İkimizin Yerine 80. Bölüm Özeti 26 Kasım Bairon Jagdiş‘i Affeder

İkimizin Yerine dizisinin 80. bölümü 26 Kasım pazartesi günü izleyicisi karşısında olacak. İkimizin Yerine  dizisinin 80. Bölümünde Bairon Jagdiş‘i affeder.

İkimizin yerine 80 Bölüm Özeti

Anandi, gittikten sonra tüm yaşadıklarını Sugna‘ya anlatır. Sugna üzülür. Jagdiş gelip Anandi‘yi odasına çağırır. Anandi onunla giderken, artık Sunder ile görüşmüyorsun, sözünü tutuyorsun değil mi diye sorar. Jagdiş hayır diyerek olanları anlatır. Anandi üzgün. Jagdiş bir daha böyle bir şey yapmayacağına söz verir.

Anandi Jagdiş‘i mabede götürüp bir daha kötü huylar edinmeyeceğine, gelecekte ailesini utandırmayacağına yemin ettirir. Dadisa hâlâ Basant’ın yaptıklarının etkisindedir. Basant gelip özür diler ve bu kez Bairon‘u haklı bulduğunu, bu yüzden de onu desteklediğini söyler. Sana karşı çıktığım için üzgünüm der. Sumitra ve Bairon romantik anlar yaşar.

İkisi de birbirine çok romantik sözler söylerken mutludurlar. Ertesi sabah Anandi Dadisa‘ya çay getirir ve onunla konuşmak istediğini söyler. Dadisa, duymak istemediğini söyler. Anandi yaptıkları için özür diler. Gelecekte Dadisa‘nın izni olmadan hiçbir yere gitmeyeceğine yemin eder. Affedilmek için yalvarır.kimizin Yerine 26 kasım

Dadisa Anandi’yi affeder. Anandi sevinir ve Dadisa’yı özlediğini söyler. Anandi yine çok konuşup Dadisa‘yı kızdırır. Anandi gider. Radha ve eltisi, Sugna’yı geri getirmeye hazırlanıp Şiyam’ı da çağırırlar. Şiyam babam da gelecek mi diye sorar. Radha, hayır işi var der. Şiyam gidip babasıyla konuşur. Madan, Şiyam’ın Mahavir’e hakaret ettiği ve özür dilemediği için hâlâ kızgın.

Şiyam, üzgün olmadığını ve haklı olduğunu söyler. Madan, keyifsizim, gelmeyeceğim der. Tauji bunu duyar. Sumitra bütün hediyeleri Sugna’ya gösterir. Jagdiş gelir ve Sugna’dan birkaç gün daha kalmasını ister. Sugna, “Bhai Dooj“ (kardeşlik bayramı gibi bir şey) için yarın gelmesini ister. Bairon, Jagdiş‘in kaydını okuldan almak istediğini söyler. Hepsi hayretle sebebini sorar.

İkimizin yerine 80 bölüm özetinde Bairon onu yatılı okula götüreceğini söyler. Anandi onu vazgeçirmeye çalışır ama Bairon bu sefer kimsenin onu durduramayacağını söyler. Şiyam, Radha ve Tauji gelir. Şiyam Jagdiş‘le konuşmaya gider. Jagdiş ağlayarak yatılı okula gitmek istemediğini söyler. Şiyam, yeni arkadaşlar edinmen senin için iyi olabilir der.

Jagdiş Şiyam’dan Bairon ile konuşmasını ister. Eğer seni dinlemezse, o zaman gitmeye hazırım der. Şiyam Bairon ile konuşur. Bairon karar verdiğini söyler. Orada görgü kurallarını ve paranın değerini öğrenecek der. Şiyam, Jagdiş ilerde ailesine karşı gelebilir ya da geri gelmeyebilir der.kimizin Yerine jagdiş ağlar

Bairon, Jagdiş’i yatılı okula göndermekten vazgeçer. Hepsi mutlu. Anandi, bu haberi Jagdiş’e verir ve gelecek seneki sınavlar için çalışmasını ister. Tauji, Madan’ı, Sugna’nın doğmamış bebeğine karşı doldurur. O bizim kanımız değil, büyüğünce Şiyam’a saygı duymayacak vb. gibi konuşur. Madan‘ın kafası karışır. Sugna, Dadisa‘ya, Anandi’yi affettiği için teşekkür eder.

İkimizin Yerine 26 Kasım Özeti Devam Ediyor

Şiyam Dadisa‘ya, Sugna‘ya baba evini aratmayacağını söyler. Bago ve Kazan Anandi’yi özler ama artık acı çekmeyeceği için mutlular. Basant, Gehna’nın ilaçlarını zamanında almadığı için endişelenir. Gehna çok iyi olduğunu söyler. Basant Gehna’ya istediği her şeyi veremediği için üzgün. Müzik öğrenmene izin veremedim der. Gehna, hiçbir endişem yok, bana yapabileceğinden daha fazlasını verdiğin için çok mutluyum der.

Sugna mutfağa Radha’ya yardıma gelir. Radha kabul etmez ve hamileliği tamamlanmak üzereyken dinlenmesini söyler. Asha oraya gelip pirinç ister. Sugna, eskiden pirinç için geldiğini ve annesinin pirinçle beraber ona tatlı verdiğini hatırlar. Sugna da pirincin içinde Asha’ya tatlı verir. Asha minnettar olarak gider.

Anandi ve Jagdiş gece ders çalışır. Anandi, çalıştığı zaman maruz kaldığı adaletsizliği hatırlar ve Jagdiş’e patronun ona az ücret ödeyerek daha fazlasını imzalattığını anlatır. Bairon bunu duyar ve Anandi’ye kötü günlerini unutmasını söyler. Anandi kötü günlerin bittiğini ama diğer işçilerin acı çekmeye devam edeceğini hatırlatır. Anandi, ailesinin geçim kaynağı olmadan ne yapacaklarını düşünür.

kimizin Yerine 80. Bölüm resimleri

İkimizin Yerine 26 Kasım özetinde Bairon bakanlığı arar ve Kazan’ın durumunu bildirir. Sabah, Bairon karakola çağırılır. Ona Vişnu‘nun (dolandırıcı) yakalandığı söylenir. Bairon, Vişnu’dan hesap sorar. Vişnu yerel müfettişin de işin içinde olduğunu söyler. Bakanlık derhal müfettişi işten kovar ve Kazan‘ın yakında parasını alacağına söz verir. Jagdiş, Phuli ve Anandi maske takıp insanları korkutarak oyun oynar.

Yanlışlıkla Dadisa‘yı korkutunca, Dadisa onlara bağırır ve Jagdiş’ten kardeşlik törenine hazırlanmasını ister. Anandi ve Jagdiş, Sugna’nın evine gelir. Anandi Asha’yla konuşur ve onun erkek kardeşi olmadığını fark eder. Sugna ve Anandi tören ritüellerini yapar. Şiyam, Anandi’ye bir çift küpe hediye eder. Anandi, Asha’nın bir köşede durduğunu görür ve Şiyam‘dan başka hediye ister.

Asha’nın kardeşlik ritüellerini Jagdiş‘le yapmasını ister. Jagdiş hemen kabul eder. Anandi’nin jesti, Sugna, Radha ve Şiyam’a dokunur. “Trişa“ (Tauji‘nin karısı) bunun sonuçlarından korkar. Şiyam, Asha’yı getirir ve hiçbir şeyden korkmamasını söyler. Asha mutlu ve Jagdiş için ritüelleri yerine getirir.

İkimizin Yerine 80. Bölüm Fragmanı