İkimizin Yerine 89. Bölüm Özeti 5 Aralık Gehna ve Niranjan evleniyor mu?

İkimizin Yerine dizisi 89. yeni bölümü ile 5 Aralık çarşamba günü 16:45 de izleyicisi karşısında olacak. İkimizin Yerine dizisinin 6 aralık özetinde Gehna ve Niranjan evlenecek mi? işte detaylar

İkimizin Yerine 89. Bölüm Özeti

Şiyam ve Sugna eve gelir. Bairon Şiyam‘a gece gece nerden geldiğini sorar. Şiyam, Gehna’nın evinden geldiğini söyler. Gehna ile Basant’ın ayrı yaşamasını önerir. Basant sarhoş gelir. Bairon, Gehna’yı geri getirmesi gerektiğini ona anlatmaya çalışır. Ama Basant, onun yeniden evlenmesini istediği için boşanacağını söyler. Herkes şok olur. Dadisa, Basant’ı tokatlar.

Boşanmayı Gehna’ya bir ders vermek için kabul ettim, ama yeniden evlenmesine izin veremem, o bu evin gelini ve varisimin annesi der. Radha, Şiyam ve Sugna için endişe eder. Onlar gelince Radha, Sugna’yı götürdüğü için Şiyam‘ı azarlar. Tauji gelir ve annesi bebeği önemsemiyorsa, kim ne yapabilir der.

Herkes gidince Sugna Tauji’yi durdurur ve bebeğime nasıl bakacağımı biliyorum, sadece bu evde bebeğimin güvenliğinden endişeliyim der. Tauji bunu duyunca şok olur. Niranjan Gehna’nın evine gelir ama babası mabette olduğunu söyler. Niranjan mabede gider ve Gehna‘nın duasını duyar.

Gehna Basant‘tan ayrıldığı için acı çekerek, Basant‘ın sağlığı için dua eder. Eşini çok sevdiğini tanrıya itiraf eder. Niranjan Basant’a gider ve evliliğe hazır olduğunu söyler.

Gehna mabetten dönerken, avukatın evin önünde durduğunu görür. Avukat ona evrak imzalatmaya geldiğini söyler. Basant’ın ondan boşanmak istediğini söyler. Gehna şok ile kâğıtları elinden düşürür. Avukat Gehna‘ya fikrini sorar. Gehna, evrakları imzalar. O, tamamen kırıktır ve ağlar. Avukat, Basant’a bilgi verir. Basant Gehna‘nın tüm elbiselerini toplar.

Gelin elbisesiyle fotoğrafını dolaba koyar. Basant Gehna’nın evine gider ve onu son kez alıp mabede götürür. Gehna, niye mabede geldiklerini sorarken, Niranjan’ı görür. Basant, onun Niranjan ile evlenmesini istediğini söyler. Gehna şokta.kimizin Yerine 6 aralık

İkimizin Yerine 89. Bölüm Özetinde Gehna, Basant’a, hayatlarının kararını tek başına aldığı için bağırır. İlişkimiz boyunca bitek kocama olan sevgimi nasıl fark etmedin vb. gibi ders verir. Gehna, Niranjan’ı, öğretmen-öğrenci ilişkisine bir nokta koymakla suçlar. Karı-koca arasına girme der. Gehna. Basant‘a, bu yaptığın için seni asla affetmeyeceğim diyerek mabetten gider.

Niranjan Basant‘la yüzleşerek, bu oyunu sadece eşinin seni sevdiğini anlaman için oynadım der. Basant bir çağrı alır ve bebeğin hastanede olduğunu söyleyerek hastaneye koşar. Dadisa, çocuğa bakamadı diye Sumitra’yı suçlar. Basant gelir. Doktor bebeğe anne sütünden başka ne verdiniz diye sorar. Dadisa, Gehna’nın baba evinde olduğu için ona keçi sütü verdiklerini söyler.

İkimizin Yerine 6 Aralık Özeti Devam Ediyor

Doktorun şok olur ve bir aylık bebeğe keçi sütü verdikleri için onları azarlar. Bu yüzden bebeğin mide enfeksiyonu kaptığını, onu yoğun bakıma götürdüğünü söyler. Niranjan, Gehna’yı gururu için bebeğini bırakmakla suçlar. Gururun bebeğinden daha büyük değil, onun bu halinden sorumlusun der. Gehna bebeğine ne olduğunu sorar. Niranjan bebeğin hastanede olduğunu söyler. Gehna şokta.

Doktor bebeğe iğne yapar ve hasta keçinin sütünden enfeksiyon kaptığını söyler. Dadisa çocuğu kurtarması için doktora yalvarır. Doktor, Basant’a, elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım, ama şu ana kadar ilaç etkisini göstermediği için önümüzdeki bir kaç saat çok kritik der. O, Dadisa Gehna’yı lanetler. Basant, Gehna’ya lanet etmeyi bırak da bebeğin kurtulması için dua et der.

Jagdiş, Anandi ve Dadisa dua eder. Radha eve gelip Nandu‘nun hastaneye yatırıldığını söyler. Biz de gidelim der. Tauji, bu onların aile sorunu, müdahale etmemeliyiz der. Radha, akrabaların ihtiyacı varken orada olmalıyız der. Tauji Radha’ya bağırarak, evin en büyüğü benim, benimle tartışma der.kimizin Yerine 89. Bölüm

İkimizin Yerine 6 Aralık Özetinde Radha, evin en büyüğü olduğu için ona saygı duyduğunu söyler. Ama yanılıyorsan kabul etmem der. Radha Madan’ı aramaya gider. Tauji, Madan’ın dinlemeyeceğini söyler. Radha hala arar. Madan, depoda çok öfkelidir çünkü orada bazı sorunlar vardır. Radha aradığında, sinirle sonra aramasını söyleyip kapatır. Tauji, Madan’ın kabul etmediğine sevinir.

Radha, Madan meşgul olduğu için Şiyam‘ı arar ve yakında eve gelmesini söyler. Niranjan ve Gehna hastaneye gelir. Gehna ağlayarak bebeği alır. Basant, onu teselli ederek, o şimdi iyileşecek, çünkü annesi burada der. Dadisa Gehna’yı azarlayarak bebeği ondan almaya çalışır. Basant, Dadisa’ya şimdi ona bir şey söylememesini söyler.

Doktor gelir ve Gehna’ya bebeği beslemesi gerektiğini söyler. Herkesi dışarı çıkartır. Şiyam eve gelir. Her şeyi öğrenince Basant’ı arar. Basant, bebeğin daha iyi olduğunu söyler. Çünkü Gehna geri döndü. Basant, Sugna‘nın üzülmemesi için ona bir şey söyleme der. Basant, ara-sıra arayacağını söyler.

Şiyam, bunların hepsini Radha’ya anlatır. Tauji sinirlenir. Sumitra, Gehna’ya tavsiye vermeye başlar. Kocası ve çocuğu uğruna inat etmemesini söyler. Gehna‘nın Dadisa’dan af dilemesini ister.

İkimizin Yerine 89. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 89. Bölüm Özeti 5 Aralık Gehna ve Niranjan evleniyor mu? (1 Yorum)