İkimizin Yerine Anandi Şiv‘le Neden evlenmedi?

İkimizin Yerine Anandi Şiv‘le Evlenmem Dedi

Jagat barda içer. Tartışma çıkar ve onu dövüp bardan atarlar. Jagat kendini çöp kutusunun yanında bulur. Onu dilenci zannedip para verirler. Jagat ben doktorum diye bağırır. Jagat tüm ailesine ne kadar acı çektirdiğini hatırlar. Tanrının onu cezalandırdığını düşünür. Her şeyi mahvettim falan diye bağırır. Dadisa‘nın onu affedeceğini düşünür ve eve gider. Yeni bir hayat kurmaya karar verir.

Şiv’in annesi eve Anandi‘yi tek başına yemeğe davet eder. Onu tanımak istiyor. Dadisa bundan hoşlanmaz. Gauri Jagat ile ilgili anılarını hatırlar ve yolun ortasında bayılır. Gözünü hastanede açar. Doktor ona hamile olduğunu söyler. Gauri ve ailesi şok olur. Ailesi Jagat‘a haber vermek ister. Gauri Jagat‘ın onu bıraktığını hatırlar ve hayır der. Bebeği aldırmaya karar verir.

Jagat eve gelir ve Bairon ona Anandi‘nin nişanlı olduğunu söyler. Jagat bilmiyor gibi yapar ama Dadisa foyasını çıkarır. Jagat ailesine hatasını anladığını ve affedilmek istediğini söyler. Dadisa‘ya yalvarır. Bairon onu dışarı atar ve Mumbai’ye geri dön der. Köylüler bunu görür. Bairon öfkeyle herkese Jagat‘ı eve almayın diye emreder. Ayrıca Anandi bir şey bilmesin der. Jagat Anandi‘yle konuşmaya okula gider ve onu Şiv ile birlikte görünce çok üzülür.

Anandi Şiv ve ailesiyle yemek yer ve mutludur. Jagat onu uzaktan izleyip kahrolur. Köylüler Jagat‘ı baygın bulup hastaneye götürür. Şiv ve Anandi de Şiv‘e Check Up yaptırmaya gelir. Şiv iğneden korkuyordur. Anandi onun elini tutar. Jagat‘ı göremezler. Jagat ailesini sayıklar. Lal önce Gauri‘yi arar. Gauri ilgilenmiyorum deyip kapatır.

kimizin Yerine Anandi evlilik

Lal Dadisa‘yı arar ve durumu bildirir. Dadisa ağlar ve hemen hastaneye gider. Jagat‘ı görüp eve döner. Anandi ve Şiv‘in arası iyidir. Dadisa bunun farkındadır. Jagat uyanır ve Lal‘e Gauri‘den tamamen kurtulduğunu anlatır. Ondan özür diler. Şiv‘in asistanı ona Jagat‘ın döndüğünü söyler. Şiv, Anandi ona neden bir şey söylemedi diye merak eder. Anandi‘nin bilmediğini düşünür.

Dadisa Jagat‘ı görmeye gelir. Jagat ona yalvarırken Bairon onları yakalar. Bairon Dadisa‘ya kızar. Jagat Bairon‘a Gauri‘nin gerçek yüzünü gördüğünü ve hatasını anladığını söyler. Ağlayarak af diler. Bairon artık çok geç deyip gider. Dadisa da Jagat‘ı affetmez. Jagat Anandi beni affederse herkes affeder diye düşünür ve ona kendini affettirmeye karar verir.

Şiv‘in yengesi Menakşi Anandi‘yle konuşur ve ona duygu sömürüsü yaparak Şiv‘i terk etmesini söyler. Birbirinize uygun değilsiniz der. Anandi çok üzülür. Jagat mabette Anandi‘nin karşısına çıkar ve ona yaptıkları için pişman olduğunu söyler. Gauri‘yi terk ettiğini söyler ve affedilmek ister. Anandi‘nin evlenmesiyle sorunu olmadığını söyler. Sadece beni aileme kavuştur der. Anandi olmaz deyince Jagat nedenini sorar.

eAnandi, sen Gauri‘nin yalanlarını niye affedemiyorsan o yüzden der. Jagat sen bencil biri olmuşsun der. Anandi her şeyin bir sınırı olduğunu söyler. Yaptığı tüm hatalarını anlatır ve hepsini kocam olduğun için affettim der. Ama annemin cenazesinde yaptığın terbiyesizlik yüzünden iyi niyetim bitti der. Dadisa‘lar oraya gelir. Jagat eski kocan olduğum için affetmeni istemeye hakkım var deyince Dadisa onu tokatlar.

Menakşi Şiv‘in ailesine Jagat‘ın Anandi‘yle görüştüğünü söyler. Şiv ne olursa olsun Anandi‘ye güvendiğini söyler. Ailesi de onu destekler. Anandi Şiv‘i arar ve onunla buluşur. Ağlayarak ona durumu anlatır. Şiv her zaman yanında olduğunu söyler. Anandi etkilenir. Jagat hayalinde 6 tane Jagat‘la konuşur. Hepsi birbirinden farklı şeyler söyler. Jagat sonunda her şeyden Anandi‘yi sorumlu tutar. Beni beklemedi, özür dilesem de affetmedi şimdi ben de onun elindekileri alacağım der.

kimizin Yerine Anandi ve Şiv

Şiv ve Anandi güzel vakit geçirirler. Jagat aç kalır ve komşunun evinden yemek araklar. Ev sahibi onu görünce Jagat onu vurup bayıltır ve kaçar. Ev sahibi yüzünü göremez. Şiv ve Anandi gezip tozuyor ama Anandi Şiv‘e karşı mesafesini koruyor. Menakşi bunu abartıp olay çıkarmaya çalışıyor.

Jagat ise hırsızlık olayı yüzünden polisten kaçıyor. Urmila isimli bir kadın Anandi‘ye Şiv ve ailesinin iyi aile olmadığını söyler. Benim kızıma evlilik teklifi yolladılar ama onların gerçek yüzünü görünce kızımı kurtardım, seni de kandırıyorlar der. Şiv‘in ailesi tüm suçlamaları reddeder. Anandi de ona inanmaz ve oskarlık bir performans ile Şiv‘i savunur. Şiv çok sevinir. Anandi daha sonra Urmila‘nın kızının evliliğini kimin iptal ettiğini anlar.

Dadisa. (Evet Urmila bir gün Dadisa‘ya Şiv‘in ailesinin kızına evlilik teklifi yolladığını söylemiş ve Şiv‘i ona sormuştu. Dadisa Şiv Anandi‘nin olsun diye ona Şiv‘in çok kötü biri olduğunu söylemişti.) Anandi bunu fark edince üzülür. Dadisa‘lara gider Şiv‘le evlenmeyeceğini söyler. Onu sevmiyorum der ve Dadisa‘ya neden Şiv‘i Urmila‘ya kötülediğini sorar.

Bu yüzden herkes Şiv‘in beni kandırdığını düşünüyor der. Dadisa hatasını kabul etmez. Bairon ve Anandi ona kızar. Anandi kara kara bu asılsız dedikoduları nasıl çözeceğini ve Şiv‘in imajını nasıl temizleyeceğini düşünür. Bu olaylar yaklaşık 268-274 bölüm 2-8 Haziran arası tarihlerinde yayınlanacak.

İkimizin Yerine Anandi Şiv‘le Neden evlenmedi? (5 Yorum)

  1. anandi.şivle evlenecekmi. Evlenmeyecekmi.lütfen.bilen.varsa.söyleyin.çok.merak.ediyorum.