İkimizin Yerine 8 Temmuz Özeti Anandi Vurulacak mı?

İkimizin Yerine 304. Bölüm Özetinin ikinci kısmı devam ediyor. 8 Temmuz pazartesi ekranlara gelecek yeni bölümde Anandi Ratan’dan çocuğu kendi imkanları ile almaya çalışacak.

İkimizin Yerine 293. bölüm 8 Temmuz özetinin ilk kısmını okumadıysanız okumak için tıklayınız. İkimizin Yerine Özeti

İkimizin Yerine 8 Temmuz Özeti

Anandi kızların da yardımı ile Mannu’yu bulmuştur; Ratan ise polisler ile yola çıkmıştır. Anandi öğretmeni ve diğer kızlar ile birlikte Ratan’ın evine gider. Ratan’ın evinde ise tartışma büyüktür. Ratan’ın yeni karısı Padma artık başkasının oğluna bakmaktan bıktığını bu çocuk yüzünden her gün ev değiştirdiklerini artık bu hayattan bıktığını söylemektedir. Padma’nın zoruna giden ise kocası Ratan’ın Ganga’nın oğluna verdiği değeri kendinden olan kızına vermemesidir. Ratan iki çocuğunu da çok sevdiğini ikisinin de babası olduğunu söylese de inandıramaz. Ratan’a çok kızan Padma çocuğa bakmak istemez; Mannu ağlamaya devam eder ve Ratan sonunda çıldırır ve senin çocuğun kız bu çocuk erkek. Erkek çocuk benim geleceğim; soyum ondan devam edecek der. Bu sözler Padma’yı da şok eder.

Anandi ve diğerleri Ratan’ın evinin önüne gelir. Ratan ise kendilerinin kaçmasına yardım eden polis ile evdedir. Polisi göndermeye kapıya çıkan Ratan Anandi ve arkasında ki kalabalığı görünce şok olur. Anandi Ratan’ın kadınlara şiddet gösteren ve çocuk kaçıran bir kanun kaçağı olduğunu söyler. Polis kalabalığı dağıtmaya çalışır ama Anandi geri adım atmaz ve sonunda çocuğu erkek bakıcıdan alır ve kaçar. Ratan havaya ateş açar ama Anandi’yi durduramaz. Anandi’nin peşinde koşan Ratan ona koşarak yetişemeyeceğini anlayınca silahını Anandi’ye doğrultur ve sıkar. Anandi durmak zorunda kalır.kimizin Yerine 8 Temmuz ratan

Ratan tam Anandi’den Mannu’yu alacakken kızlar ve öğretmen ellerinde sopa ile Ratan’ın karşısına çıkar. Ellerinde sopa olan kızlar Ratan’ı korkutur. Ratan geri geri giderken uçurumdan düşer. Ratan son anda bir taşa tutunur ama yukarı çıkamaz ve yalvararak Anandi’den yardım ister. Anandi önce onun Ganga’yı nasıl öldüresiye sövdüğünü hatırlar ve yardım etmek istemez; ancak sonunda bir can söz konusu olduğu için Ratan’a yardım eder.

İkimizin Yerine 8 Temmuz özetinde kızlar sârilerini bir birine bağlarlar ve halat yaparak Ratan’ı uçurumdan ve ölmekten son anda kurtarırlar. Ratan uçurumdan çıkınca kaçmadan polisler ve Şiv gelir. Polisler Ratan’ın ailesi ile erkek hizmetli Gansyam’ı da tutuklar; ancak Anandi bu adamın kendisine haber verdiğini; hatta Mannu’yu almasına da onun yardım ettiğini söyleyerek onun suçsuz olduğunu söyler.

Şiv Ratan’a yardım eden Polisin rütbesini söker ve Gansyam’ın da suçsuz olduğunu söyleyerek onu polis arabasından indirir. Anandi Gansyam’a bizimle Jetsar’a gelir misin orada da Mannu’ya bakarsın der. Gansyam Jetsar’a gelmeyi kabul eder.

Öğretmen Şiv’e teşekkür eder ve yardımları için çok teşekkür eder. Anandi’ye ise öğretmenler de öğrencilerinden çok şey öğrenir; bu gün senden de çok şey öğrendim; en önemlisi de güçsüz olsak da bir olursak en güçlüyü bile yenebileceğimizi gördüm der.kimizin Yerine 8 Temmuz resimleri

İkimizin Yerine 8 Temmuz Fragmanı

İkimizin Yerine 8 Temmuz Özeti Anandi Vurulacak mı? (3 Yorum)

    • Valla bende öyle güzel dizi fena değil ama sevmiyorum sevemiyorum nedense tüm Hint dizilerini sevdim tek dizi bu