İkimizin Yerine 305. Bölüm Özeti 9 Temmuz Ganga’ya Büyük Sürpriz

İkimizin Yerine dizisinde geldik 305. bölüme. Anandi ve Şiv Mannu’yu alırlar ve Jetsar’a doğru yola çıkarlar. Bu bölümde çaresizce herkesten bebeğinin bulunması için dua isteyen çaresiz bir annenin evladına kavuşma sevincini izleyeceğiz.

İkimizin Yerine 305. Bölüm Özeti

İkimizin Yerine 305. Bölüm de Şiv hemen Ganga’yı arayıp müjdeyi onunla paylaşmak ister ama Anandi sürpriz yapalım diyerek onu durdurur. Irıvati ise Şiv’i arar ve nerede olduğunu sorar. Şiv annesine Dadisalarda buluşalım bende oraya geliyorum der. Iravati Dadisalara gider.

Ganga Dadisa’ya neden Anandi ve Jagdiş’in bebeğinin olmadığını sorar. Dadisa onların daha çocuk olduğunu bu nedenle de torun sevmek için Gauri’yi aldığını ama Gauri’nin de bebeği aldırdığını söyler. Ganga belki de Genha ve Anandi aynı anda anne olur diye dua eder. Dadisa bu duaya çok sevinir ve Anandi’nin anne olmayı herkesten çok hak ettiği konuşulur.

Tapınakta Şiv, Anandi’nin Mannu ile ilgilendiğini görür ve iyi bir anne olacağını söyler. Sonra Şiv’e gizemli bir telefon gelir ve telefonda kine Udaipur benim için zor olacak der. Anandi sormasına rağmen Şiv açıklama yapmaz.kimizin Yerine 305. Bölüm resimleri

Iravati ve Cotima Menu Singlere gelir. Iravati Sumitra’dan geçen ki olay için özür diler ve en kısa zamanda artık Anandi ve Şiv’in birbirinin olmasını diler. Dadisa ise ikilinin ne konuştuğunu merak eder.

Ganga Iravati’nin duasını almak için ayağına yaklaşır. Iravati gerek olmadığını söylese de çocuğu bulmak için herkesin duasına ihtiyacım var; kimin duası kabul olur bilinmez der. O arada bir  bebek sesi duyulur. Ganga hemen sesin Mannu olduğu anlar ve sese doğru bakar. Kapıdan gülerek Mannu girer ve dünyalar Ganga’nın olur.

Ganga bebeğini kimin getirdiğini merak eder kapıdan Şiv ve Anandi girer. Ganga Şiv’in ayağına kapanmak ister ama Şiv ben değil onu cesur Anandi kurtardı der ve Anandi’nin başından geçenleri anlatır. Ganga Anandi’nin ayağına kapanır. Anandi ise Ganga’ya benim değil bu hizmetçinin ayağına kapan o olmasa ne bulabilirdik nede kaçırabilirdik der. Ganga kendisine de o evde en çok yardım eden Gansyam’a teşekkür eder.kimizin Yerine 9 temmuz resimleri

Bairon kimsenin Anandi kadar cesur olamayacağını söyledi. Ganga’ya ise artık evladına da kavuştum hemşire hanım bundan sonra benim hanıma daha iyi bakarsın dedi. Anandi Ganga’nın hemşire olmasına çok sevindi.

Dadisa herkesi akşam yemeğine davet etti; ancak Şiv çok düşünceliydi; içinden bunu Anandi’den çok fazla saklamayacağını düşündü ve evde birçok resmi evrak var kalamayız diyerek yemek teklifini reddetti.

Nandu ise eve küçük bir çocuk geldiği için çok mutlu hemen onu kardeşi gibi gördü ve oynamaya başladı. Bu arada Dadisa Şiv’e çok kötü görünüyorsun bir sorun mu var dedi. Şiv ise yoldan dolayı yorgun olduğunu söyledi. Anandi ise Şiv’e aşkını itiraf edince bütün yorgunluğunu hafifleteceğini düşündü.

İkimizin Yerine 305. Bölüm bitmedi. İkimizin Yerine 305. Bölüm özetinin devamı için tıklayınız İkimizin Yerine

İkimizin Yerine 305. Bölüm Fragmanı

 

İkimizin Yerine 305. Bölüm Özeti 9 Temmuz Ganga’ya Büyük Sürpriz (1 Yorum)