Öğretmen Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri 2020

Fox Tv’de Kadın dizisinin yerine salı akşamları yayınlanacak dizi belli oldu. Med Yapım eski bir uyarlama olan Kadın dizisini yayından kaldıracak ve onun yerine Öğretmen dizisini salı akşamları Fox Tv ekranlarında yayınlayacak.

Kadın dizisi 4 şubat 2020 salı akşamı final yaparak ekranlara veda ederken Öğretmen dizisinin ise mart ayını bulması bekleniyor. Öğretmen dizisi çekimlerinin ise şubat ayında başlaması planlanıyor. Öğretmen dizisi Japon dizisi Mr. Hiragi’s Homeroom’dan uyarlanacak. 10 bölüm olarak çekilen Mr. Hiragi’s Homeroom dizisi 2019 da Japon’ya da en çok izlenen dizilerden biri olmuştu. 60 dakika olan dizi toplamda 10 saat.

Yapımcılığını Med Yapım’ın sahibi Fatih Aksoy üstleneceği Öğretmen dizisinin yönetmeni ise son olarak Bizim Hikaye dizisinde görev alan usta yönetmen Koray Kerimoğlu olacak.

Öğretmen dizisinde öğretmenlerden biri İlker Kaleli olurken diğer öğretmen ise Avlu dizisi ile tanınan Ceren Moray olacak. Öğrencilerden biri ise Afra Saraçoğlu.

Öğretmen Dizisi Konusu

Hem aksiyon hem drama hemde gerilim olan bir okul dizisi olacak öğretmen dizisi. Lise son sınıfa 30 kişi başlayan 12/A sınıfı bir arkadaşlarının intihar etmesi ile 29 kişi kalır. Sınıf bu intihara sırtını döner ve herkes yaşamına geri dönmüş gibi görünür; ancak okula 2 yıl önce gelmiş bir rehber öğretmen bu intiharın gizemini çözmek için 29 öğrenciyi rehin alır ve intihar eden öğrencinin gizemi çözülmeden kimse mezun olamaz der. Okulun içinde yaşanan patlama ile işler daha da gizemli bir hale gelir.

Öğretmen dizisinde eğitime ve öğretmeye dair sorgulayıcı sahnelerin yanı sıra öğrencilerin hayatlarına dokunan öğretmenlerde anlatılacaktır. Öğretmen dizisinde aşk da olacak dövüş sahneleri de dram sahneleri de.

Öğretmen Dizisi Oyuncuları

İlker Kaleli -Akif-

İlker Kaleli son olarak yer aldığı Poyraz Karayel dizisinden beri ekranlarda yer almıyor. Deneyimli oyuncu Poyraz Karayel’den sonra Dip isimli internet dizisinde yer almış daha sonra ise 2019 da BBC’de yayınlanacak olan Tayland dizisinde yer almıştır. Bu nedenle izleyici İlker Kaleli’yi izlemeyi çok özledi.

11 Mayıs 1984 İstanbul doğumlu olan yakışıklı oyuncu İlker Kaleli 36 yaşına girmiştir. Poyraz Karayel dizisinden partneri Burçin Terzioğlu ile aşk yalamaya tekrar başlayan oyuncu sesi güzel ünlülerden biri. İlk olarak sanatçı olmak istese de tiyatro daha baskın gelmiş ve  ilk dizisi Son’dan sonra oyuncu olmaya karar vermiştir. İstanbul Kültür Üniversitesinde Sanat Yönetimi bölümüne girmiş sonra da özel oyunculuk dersleri almıştır. Kayıp Şehir dizisi ile tanınan İlker Kaleli Poyraz Karayel dizisi ile dünyanın tanıdığı bir yıldız olmayı başarmıştır.

Ceren Moray -Zeynep-

Ceren Moray dünyada Azra olarak tanınmaktadır. Yer aldığı Avlu dizisi ile ününe ün katan Ceren Moray daha önce de  O Hayat Benim dizisinde Efsun karakterini hayat vererek efsane haline gelmişti. Hayat verdiği karakterler ile özdeşleşen Ceren Moray 5 Haziran 1985 tarihinde Diyarbakır doğumludur ve 35 yaşının içindedir. Haliç Üniversitesi Konsevatuarı Tiyatro Bölümü mezunu olan deneyimli oyuncu ilk dizi deneyimini 2013 yapımı Serseri Aşıklar dizisi ile yaşamıştır. Daha sonra Kavak Yelleri dizisinde oynayan Ceren Moray İşler Güçler de Zehra ve Bi Küçük Eylül Meselesi dizisinde Berrak karakterleri ile yer almıştır. Ceren Moray, Fransız sevgilisi Nicco ile evlenmiştir.

Afra Saraçoğlu -Gizem-

Afra Saraçoğlu son olarak Mert YAZICIOĞLU ile İyi Oyun filminde yer almıştır. 2019 da Kardeş Çocukları dizisinde Hayat karakterine hayat veren Afra Saraçoğlu bu karakter ile beklenen çıkışı yaşayamasa da daha önce yer aldığı Fazilet Hanımın Kızları dizisi ile dünyanın tanıyıp beğendiği bir güzellik olmayı başarmıştır. Bakmayın böyle bir çok projede yer aldığına aslında Afra Saraçoğlu 2 Aralık 1997 de doğmuştur ve şuanda daha 23 yaşındadır. Türkiye’nin en güzel kızlarından biri olarak anlatılan Afra Saraçoğlu Eskişehir Anadolu Üniversitesinde eğitim alırken modelliğe başlamış ve böylece keşfedilmiştir.  Afra Saraçoğlu ilk gören ve keşfeden Özcan Deniz olmuş ve onu İkinci Şans filminde oynatarak dünyaya göstermiştir. Fazilet Hanım Ve Kızları dizisinde hayat verdiği Ece karakteri onun sınırları aştığı karakter olmuş oyunculuğu ile olmasa da güzelliği ile dünyayı kendine hayran bırakmıştır. Ünlü oyuncu Tolfa Sarıtaş’la da Kötü Çocuk filminde yer almıştır.

Efekan Can -Tuğrul-

Efekan Can son olarak final yapmadan yayından kaldırılan azize dizisi kadrosunda çok önemli bir karakter olan Kuzey Alpan olarak yer almaktaydı. Her ne kadar Azize dizisi tutmasa da sadece 6 bölüm yayınlanan dizi de Efekan Can istediğini aldı. Efekan Can şimdi de Öğretmen dizisi oyuncu kadrosunda öğrenci olarak yer alma hakkı kazandı. 1994 Bilecik doğumlu olan Efekan Can 25 yaşındadır. Bilecik Üniversitesinde İşletme mezunu olan Efekan Can oyuncu olmak isteyince Atölye Craft’ta oyunculuk eğitimleri almıştır. Efekan Can Ufak Tefek Cinayetler dizisinin  Serhan karakterinin gençliğine hayat vererek büyük beğeni toplamıştı.

Ramazan Demir -Ateş-

Ramazan Demir Sema Bekmez cast ajansının oyuncusudur. Ramazan Demir son olarak Üç Harfliler Adan filminde yer almıştı. 1998 İstanbul doğumlu olan Ramazan Demir 22 yaşındadır.

Serhat Kılıç

Serhat Kılıç Seksenler’in Ergun Plak’ı olarak ünlenmiştir. Daha önce de Benim Annem Bir Melek ve Ezel gibi dizilerde oynayan deneyimli oyuncu dünyaya ise kendini Söz dizisi ile tanıtmış dizi de hayat verdiği Çolak karakteri ile efsane olmayı başarmıştır. 08 Temmuz 1975 Ankara doğumlu olan yakışıklı ve deneyimli oyuncu 45 yaşındadır. Hacettepe Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunu olduktan sonra Reji üzerine mastır eğitimini tamamlamıştır. Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmıştır.

Serkan Keskin

Serkan Keskin son olarak Bir Aile Hikayesi dizisine sonradan dahil olmuş ve Ufuk isminde bir doktora hayat vermişti. Aslında Serkan Keskin ismini . Leyla ile Mecnun dizisinde ve Bende Özledim dizileri ile duyurmuş ve çok sevilmişti. 1977 yılında İzmit’te dünyaya gelen Serkan Keskin doğumludur ve 43 yaşının içindedir. Serkan Keskin Semaver Kumpanya Tiyatro grubunda yer alan Serkan Keskin yıllarını tiyatroya adamıştır.  2018 de ise Ağlat Ağacı filminde yer almıştır.

Elif Ceren Balıkçı

Elif Ceren Balıkçı nisan 1999 doğumludur ve 21 yaşının içindedir. 163 cm boyunda 45 kg olan Elif Ceren Balıkçı Avusturya’da dünyaya gelmiştir. Daha önce Göç Zamanı, Bana Artık Hicran De, Merhamet gibi dizilerde oynayan Elif Ceren Balıkçı son olarak Kırgın Çiçekler dizisinde Sedef karakterine hayat vermiştir.

Ezgi Gör

Ezgi Gör Gülperi dizisinde hayat verdiği Artemis karakteri ile tanınmıştır. 2003 İstanbul doğumlu olan Ezgi Gör ilk ekran deneyimini ise daha 9 yaşındayken oynadığı El Yazısı filmi ile yaşamıştır. 1.56 metre boyunda ve 45 kilo olan Ezgi Gör Öğretmen dizisinde bir öğrenci olarak yer alacaktır.

Öğretmen Tanıtım Fragmanı

Öğretmen dizisi tanıtım fragmanı şuanda yayınlanmadı.