Şeyla Halis Avlu’dan Neden Ayrıldı? Avlu Jale Öldü mü? Neden Yok?

Şeyla Halis Avlu dizisinin kadrosundan ayrılacağını duyurdu. Bize gelen bilgilere göre deneyimli oyuncu Şeyla Halis Avlu dizisinin  25 ekim perşembe akşamı ekranlara gelecek 17. bölümünde diziye veda edecek. Şuanda Şeyla Halis Avlu dizisinden nasıl ayrılacağı konusunda bilgimiz yok ancak biz Şeyla Halis’in Avlu dizisinde hayat verdiği Jale karakterinin ölerek ayrılacağını düşünüyoruz; bunun altında ki en önemli neden ise dizide düşen tansiyonun Jale’nin ölmesi ile daha artacak olmasıdır.

Avlu Jale Öldü Mü?

Avlu dizisinde çıkan isyanda Jale silah ile vurularak öldürüldü. Avlu’nun 17. bölümünde iki grup arasında yine büyük bir kavga çıktı. Her ne kadar Nergis müdür olaya müdehala etmeye çalışsa da kavga bastırılamadı ve yeni mahkumlardan biri silah çıkardı ve Jale’yi katletti.Avlu Jale Öldü

Avlu dizisinde Jale karakteri bilindiği üzere zamanında çok önemli bir bankacıyken düştüğü alkol ve madde bağımlılığı yüzünden bir türlü kendine gelememiş ve kendi yönettiği bankasından kendi hesabına para aktarırken yakalanmış ve ceza almıştı. Daha önce ki senaryolarda dizide Jale’nin cezasının azaldığı ile ilgili bir bilgi verilmedi; af da çıkmayacağına göre Kudret ve ekibi tarafından muhtemelen bir suikaste kurban gidecektir.

Şeyla Halis Kimdir?

Şeyla Halis ocak 1977 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiş oynadığı karakterlerin aksine tam bir İstanbul hanımefendisi gibi yaşamıştır. Mimar Sinan Üniversitesinde Piyano eğitimi alan deneyimli oyuncu daha sonra Müjdat Gezen Sanar merkezinde oyunculuk eğitimi almıştır. Daha sonra ise Dorman tiyatrosunda sanat hayatına başlamıştır. Şeyla Halis Bekir Çiçekdemir ile evlenmiş ve mutlu bir yuva kurmuştur. Bir çok tiyatro oyununda yer alan Şeyla Halis kamera karşısına ise dönemin ünlü dizilerinden Ruhsar ile geçmiştir. Daha sonra Yılan Hikayesi ve Yedi Numara gibi dizilerde yer alsa da en çok tanındığı dizi ise Çiçek Taksi Durağı olmuştur. Daha sonra Akasya Durağı dizisinde de yer alan Şeyla Halis son dönem çocuklarına kendisini Zengin Kız Fakir Oğlan dizisi ile tanınmış ve hayat boyu hep komik rollerde iyi kadınları canlandırmıştır.

Şeyla Halis Avlu’dan Neden Ayrıldı?

Şeyla Halis Avlu’dan  ayrılması tamamen bize göre senaryo ile alakalı. Kudret ve ekibinin hapishane müdüründen aldığı gücü ispat etmek için Avlu dizisinde Jale karakterinin üzeri senaristler tarafından çizildi diye tahmin ediyoruz. Şeyla Halis  başka dizi ile anlaşacak bir oyuncu değil; kesinlikle ayrılık Avlu dizisi senaristlerinin işidir ve bu ayrılığa Şeyla Halis de çok üzülmüştür. Avlu Ayrılan Oyuncular Jale

Şeyla Halis’e gelecek hayatında başarılar ve güzel kızı ve eşi ile mutluluklar dileriz.

Avlu Jale Neden Yok?

Avlu dizisinden Şeyla Halis  ayrıldı işte bu yüzünden Jale yok

Avlu dizisine 2018 2019 yeni sezonunda yeni gelen ve diziden ayrılan oyuncular için tıklayınız  Ayrılan Oyuncular

Şeyla Halis Avlu’dan Neden Ayrıldı? Avlu Jale Öldü mü? Neden Yok? (1 Yorum)