İkimizin Yerine 407. Bölüm 2. Kısım 19 Ekim Vivek Sançi’yi Saurab’ın Odasında Buluyor

İkimizin Yerine dizisinde Pramila yüzünden Anandi ve Şiv’in arası açılacaktı. Şiv Pramila’nın kötü bir kadın olduğunu söylese de Anandi Pramila’ya şartsız şekilde bağlanmıştır. Ancak Pramila polisler tarafından suç üstü yakalandı ve Anandi Şiv’e karşı mahcup oldu. İkimizin Yerine 407. Bölüm Özeti 2. Kısım başlıyor.

Sançi, Vivek’e bana hala kızgın mısın diye sorar. Geçen gün dolabında bulunan şarabın nerden geldiğini bilmediğini söyler. Vivek ondan gidip uyumasını isterken Sançi yastığın altındaki hediyeyi görür ve bana mı aldın diye sorar. Ardından hediyeyi açar ve Vivek’e sarılır. Vivek de mutlu görünüyor.

Subhadra bazı sesler çıkarırken Hardik’e bana inek idrarı içirdiler ve inek pisliğinde banyo yaptırıyorlar diye şikayette bulunur. Hardik bu tedaviyi araştırdığını ve iyi olduğunu söyler. Ondan biraz daha sabretmesini ister ve köyü dolaşmak için çıkar. Hardik Gulli ile bululur ve önce bir okula giderler. Hardik çocuklara çikolata dağıtırken Gulli mutlu olur. Gulli daha sonra onu köye götürür.

Gulli Hardik den ABD’yi sorar. Hardik herkes kendi işinde meşgul der ve senin gibi masum kızlar orada kalmadı diyerek ona iltifat eder. Dadisa Subhadra için inek idrarı getirir ve içmesini ister. Subhadra ondan iki dakika ister. Dadisa gidince idrarı pencereden aşağı döker ve zerdal çayını bardağına doldurur. Dadisa kontrol için geldiğinde çayı zorla içiyormuş gibi yaparak Dadisa’yı kandırır. Sonrasında Hardik gelir ve Subhadra’nın inek idrarı içmediğini kendisine söyler ve pencereden döktüğü çayın videosunu gösterir. Subhadra zorla idrarı içmek zorunda kalır.

Suman Sançi için yemek getirir ancak Sançi canım istemiyor diyerek reddeder. Suman Vivek’in sabah geleceğini söyler ve ondan yemesini isteyip ayrılır. Sançi Suman’ın gerçek niyetini bilmeden yemekleri yer ve derin bir uykuya dalar. Ertesi sabah Vivek gelir ve Saurab’ı salonda yatarken görür. Saurab sabaha kadar uyuyamadığını, odasında Sançi’nin uyuduğunu söyler. Sançi’nin gece çok sarhoş olduğundan bahseder. Vivek kardeşine yalancı diye bağırır ve onun odasına çıkar.blank

Vivek odaya gidince kapının kilitli olduğunu görüp iyice sinirlenir. Saurab elindeki anahtarı ona verir. Vivek kapıyı açar ve Sançi’nin sele serpe uyuduğunu görür. Yüzüne su serperek Sançi’yi uyandırır ve onu sarsar. Sançi bir şeyler anlatmaya çalışsa da onu dinlemez. Hardik ve Gulli bisikletle gezerken bir kadın polise şikayette bulunuyor ancak polisin kötü muamelesine maruz kalıyordur.blank

Gulli hemen kadının yanına gider ve derdini sorar. Kadın evdeki mücevherlerinin çalındığını ve şikayete geldiğini ancak memurun kendisinden rüşvet istediğini söyler. Gulli mücevherlerin bulunması ile ilgili ona söz verip Hardik ile eve gider. Evde Jagdiş’i görüp durumu anlatır. Jagdiş gerekeni yapacağım der. Şikayetçi kadın aynı polise gider ve ona istediği rüşveti verir. Polis ondan daha fazla para bulmasını isterken Jagdiş ve ekibi gelir. Polis suç üstü yakalanmıştır. Jagdiş görevinin askıya alındığını söylerken kadın Gulli’ye dua eder. blank

Saurab Sançi ile dalga geçerken Sançi onun yakasını tutar ve benden ne istiyorsun diye bağırır. Saurab evlilik hayatını mahvedeceğim der. Gulli’nin ebeveynleri düğün için Dadisa ve ailesini davet ederler. Hardik kim evleniyor diye sorunca Gehna Gulli’nin evlendiğini söyler. Hardik şok olmuştur ve zoraki bir gülümseme ile mutlu olduğunu gösterir. Aslında ikisi de birbirinden etkilenmiş ve birbirlerini düşünüyorlardır. Bakalım bu işin sonu nereye gidecek. İkimizin Yerine 19 Ekim 2. Kısım Özeti sona erdi.

İkimizin Yerine 407. Bölüm Fragmanı