İkimizin Yerine 476. Bölüm Özeti 27 Aralık Gopal Acımasızca Öldürülür

İkimizin Yerine dizisinde Nandini ve Şivam ilk kez bir araya gelmişlerdi. Kader onları Mela denilen bir fuar alanında karşılaşmıştır. Bu arada Akira’nın adamları Gopal ve Kamli’nin yerini tespit etmişler ve Akira’yı da bilgilendirmişlerdir. Anandi. Disa, Kamli, Gopal, Nandini ve Şivam birlikte vakit geçiriyorlardır. İkimizin Yerine 27 Aralık Özeti başlıyor.

İkimizin Yerine 476. Bölüm Özeti

Ratan son nefeslerini vermek üzeredir. Ganga ona bakmaya geldiğinde Ratan sana çok acılar yaşattım diyerek ondan özür diler. Onun için en uygun olan kişinin Jagdiş olduğunu söyler. Son nefesinde Manu ile görüşmek istediini belirtir. Ganga bir şey demeden yanından ayrılır. Ratan’ın annesi onunla birlikte dışarı çıkar ve Ratan’ın isteğini yerine getirmesini ister. Bu sırada Manu’nun geldiğini gören Ganga kadının içeri girmesini sağlar.

Anandi, Nimboli, Kamli dans ediyorlar. Akira’nın adamları onları tespit eder ve Akira’yı ararlar. Akira son danslarını ettiklerini söyleyerek dans edilen yere doğru gidiyor. Anandi Dadisa’dan telefon alır ve gitmeleri gerektiğini söyler. Nimboli ve Nandini vedalaşırken duygu dolu anlar yaşanır. Anandi giderken Akira geliyordur ancak birbirlerini göremezler. Gopal su getirmeye gittiğinde aynadan Akira’nın adamlarını görür ve Kamli’nin yanına koşar. Ancak orada Akira vardır.

Akira Gopal’i yakalatır. Ona vurmak üzereyken Kamli elini ısırır ve adamlardan kurtulurlar. Dİsa da Nimboli’yi alarak otobüse biner ve eve dönerler. Gopal ve Kamli uzun bir süre kaçmayı başarır ancak Kamli’nin ayağı bir odun parçasına takılınca koşamaz olur. Gopal onu kucağına alır ve gücü tükeninceye kadar götürür. Akira ve adamları da çok yakınlarına kadar gelirler. Akira yerden aldığı bir odun parçasını Gopal’e fırlatır ve onu başından vurur. Gopal yere düşerken Kamli’nin elinden tutmaya çalışır. 1 2019 12 15T002536.436

Acımasız Akira Gopal’i arabasına bağlatır ve onu köye kadar süründürerek getirir. Kapılarının önüne gelince de Kundan Gopal’i acımasızca dövmeye başlar. Zavallı Kamli bir babasına bir kardeşine engel olmaya çalışsa da başaramaz. Akira cezanın şimdi başlayacağınıı söyler ve kılıcını kınından çıkarıp Gopal’in ensesine tutar. Kamli babasına yalvarırken Akira kılıcını savurur.

Disa Nimboli’nin gözlerini kapatırken herkes şoktadır. Ancak az sonra gerçek anlaşılır. Akira Gopal’i iplerinden kurtarmıştır. Akira Gopal ve Kamli’den gitmelerini ve yeni bir hayat kurmalarını ister. Akira’nın bu tepkisi herkesi sevindirirken Gopal ve Kamli şaka mı bu diye birbirlerine ve Akira’ya bakarlar. Ancak Akira ısrarla gitmelerini istiyordur. Gopal ve Kamli uzaklaşırken Akira kılıcını Gopal’e atar. Kılıç Gopal’in sırtından girip karnından çıkmıştır. 4 2019 12 15T002534.937 1

Akira daha bitmedi diyerek bu sefer de Kamli’yi öldürmek ister ancak Disa ortaya çıkar. Trans haline geçen Disa meşhur titremelerinden birini daha yapar ve Akira’dan uzak durmasını aksi halde kötü ruhların ondan intikam alacağını söyler. Akira sinirlenip giderken Disa Kamli’nin üzerine bayılır. Gopal’in acı haberi annesine kadar gider. Zavallı kadın hıçkıra hıçkıra ağlar. Ertesi gün Akira kutsal suyla başından aşağı su dökerek güya arınır.

Bu olaylardan sonra Nimboli bir dolaba girer. Disa onu farkeder ve çıkmasını ister. Nimboli Gopal benim yüzümden öldü derken kimi seversem ölüyor der ve Disa’yı bundan sonra sevmeyeceğini söyler. Disa onu dolaptan çıkarır ve korkmamasını ister. Niimboli Akira’nın kılıcını fırlatarak Gopal’i öldürdüğü sahneyi hatırlıyor ve Akira bizi de öldürecek diye ağlıyor. Disa onu yatırmaya çalışırken Nimboli’nin ateşi çıkıyor. 3 2019 12 15T002538.943

Gopal’in anne ve babası feryat içinde Akira’nın evine doğru geliyorlar. Gopal’in ağaçta asılı bedenini görünce sinir krizi geçiriyorlar. Kamli onların gürültülerini duyar ve pencereden bakınca O da Gopal’in her zaman konuştukları ağaca asılı olduğunu görüyor ve bağırarak dışarı fırlıyor. Nimboli ateşler içinde Akira bizi öldürme diye yalvarıyor. Kamli Gopal’i görmek için dışarı çıkmak istiyor ancak Kundan engel oluyor. Akira Kamli’yi bir tokatla yere seriyor ve seni bundan sonra Disa bile elimden alamaz diyor.

Kamli odasına geri dönerken Nimboli’yi ateşler içinde yerde görüyor. Disa da yardım için geliyor. Gopal’in anne ve babası köylülere Akira Gopal’i öldürürken neden ses çıkarmadıklarını soruyor. Köylüler başlarını eğerken Gopal’in annesi kimse sormazsa ben hesap soracağım diye Akira’ya sesleniyor. Akira ve adamları geliyor. Akira bu dramayı durdurmalarını istiyor. Gopal’in annesi oğlumu neden öldürdün diye soruyor.5 67

Akira onu ben öldürmedim diyor ve istersen köylülere sor diyor. Köylüler çıt çıkaramazken Akira 5 dakika içinde ayrılmazlarsa onları dövdüreceğini söylüyor. Köylüler Gopal’İn cesedini alıp gidiyorlar. Akira gidenlerin arkasından gururla bakıyor. İkimizin Yerine 27 Aralık Özeti sona erdi.

İkimizin Yerine 476. Bölüm Fragmanı