İkimizin Yerine 87. Bölüm Özeti 3 Aralık Basant Kahrolur

İkimizin yerine 87 bölüm özeti. 3 Aralık. Basant kahrolur.

İkimizin Yerine 87. Bölüm Özeti

Gehna gitmeye hazırdır. Dadisa, gitmek için hiçbir sebep yok diyerek onu durdurmaya çalışır. Gehna şimdi ailemin tüm borcu ödendi, artık bizimle bir sorunun olmasın der. Dadisa, aç acına yaşayan ailenin evine dönünce kız kardeşlerine ne olacak, evli bir kadın için koca evi her şeydir der. Ve dahası, nasılsa başka yerde çalışacaksın, o zaman neden oğluna hizmetçilik yapmayasın der.

Gehna, Dadisa’nın evinde çalışmayı reddeder. Sen her zaman oğullarına bir hizmetçi istedin, ailene gelin değil. Beni oğlun için satın aldın ve şimdi de bebek için hizmetçi olmamı istiyorsun, benliğimi sana satmıyorum der. Hepsi şok olurken, Gehna eşyalarını almaya gider. Dadisa, onunla alay eder. Basant Gehna‘yı durdurmaya çalışır.

Her şeyi unutmasını ister. Gehna, Dadisa sevgiyle beni durdurmaya çalışsaydı kalırdım, ama o asla göz yummayacağım bir anlaşma yapmaya çalıştı der. Sumitra da onu durdurmaya çalışır. Gehna, kalırsam benlik saygımı koruyamam ve oğlum büyüğünce bana saygı duymaz der. Gehna Jagdiş ve Anandi’ye veda eder. Onlardan Nandu‘ya(Basant‘ın oğlu) iyi bakmalarını ister.

Bairon, Dadisa’dan Gehna’yı durdurmasını ister. Dadisa reddeder. Gehna çantasını alıp giderken, Basant onu durdurur. Nandu‘yu Dadisa‘dan alır ve Gehna’dan, çocuğu da götürmesini rica eder. Ama Gehna, Nandu o aileye ait olduğu için almaz. Bairon Gehna’nın peşinden gider ve geç vakit olduğu için onu eve bırakmak ister. Gehna kabul eder.kimizin Yerine 87. Bölüm resimleri

İkimizin Yerine 87. Bölümde Bairon onu eve en yakın yola bırakır. Gehna onun gelmemesini rica eder. Sumitra ile sana güveniyorum Nandu ile ilgilenin diye rica eder. Nandu ağlamayı kesmez. Sumitra da onu susturamaz. Anandi biraz sütle pamuk getirip Nandu‘yu besler. Nandu uyur.

Gehna evine ulaşınca babası onu sorgular. Gehna, Dadisa‘ya torununu verdim ve artık orada bana ihtiyaç yok der. Babası, onu geri yollamaya çalışır. Gehna, beni burada istemiyorsan, o zaman giderim ama asla oraya geri dönmem der. Annesi, eğer o olmasaydı, biz Dadisa’nın evinde kölelik yapardık diye kızına sahip çıkar.

İkimizin Yerine 3 Aralık Özeti Devam Ediyor

Gehna bebeğini özleyip ağlar. Bebek de ağlar ve kimse susturamaz. Basant, Gehna‘yı kaybettiği için endişe eder. O Dadisa’ya, Gehna‘yı geri getirmeme izin ver der. Dadisa karşı çıkar. Gehna bebeğini kaybettiği için uyuyamaz, annesi onu teselli eder. Basant Gehna‘yı almaya gelir ve ne annemin ne de senin inadına katlanamam der. Bebeği için eve gelmesini ister.

Gehna eve gitmeyi reddeder.  Benliğimi korumama yardım et, geri dönmem için zorlama der. Basant gider. Babası, gitmediği için Gehna‘yı azarlar. Gehna, beni burada istemediğini, yük gibi gördüğünü biliyorum der. Ben zor zamanlarımda babamın desteğini alamadım ve yarın gideceğim der.kimizin Yerine 3 aralık resimleri

Basant mabede gider ve Tanrı‘ya, ne hata yaptım, oğlum için niye bu ceza diye ağlar. Niranjan mabede Basant’ı görür ve neden orda olduğunu sorar. Basant bahane uydurur. Sabah, Sumitra dua eder. O sırada Basant eve döner. Çok üzgündür dümdüz odasına gider. Dadisa onu takip eder. Basant Gehna’nın fotoğrafını alır ve Gehna‘nın ağladığı zamanı hatırlar.

Dadisa gelir ve neden direk odasına gittiğini sorar. Basant, her şey kırıldı, neden beni bıraktı ki? Gehna‘nın her şeyi unuttuğunu düşünüyordum, benimle mutlu olduğunu söylemişti ne oldu da gitmeye karar verdi der.

Dadisa şok olur ve Gehna’ya sözünü hatırlattığını hatırlar. Basant Dadisa’dan, Gehna’yı geri getirmesini ister. Dadisa şaşkına uğrar, onun fakirlikten ölmesine izin verdim, verdiğim tüm lüksü geri alarak bir ders verdim der. Onu hiç düşünme ve oğlun için normale dön der.

İkimizin Yerine 87. Bölüm Fragmanı