İkimizin Yerine 48. Bölüm Özeti 25 Ekim Bairon Düğününü Basar

İkimizin Yerine dizisi 48. bölümü ile 25 Ekim perşembe günü izleyicisi karşısında çıkacak. İkimizin Yerine dizisinin 25 ekimde yayınlanacak bölümünde Bairon Phuli‘nin düğününü basacak.

İkimizin Yerine 48. Bölüm Özeti

Bairon Jagan‘a böyle büyük bir şeyi ondan sakladığı için bağırır. Yanlış yaptığını biliyordun bu yüzden yalan söyleyerek benden borç aldın der. Phuli’yi neden böyle yaşlı bir adama verdiğini sorar. Bir köylü, Bairon’a, senin ailen de aynısını yaptı, sen karışma der. Ayrıca Basant da kendinden çok daha genç bir kızla evlendi. Bairon, biz hatamızı anladık der.

Jagan’a aynı hatayı yapmamasını söyler. Köylü, bütün bu etikler siz zenginler için iyi der. Basant, Jagan’ı Bairon‘un haklı olduğuna inandırmaya çalışır. Köylü araya girer ve Jagan’a bu saçmalıkları dinleme, düğünü devam etsin der. O sırada polisler gelir. Bairon müfettişe her şeyi anlatır. Müfettiş, düğüne şahit misiniz diye herkese sorar. Köylüler susar.

Müfettiş, Phuli’ye sorar. Phuli gerçeği anlatır. Müfettiş damadı ve ailesini tutuklar. Phuli’nin ailesini de tutuklar. Phuli ne olduğunu anlayamaz ve panikler. Jagan, kızının düğününü sakladığı için Bairon’dan özür diler ve ben yokken kızımla ilgilen der. Bairon, müfettişle konuşur ve onları tutuklamamasını ister. Müfettiş bu yasal değil diyor. Bairon Jagan‘a, kızın emin ellerde ve seni yarın kefaletle çıkartacağım der.

Polisler gider. Bago çocukları teselli eder. Anandi, kendi düğününde müfettişe yalan söylediğini hatırlar ve ağlar. Bairon niye ağladığını sorar. Anandi Phuli benden daha cesur, o benim aksime gerçeği anlattı der. Kazan‘lar pişman gibidir. Onlar Phuli’yi köye götürmek isterler, ama Bairon ​​onu evlerine götürür.

Dadisa ne olduğunu sorar. Bairon ​​çocukları içeri gönderir ve her şeyi anlatır. Dadisa, insanların işine karıştığı için Bairon‘u azarlar. Basant, Bairon haklıydı der. Dadisa şok. Badi, yorgun ve açım diye konuyu değiştirir herkesi içeri götürür.

Anandi Phuli’ye yemek verir. Ailen için endişelenme, babam her şeyi halledecek der. Sonra Jagdiş‘in odasına gider.  Sugna‘ya bir okul çantası alır. Sugna onu görür ve hem mutlu hem de üzgün hisseder. O, Anandi’den bağırdığı ve onu suçladığı için özür diler. Anandi, bunu unuttum bile der. Sugna Anandi’ye sarılır. Sabah, çocuklar okula gitmeye hazırlar.

Dadisa mutsuzdur ama ses etmez. Sugna büyükler tarafından kutsanır. Bairon, ​​Phuli’nin ailesi ile eve gelir. Dadisa ses etmiyor. Jagan, tekrar Bairon’dan özür diler. Hatamı anladım ve kızımın eğitimini asla durdurmayacağım der. Phuli ailesine sarılır. Jagdiş, Sugna ve Phuli okula gider. Sugna, kutsanmak için mabede durur. Kâhin, onun Jagdiş‘in çantasını taşıdığını düşünür, ama Sugna yeniden okula gidiyorum der.

Mabetteki herkes şaşırır. Sugna, bu günün Pratap’ın doğum günü olduğunu fark eder. Phuli, okula geç kalıyoruz diye onu gitmeye sürükler. Sugna, siz gidin benim işim var, biraz sonra geleceğim der. Çocuklar gidince, Sugna Pratap‘la tanıştığı ormana gider. Pratap‘la anılarını hatırlar ve doğum gününü kutlar.

Onu özlediğini söyler ve geri gelmesini ister. Tam gidiyorken ağaçların arasında bir gölge görür ve Pratap’ı düşünür. Çok heyecanlanır ve ona seslenir. Gölge kaçar ve Sugna onu takip eder. Kovalamadan sonra, Sugna sonunda onu arkadan görür. Ama yüzünü görünce, Pratap olmadığını anlar. Genç adam (Şiyam) Sugna‘ya gülümser. kimizin Yerine 25 ekim resimleri

İkimizin Yerine dizisi 48. Bölümde Sugna genç adamı görünce şaşırır ve üzülür. O Pratap değil diye ağlayarak kaçar. Şiyam şaşkın. Şiyam eskiden burada Pratap‘ın Sugna‘nın üzerine çiçek dökerken gördüğünü hatırlar. Sugna, Jagdiş ve Phuli aynı sınıftadır. Sugna pencereden bakarken oynayan çocuklara gülümser. Sumitra, Sugna’nın eski mücevherlerini Badi’ye gösterir.

Badi, Dadisa  Sugna’nın her şeyini attıktan sonra, onları nerden buldun diye sorar. Sumitra, nikâhtan önce saklamıştım der. İkisi de Sugna’nın geleceğiyle ilgili konuşur. Okuldan dönerken, mabetten iki genç dul (Lata ve Durga) çıkar. Sugna’ya yaklaşır ve kendilerini tanıtır. Durga, ona gerçekten okula gidiyor musun diye sorar. Sugna evet der.

Lata, ailesini nasıl ikna ettiğini sorar. Sugna, ailem benim bu şekilde mutlu olacağımı anladılar der. Lata, okula gitmek istediğini söyler. Sugna, aileleriyle konuşup, onları ikna etmeye çağırır. Kızlar ayrılır. Jagdiş ve Phuli dondurmacıya gider. Sugna, ağacın altında oturup onları beklerken Pratap‘ı düşünüyor. Birisi onun üzerine sarı çiçekler serper. Sugna şaşırır ve etrafa bakar.

İkimizin Yerine 25 ekim Özeti Devam Ediyor

Şiyam saklandığı yerden çıkar ve ben yaptım der. Şiyam, Pratap‘la tanışmak ister. Sugna’nın şok yüzünü gören Şiyam, sadece eğlenmek için yaptım, seni üzdüysem özür dilerim der. Sugna öfkeyle ona, ismim Sugna ve ben Pratap’ın dul eşiyim der. Şiyam şoke olur. Sugna, birinin duygularıyla oynamak hiç eğlenceli değil der. Bir daha asla karşıma çıkma deyip gider. Sugna mahzende ders çalışıyor. Sumitra okuldaki ilk gününü sorar. Sugna, bütün çocukluk anılarım canlandı ve okula döndüğüm için çok mutluyum der.kimizin Yerine 48. Bölüm resimleri

Ertesi gün, Sugna ve Jagdiş okula gider. Gehna, helva yapar ve Basant, kim için yaptığını sorar. Gehna, bugün Niranjan’ın doğum günü der. 2 gün önce genel konuşmada söylemiş. Basant onunla birlikte gider. Niranjan’a helva verirler. Basant ona, Gehna‘nın herkese yapmadığı helvayı yiyeceğin için şanslısın der. Onlar Niranjan‘ın kariyeriyle ilgili konuşur.

İkimizin Yerine dizisinin 25 ekimde yayınlanacak bölümünde Gehna perdenin arkasından dinler. Niranjan Varanasi’de okumuş. Basant, neden diğer şehirliler gibi kendine bir kız bulamadığını sorar. Niranjan bunu konuşmak istemez. Öğretmeni Sugna‘ya, ailenin seni okutmasıyla gurur duyuyorum der. Keşke diğer ailelere de örnek olsanız der. Bu arada, Lata annesine okula gitmek istediğini söyler. Annesi reddeder.

Lata, Sugna giderse, ben de giderim der. Lata‘nın babası gelir ve hiç bir yere gidemezsin diye bağırır. Lata annesine, ne olursa olsun okula gideceğim der. Köylüler Madan Sing‘le birlikte toplanır. Madan, Sugna diğer kızları ailelerine karşı gelmeye ve okumaya teşvik ediyor der. Anandi de daha önce benim dul gelinime bilezik vermişti ama herkes bunu çocuk hatası gibi görüp beni fırçaladı der.

Sugna’yı okutmak ufak bir hata değil, siz Dadisa‘yı sorgulamalısınız der. Köylüler Dadisa‘ya gitmeye karar verir. Madan Singh mutlu (onlarla gitmez). Okuldan sonra küçük bir çocuk Sugna’ya bir demet sarı çiçek verir. Sugna etrafına bakar ve bir ağacın arkasında Şiyam‘ı görür. O, kulaklarını tutup sessizce özür diler.

İkimizin Yerine dizisi 48. Bölüm Fragmanı