İkimizin Yerine 8. Bölüm Özeti 15 Eylül Anandi Kocası İçin Oruç Tutacak

İkimizin Yerine 8. Bölümü ile 15 Eylül cumartesi günü izleyicisi karşısına çıkacak. İkimizin Yerine 8. Bölümde Anandi Jagdiş için oruç tutamaya zorlanıyor. Diğer taraftan Anandi’nin annesi Bago ve babası onu damat evinde ziyarete gelir. Anandi onlarla birlikte baba evine dönmek için ağlar. Bakalım Anandi Jagdiş arasında neler yaşanacak bekleyip göreceğiz.

İkimizin Yerine 15 Eylül Özeti Başlıyor

Anandi Jagdiş‘le kavga eder, Jagdiş ona sen ispiyoncusun der saçını çeker. Sughna sesleri duyup oraya gelir biz kiraz topluyorduk der. Anandi‘yi Pratap‘la tanıştırır, ama kimseye bir şey söyleme der. Sughna annesiyle nikâhla ilgili konuşur. Annesi zamanı gelince gideceksin der. Sughna bozulur. Anandi beni getirdiniz ama neden Sughna‘ya izin vermiyorsunuz sorar. Sumitra ne diyeceğini bilemez kıvırır. Herkes sofrada ama Anandi acıkır bekleyemez Sumitra onu mutfakta yedirir.

Sonra Dadisa çakmasın diye sofrada da yerler. Anandi yağ isteyince Dadisa kızar çok yağ yersen Sumitra‘ya benzersin der. Anandi Jagdiş‘in ev ödevlerini yapar Jagdiş dondurma almaya söz verir. Dadisa Anandi‘ye kızar Jagdiş o bana yardım ediyordu der. Dadisa Anandi‘ye git mutfakta çalış okuduğun günler bitti burada okumayacaksın der, onu ağlatır. Jagdiş‘e de bir daha onun kitaplarına dokunmasına sakın izin verme yoksa senin lafını hiç dinlemez diye uyarır. Dadisa bu konuda Sumitra‘yı da uyarır.

Onun okumasına engel ol der. Anandi onu duyar ve üzülür. Anandi‘nin ailesi onu ziyarete gelir Anandi çok sevinir ve onlara niye geç geldiniz diye sitem eder. Annesine sarılır mutluluktan ikisi de ağlar. Bago ona ailen kaynanan herkes seni seviyor üzülme kızım der. Anandi kaynanam değil o benim annem, bana aynı senin gibi davranıyor der.

Bago Sumitra‘ya kızıma iyi bakıyorsun çok teşekkür ederim der. Sumitra o zaten benim yavrum der. Bairon Kazan‘a endişelenmeyin Anandi emin ellerde der. Bago kızına Tanrı Krisna’nın fotoğrafını verir Anandi odasına asmaya gider. Kazan Jagdiş‘e hediyeler verir Jagdiş‘de onların duasını alır. Dadisa‘yı sorarlar, Basant ile ikisi evde yoktur.

Onlar hazır Anandi yokken gitmek için kalkar. Anandi onları görür beni de götürün diye ağlar, onlardan ayrılmak istemez.  Onlar gider. Bairon merak etme yine görüşürsünüz diye teselli eder. Sumitra Anandi‘ye Karvaçot orucu hakkında bilgi verir yarın evli kadınlar oruç tutacak der.

İkimizin Yerine 15 Eylül özeti Devam ediyor

Anandi Jagdiş için oruç tutamam deyince Sumitra oruç tutarsan öteki dünyada Tanrı sana altın tahtırevan verecek diye ikna eder. Sughna Pratap‘la telefonda konuşur yarın gel benim orucumu açtır der. Anandi Jagdiş‘e benim altın tahtırevanım olacak diye hava atar. Jagdiş de oruç tutmak ister Sumitra bunu evli kadınlar yapar deyince babası izin verir (Bu sahneler çok komik) Dadisa Kazan‘ların hediyeleri beğenmez, onları küçümser. Ben ilk orucumu 6 yaşımda tuttum bu kıza annesi oruç tutmayı öğretmemiş  der.

Anandi annem diyordu ama ben aç kalamazdım der. Dadisa burada hepsini yapmalısın der. Anandi Sughna‘ya, Dadisa ve Basant oruç tutacak mı diye sorar. Sughna onlar dullar oruç tutmazlar der. Sahur sofrasında Sumitra Chamuna‘yı hatırlar, Dadisa azarlar. Basant sofradan kalkar. Dadisa onun için kahrolur. Sumitra çocukları yedirir.

Sughna‘yı Dadisa beslemek ister Sughna istemez (Dadisa dul olduğu için) Hazırlıklar başlar. Sughna üzgün. Dadisa oğlu ve torununu karılarınızı şımartmayın diye azarlar. Çocuklar çok acıkır Jagdiş hile yapar ikisi de gizlice yemek yer. Herkes orucunu zamanında açar Pratap da Sughna‘nın orucunu açtırır. Jagdiş ve Anandi de kimse anlamasın diye numaradan oruç açarlar. Anandi sofrada ben tokum diye ağzından kaçırır. Tanrı beni affetmeyecek diye ağlar. Dadisa çok kızar.

Sumitra‘yı azarlar, yapamıyorsan bırak bunu ben yola getiririm der. Pratap Sughna‘ya makyaj seti hediye eder. Anandi ağlar Jagdiş susarsan ve öteki tarafta tahtırevanında bana da yer verirsen, sana bunu veririm der ona bir Teyp gösterir. Anandi teybi alır, Tanrıdan af dilersen kendin tahtırevan alırsın der. Anandi Basant‘ı süslenirken görür ona dullar süslenemez Dadisa görürse çok kızar der. Ona Phuli‘den bahseder. Basant ben erkeğim bu beni ilgilendirmez der, Anandi bunu sorgulayınca Basant onu azarlar.

Anandi bu konuyu Sumitra‘ya sorar, Dadisa onu azarlayıp susturur. Sughna Anandi‘ye makyaj yapar. Dadisa onu çağırınca silerek gider, komik görünür. Herkes buna güler. Anandi Jagdiş‘e güldüğü için küser teybi geri verir. Jagdiş özür diler barışırlar. Sumitra bunu gözlemler. Jagdiş Dadisa‘ya ödevin zorluğundan bahseder. Anandi duyar ona yardım etmek ister. Jagdiş çok sevinir ödev yapmak için gizlice buluşurlar.

İkimizin Yerine 8. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 8. Bölüm Özeti 15 Eylül Anandi Kocası İçin Oruç Tutacak (8 Yorum)

  1. Hayırlı Akşamlar Diziseti Tv Yorumcuları Nasılsınız❤️İkimizin Yerine❤️Dizisi Çok GÖZELDİ OYUNCULARI DAHADA GÖZELDİ HEKAYE ÜZÜÇÜ OLSADA KECMİŞİN ADET ENENELERİN BİZLERE PARLAK ŞEKİLDE GÖSTERİR KECMİŞ ADET ENENELER BİZİM YAŞADIĞIMIZ DÖVÜRDEDE VAR❤️İKİMİZİN YERİNE❤️DİZİSİ ANANDİNİN YUVA KURMASI HAMIDAN ÇOK ÖYRETMENİNİ NARAHAT EDİR AMA ANENİNDE GÖZÜ YAŞLI AMA BİR ŞEYLER YAPA BİLMİR ANANDİNİN KARŞISINDA ANE BELE AÇİZDİ KÜÇÜK KIZI KARŞISINDA BİR ANLIĞA BÖYÜMELİ İDİ VARLI EVE GELİN GETMELİ İDİ ANANDİ YUVA KURUP ÇOÇUKLUĞUNDAN UZAKLAŞMALI İDİ KÜÇÜK KIZ TEZ BÖYÜDÜ AMA YUVANIN AŞKI SEVGİSİ BÖYÜMEDİ HER ŞEYLER YARIM KALDI YUVANIN AŞKI SEVGİSİ OLMADIĞINDAN RÜZGAR BU YUVANI DAĞITDI SON ANDA ONLARIN HARAYINA AŞK GELDİ ANANDİ ÇOÇUKLUK YUVASINA AŞKLA KAYITDI❤️AZRA❤️TEŞEKKÜRLER

  2. selam arkadaslar.bago ölurse cook iyi olur lutfen tanrim duy sesimi.sizde bana katiliyormusunuz arkadaslar??

  3. selam arkadaslar.bago ölurse cook iyi olur lutfen tanrim duy sesimi.sizde bana katiliyormusunuz arkadaslar

  4. selam arkadaslar.bago ölurse cook iy olur lutfen tanrim duy sesimi.sizde bana katiliyormusunuz arkadaslar?

  5. Merhaba herkese.Ben teşekkür ederim Günel.Her seferinde yorum yaptigin teşekkür ettigin icin cok Sağol emeye saygili birisin seni takdir etdim.

  6. ❤️İkimizin Yerine❤️DİZİSİ DİZİYE BAKDIKÇA İNSAN ÜZÜLÜR BU GÜN DİZİNİN BİR HİSESİ VERİLDİ Anandinin Kolundan Tutarak Okuldan Uzaklaşdımaları Çok Kötü Oldu Öyretmenine Bakarak Yalvarırmış Kimi OLDU ÖYRETMEN NE YAPAÇAK ÖYRETMEN HECNE YAPAMAZ ÇÜNKÜ Ananadinin BÖYÜKLERİ BELE İSTEYİR Anandinin EVLENMESİN İSTEYİR DİZİDE OLAN OLAYLAR KECMİŞİN ADET ENENELERİNE BAĞLI KÜÇÜK YAŞDA ÇOÇUK YUVA KURMALI KÜÇÜK KIZ ÇOK ÇARESİZ ÖYRETMEN BU DURUMDA KENARDA DURAÇAK Anandinin EVLENEÇEK KOÇA SANDIĞI ÇOÇUKLA YOLUNA DAVAM EDEÇEK❤️AŞK SEVGİ❤️ONLARIN BÖYÜMESİN BEKLEYEÇEK İKİMİZİN YERİNE DİZİSİN OYUNCULARI SENARYOSU ÇOK GÖZEL ÖZETLER DAHADA GÖZEL ❤️❤️AZRA❤️❤️TEŞEKKÜRLER İYİ Kİ VARSINIZ ELLERİNİZE SAĞLIK

  7. Azra hesap numaranı gördüm şimdi araştırmaya başlayacağım nasıl gönderilir en az masraflı şekilde. 8 bölüm 8 dolar para demek. Bakalım sana nasıl ulaştıracağım deneyip sana yazarım buradan