İkimizin Yerine 461. Bölüm Özeti 12 Aralık Nimboli’nin Başı Büyük Belada

İkimizin Yerine dizisinde Akira’nın kızı Kamli, erkek arkadaşı Gopal ile buluşmak için tapınağa doğru gider. Yolda bir grup serseri yolunu keser. Bu sırada Akira gelir ve serserileri iyice döver. Kamli’den bundan sonra evden çıkmamasını ister. Onu tapınağa kendisi götürür. Gopal ise sabırsızlıkla Kamli’yi bekliyordur. Kamli dua etmek için panditin yanına giderken Akira tapınağın girişinde kızını bekler. Gopal de fırsattan istifade Kamli’nin yanına gider. Gopal seni daha çok görmek istiyorum der. Kamli babamın izin verdiği kadar çıkabiliyorum der. İkimizin Yerine 12 Aralık Özeti başlıyor.

İkimizin Yerine 461. Bölüm Özeti

Gopal düşük kastta olduğu için onunla evlenemeyeceğini söyler. Kamli eğer başka biriyle evlenirsem kendimi öldürürüm der. Onlar konuşurken Akira görür ve peşlerine gider. Görüldüğünü farkeden Kamli Gopal’dan kaçmasını ister. Akira Kamli’nin yanına gelir ve yanındaki kimdi diye sorar. Kamli panditlerden biri olduğunu söyleyerek kurtulur.

Akira’nın evine bir köylü gelir ve Disa ile konuşmak istediğini söyler. Disa’ya Akira’ya borcu olduğunu söyler. Ondan Akira ile konuşmasını ve borcunu bir müddet daha ertelemesini ister. Disa konuşacağın söylediğinde Akira arkasında belirir. Yakında benin yerime mi geçmek istiyorsun diyerek Disa’yı azarlar. Köylüye de dul bir kadınla konuştuğu için kızar ve ondan parasını hemen getirmesini ister. 1 94

Nimboli’nin yaptığı komik ama isabetli yaramazlıklar bazen başına iş açıyor. Son yaptığı yaramazlık onun bir depoya kapatılmasına sebeb olur. Harki onu depoya bağlar ve açlık ve susuzlukla terbiye edeceğini söyler ve kapıyı kilitleyip gider. Nimboli ellerini ve ayaklarını çözmeyi başarır ve küçük bir pencereden çıkar. Karşısında Çagani’yi görür ve sevinir. Çagani nasıl çıktın diye sorar. Nimboli yolda söyleyeceğini belirtir.

Abhi annesine herkesin Şivam’ı sevdiğini ve onun yeteneklerini övdüğünü söyler. Ganga bazı insanlar daha fazla yeteneklere sahip olabilir der ve Şivam’ı küçük kardeşi gibi görmesini ister. Abhi ama ben de küçüğüm derken Manu gelir ve Abhi’yi yemeğe götürür. Şivan Abhi’nin odasına oyun oynamak için gelir ancak Abhi odasında değildir. Masanın üzerindeki sandviçi gören Şivam dayanamayarak onu yer.

2 2019 12 02T145428.825

Harki Nimboli’yi görür gibi olur emin olmak için kilitlediği depoya bakar. Nimboli’yi bıraktığı gibi durduğunu görüyor. Nimboli kendinden şüphelendiğini anlayınca geri dönerek depoya girmiştir. Harki gidince Nimboli gülümsüyor. Dasi Harki’ye neden Nimboli’yi cezalandırdığını sorar. O bizim bahumuz olacak ve yanlışlarını cezalandırmamız gerekir diye cevap verir. Disa ona bazen hizmetçi bazen de bahu dediklerini hatırlatır. Harki düşüncelere dalar. 3 99

Abhi, Anandi’yi odasına götürür ve Şivam’ın sandviçini yediğini söyler. Anandi odasında Şivam’a Abhi’nin şikayetinden bahseder. Şivam sandviçini yemediği için ben de yedim der ve kasıtlı bir şey yapmadığını söyler. Anandi Abhi’ye iyi davranmasını ister. Şivam ona her zaman iyi davrandığını ancak Abhi’nin sürekli kızdığını söyler. Nimboli depoda karnı çok acıktığı için Tanrı’ya dua ederken Disa küçük pencereyi açar ve ona yemek verir. Harki gelmeden bunları yemesini ister. Ayrıca korkmaması için ona el feneri atar.

Ganga Jagdiş’e Abhi ile Şivam arasında bir gerilim olduğunu söyler. Jagdiş Abhi benim oğlum der ve isterse azarlayabileceğini söyler. Ganga küçük yaştaki cocuklarda böyle şeylerin olabileceğini söylerken Jagdiş Şivam’ı da azarlayım diye tepki gösterir. Ganga öyle demek istemediğini söylerken Jagdiş’e bir telefon gelir. Ganga Jagdiş ile arasında fikir ayrılığı olduğunu düşünüyor. 4 95

Nimboli Disa’nın verdiği fenerle oyun yaparken Harki gelir. Nimboli uyuma numarası yapar. Harki Nimboli’yi affettiğini söyler ve köylülere hele de kendi arkadaşlarına kötü davranmamasını ister. Harki aslında bacaklarına masaj yaptırmak için böyle davranıyordur. Nimboli’yi odasına götürür ve bacaklarına masaj yapmasını sağlar. Nimboli yine rahat durmaz ve Harki’nin ayaklarını gıdıklamaya başlar. Harki ondan eğlenmemesini ister. Yoksa yiyecek vermeyeceğini belirtir. Nimboli masaja devam eder. 5 59

Kundan arkadaşlarının Nimboli hakkında konuştuklarını düşünüyordur. Arkadaşları o senin karın neden ona yaklaşmıyorsun diye dalga geçmiştir. Kundan annesinin onu depoya kilitlediğini düşünerek oraya gider ancak orada yoktur. Ardından Nimboli’nin yattığı odaya gider ve ona şehvetle yaklaşır. Nimboli ile aynı odada yatan Disa yönünü dönünce korkan Kundan saklanır. Nimboli’nin artık kendisinin olduğunu düşünür. İkimizin Yerine 12 Aralık Özeti sona erdi.

İkimizin Yerine 461. Bölüm Fragmanı