bölüm resimleri 7

Daddu Jagdiş’e ne zaman döneceğini sorar. Jagdiş bu gün der. Daddu Jagdiş’ten biraz daha kalmasını ister. Jagdiş hastalarımın bana ihtiyacı var ve hastalarımla ilgilenmek zorundayım der Ganga Jagdiş’i arar ve radyo çalışmıyor; bu nedenle de Mannu sürekli ağlıyor der. Jagdiş nasıl çalıştıracağını tek tek anlatır.

Ganga uygular ve radyo çalmaya başlar. Jagdiş ona akşam geri döneceğini ve geri döndükten sonra Mannu’yu dışarı çıkaracağını söyler. Ganga Jagdiş’in gelecek olmasına çok sevinir.  Sançi ise Ganga’yı aşağılayarak Ganga çok saf nasıl olur da böyle küçük bir sorun için seni arar der. Jagdiş Sançi’nin Ganga ile ilgili söylediği şeylerden rahatsız olur. JAgdiş tüm aileye teşekkür ederek konaktan ayrılır.

İkimizin Yerine dizisinde Daddu Şiv ile konuşur ve Şiv ile Anandi’nin tatilinde her şeyin çok güzel geçtiğini öğrenir.  Anandi ve Şiv Kaşmir’e ulaşır onları orada Abdullah denen komik bir turist rehberi karşılar.

kimizin Yerine 21 temmuz resimleri 2

Anandi Şiv’in omzunu yatarak Kaşmir’i tekne ile gezmeye başlar; ancak Anandi ailesi ile gelemediği için biraz da üzgündür. Bu durumu fark eden Şiv buraları öğrenelim bir sonraki sefer de ailemizi getiririz biz onların rehberi oluruz der.

Anandi ve Şiv’in yanına çiçek satan bir kadın gelir ve Şiv’den sevdiğine bir çiçek almasını ister. Şiv kadında bir buket çiçek alır ve Anandi’ye verir. Şiv Anandi ve çiçekçi kadının fotoğraflarını çeker. Bu sırada Anandi ve Şiv’in de bir adam gizliden fotoğrafını çekmektedir.

Anandi ve Şiv kendileri için özel hazırlanmış otellerine tekne ile girerler. Anandi çok memnun ve mutludur. Anandi bu otelin ücretini çok olmasından çekinir. Şiv önemli olan mutluluğumuz paranın küçücük bir mutluluğumuzun yanında bile bir önemi yok der.

kimizin Yerine 317. Bölüm resimleri 6

Güzel bir şekilde dekore edilmiş odalarında Şiv romantikleşir ve Şiv Anandi’yi arkadan kucaklar. Dadisa Anandi’yi arar Genha’nın hamile olduğununu müjdeler.  Anandi haberi duyduğunda çok sevinir. Dadisa bu sefer Anandi gibi bir kız çocuğu istediğini söyler.

Anandi haberi heyecanla Şiv ile paylaşır. Şiv ise kendi bebeklerinin nasıl olacağını hayal eder. Anandi utanır. Şiv de iki bebek istemektedir.  Şiv Cotima ile Anandi’nin aldığı kıyafetlere bakar ve bu kıyafetlerin Anandi’ye çok yakıştığını söyler. Anandi ve Şiv Kaşmir’in yöresel yemeklerinden yerler ve yöresel danslar eşliğinde eğlenirler.

Şiv odayı mumlar, çiçekler ile süsler. Anandi pembe sari giymiştir. Şiv, bu akşam en güzel gecemiz olacak der. Önce Anandi’nin elini öper. Anandi utangaç hisseder ve kaçmaya çalışı, ancak Şiv izin vermez ve Anandi’nin alnını öper. Şiv Anandi’ye seni seviyorum der.

kimizin Yerine 21 temmuz resimleri 1

Anandi ve Şiv çok heyecanlıdır.  Anandi, ben de seni seviyorum der ve iki aşık sonunda bir birine kavuşur ve aşkla sarılırlar. Şiv ve Anandi yatağa yatarlar Şiv Anandi’nin yanağına, boynuna öpücük koyar ve bölüm biter

kimizin Yerine 21 temmuz resimleri 5

İkimizin Yerine 316. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 317. Bölüm Özeti 21 Temmuz Beklenen İlk Gece Geldi (3 Yorum)