İkimizin Yerine 499. Bölüm Özeti 19 Ocak Poja Düşük Yaptı Hayatı Boyunca Anne Olamayacak

İkimizin Yerine dizisinde Akira adam tutarak Puşkar’ı dövdürmüş ardından kendisi kurtarıcı olarak ortaya çıkmış ve Kamli ile Puşkar’ı adamların elinden güya kurtarmıştır. Akira bir adamın dükkanına gider ve ona iyi iş çıkardığı için para verir. Arkasına döndüğünde Kamli’yi görür ve şok olur. İkimizin Yerine 19 Ocak Özeti başlıyor.

İkimizin Yerine 499. Bölüm Özeti

Akira eve gelince Kamli’yi yakalar ve bir şeyleri gizlemekten bıktım der. Adamlarının Puşkar’ı dövdüğünü belirtir. Kamli senin gibi adi bir adam görmedim derken Akira Kundan’dan Puşkar’ı getirmesini ister. Ben seçimleri kazanıncaya kadar bir araya gelemeyeceksiniz der. Kamli’yi ağzından sıkan Akira ona Gopal’i hatırlatır. Puşkar’ı da onun yanına yollamakla tehdit eder. Disa gelir ve Kamli’yi bırakmasını ister. Akira Disa’nın da kolunu büker ve ona acı verir. Onları ölümle tehdit eder.

Akira Kundan’dan kılıcını getirmesini ister. Puşkar’ı keseceğini söyler. Kamli ayağa kalkar ve bunu yapmamasını ister. Akira onu saçlarından tutar ve tehdit eder. Anant ve Anandi çocuklarla birlikte bir filme giderleri film sonrası Şivam’ın çantasını kaçırırlar. Anant onları yakalar ve Şivam’a çantasını verir. Şivam onu kahramanım diye överken Nidhi babasının karatede 6. kuşakta olduğunu söyler.

Kamli ağlar ve Disa’ya burda kalamayacaklarını söyler. Disa Puşkar’ın akrabaları daha tehlikeli derken Kamli Akira hepsinden daha tehlikeli der. Kamli kimsenin bilmediği bir yere gideceğini söylerken Disa bunun iyi bir fikir olmadığını, Akira’nın sözlerine tepki vermeden burada kalacağını söyler.

Harki çarşıya çıktığında Kishore ile karşılaşır. Kishor ona Nimboli’nin çok zeki olduğunu söyler. Harki onu çöpte bulduklarını ve ona iyi bir hayat vadettiklerini belirtir. Kishor çok iyi iş yaptıklarını söyler ve Niboli’ye iyi bir eğitim vadeder. Anant Anandi’yi düşünür ve onu ilham veren bir kadın olarak düşünür. Nimboli su almaya gider. Disa onu hasta halde gönderdiği için Harki’yi azarlar. Harki ona kötü konuşur. 11 79

Nimboli kuyudan suyu alıp giderken dengesini yitirir ve düşmek üzereyken onu Kishor kurtarır. Kishor neden burdasın, okula gelmiyorsun diye sorar. Nimboli okula gelmek istemediğini söyler. Kishor Nimboli’nin boynundaki yaraları görürve ne olduğunu anlatmasını ister. Nimboli göz yaşları içinde Kundan’ın ona tecavüz etmeye kalkıştığını anlatır. Kishor şoktadır.22 74

Disa Nimboli için kuyuya geldiğinde Nimboli Kishor’a polisin Kundan’a bir şey yapmadığını söylüyordur. Disa Nimboli’yi elinden tutup götürürken Nimboli’nin Kundan’ı sevdiğini söyler. Kishor Disha’nın tavırlarından dolayı da şaşkındır. Akira köydeki bir çifti kızlarını okula göndermesi için ikna eder. BU sırada Kishor’un karşısında olduğunu farkeder. Akira kızı okula yazdırdığını övünerek anlatır. Kishor köyün diğer kızına adalet vermesini ister. Akira adaletli olmaya söz verir. Kishor bu kızın ismi Nimboli der. Bu sefer Akira şok olur.

44 73

Poja okulda yaptıkları yogadan sonra şiddetli karın ağrısı çeker. Hemen Manu’yu arar ancak Manu telefona bakmaz. İntermetten yoganın hamilelik sırasında çok tehlikeli olduğunu öğrenir. Anandi dansa başlamadan önce Poja’yı sorar. Arkadaşları bugün hiç görmediklerini söylerler. BU sırada Poja gelir ve mide ağrısı çektiğini ve uyuyamadığını söyler. Anandi dans ederse kendisini iyi hissedeceğini söyler. Poja dansa katılır ancak bir müddet sonra baygınlık geçirir.33 76

Kishore, Gopal’in arkadaşını görür ve ondan Akira hakkında bildiklerini söylemesini ister. Gopal’in arkadaşı Akira’nın katil olduğunu ve Gopal’i acımasız bir şekilde öldürdüğünü söyler. Ona her şeyi anlatır. Anandi ve Sarita hastaneye gelirler. Jagdiş ve Ganga başları önde ameliyathaneden çıkar. Poja’nın 3 aylık hamile olduğunu ancak düşük yaptığını ve rahminin alındığını söylerler. Yani bundan sonra anne olamayacaktır. Anandi ve Sarita şoktadır. İkimizin Yerine 19 Ocak Özeti sona erdi.

İkimizin Yerine 499. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 499. Bölüm Özeti 19 Ocak Poja Düşük Yaptı Hayatı Boyunca Anne Olamayacak (2 Yorum)

  1. Artık yorum yazamıyacağım. Saçma sapan yorumları yayınlıyorsunuz. Kanal İstanbul hakkı da yazdığım yorumu yayınlamadınız. Küfürü yazdım, kimi rencide ettim, argomu kullandım. Ben 61 yaşında ev hanımıyım.

    • merhabalar yorumlarınız güzel Türkçe’mizi katlettiği için yayınlamadık. Dilimizi kurallarına uygun şekilde kullanmak bizim hassasiyetimiz.