İkimizin Yerine 507. Bölüm Özeti 27 Ocak Nimboli Evin Neşe Kaynağı

İkimizin Yerine dizisinde Nimboli eve gelmiş, evin neşesi olmuştur. Disa onu eve alışmaması konusunda uyarır ve ilk fırsatını bulduklarında gideceklerini söyler. Nimboli ve Disa akşam yemeğine inerler. Nimboli sofradaki yemekleri görür ve bu kadar yemeği nasıl yiyeceğiz diyerek herkesi güldürür. Nimboli Kundan’a karısını sorar. Neden burda olmadığını sorar. Ganga Poja gezmek için bir süreliğine annesine gitti diyerek Manu’yu kurtarır. İkimizin Yerine 27 Ocak Özeti başlıyor.

İkimizin Yerine 507. Bölüm Özeti

2 2020 01 18T233729.094

Anandi Nimboli’den yanında oturmasını isterken Disa da Nimboli’nin diğer yanına oturtur. Anandi ve Disa kendi elleriyle Nümboli’yi besler. Nimboli masada yemeyi sevmediği için huzursuz olur. Disa onunla yerde yemek istediğini söyler. Jagdiş yemekten sonra Anandi, Ganga ve Dadisa’ya Disa’nın çok büyük işler başardığını, Nimboli’nin yaşamasını sağladığını, bu yüzden annesi gibi olmasının çok normal olduğunu söyler.

Anandi evet ama Nimboli ona anne dedikçe çok huzursuz oluyorum der. Disa / Mangala gelir ve Nimboli’nin hayatının bir yanlıştan başladığını, annesinin kucağına istekli olduğunu, ancak onu kollarına alacak kimse olmadığını söyler. Anandi bunu dinlerken kendini kötü hissediyor.3 2020 01 18T233730.058

Anant Nidhi’nin odasına gelir ve neden uyuyamadığını sorar. Nidhi Nimboli’yi düşündüğüm için uyuyamadım der. Herkes onunla ilgileniyor ve çok kısa süre içinde herkesin kalbinde özel bir yere sahip oldu der. Anant Nandini çok tatlı bir kız olduğu için herkes onu sevdi deyince Nidhi şaşırır. Anant yani Nimboli demek istedim dese de Nidhi saklamana gerek yok ancak neden bu gerçeği gizlememiz gerekiyor diye sorar. Anant Nandini annesinden nefret ettiği için bu gerçeği bir müddet daha saklamamız gerek der ve ondan da bu sırrı saklamasını ister.1 2020 01 18T233728.822

Nimboli herkes uyurken ayağa kalkar ve evin bölümlerini incelemeye başlar. İlk olarak banyoya gider ve oradaki eşyalara bakarak etkilenir. Eğer bu evin bamyosu bile böyleyse geri tarafını düşünemiyorum bile der. Ardından Abhi ve Manu’nun odasına gider. Oradan Anandi’nin odasını ziyaret eder. Nimboli daha sonra Dadisa’yı dua ederken görür ve ona sarılır. Dadisa küçük Anandi’nin ona sarıldığını ve gülümsediğini hatırlıyor. Nimboli’ye iyi uyudun mu diye sorar ve ayaklarına dokunup nimetlerini almasını ister. Dadisa onu sevinçle kucaklar.4 2020 01 18T233731.223

Disa uyanınca yanında Nimboli’yi göremez ve endişelenir. Endişe ile onu ararken Jagdiş ve Ganga’ya onu sorar. Jagdiş nerde olacak diyerek endişelenmemesini ister. Ardından Nimboli’nin salondan gelen kahkahalarını duyarlar. Nimboli çok eğleniyordur. Keşka sonsuza kadar burada kalabilsem diye konuşur. Dadisa tabi ki de kalabilirsin derken Disa sinirlenir. Nimboli’yi yanına çağırır ve odasına götürür. Anandi üzülür.

Harki oğlu için Urmila’nın odasına girer ve takılarını alır. Ancak Urmila’ya yakalanır. Urmila burada ne yapıyorsun derken Harki Çagani’ye kirli çamaşırları götürdüğünü söyleyerek işin içinden sıyrılır. Dadisa, Disa’nın odasına gider ve Anandi’nin Nimboli ile güzel vakit geçirmesine izin vermesini ister. Ona bir kaç tane bilezik hediye eder ve odadan çıkar. Dadisa’nın ayrılmasından sonra Disa bilezikleri çıkarıp atar.

5 84

Kundan hapiste zor günler geçirmeye devam ederken Urmila dolabındaki bazı mücevherlerin eksildiğini Kamli’ye söyler. Harki odasından ayrıldıktan sonra olduğunu söyler. Anandi Nimboli’nin saçlarını örer. Nimboli yeni saçlarını çok sever. Nimboli Disa’ya saçlarını göstermeye gider ancak Disa onu azarlar ve örgüyü bozar. İkimizin Yerine 27 Ocak Özeti sona erdi.

İkimizin Yerine 507. Bölüm Fragmanı

Yorum yaz