İkimizin Yerine Anandi Şiv‘le Neden Evlenmek İstemiyor?

Dadisa, oğullarını ve Gehna‘yı çağırır ve onlara Şiv‘in Anandi ile evlenmeyi kabul ettiğini bildirir. Herkes sevinir. Dadisa Şiv‘in ailesiyle konuşacağını söyler. Bairon, şimdi Anandi ile konuşmaları gerektiğini söyler. Dadisa henüz bir şey söylemediğini, kargaşayı yenmesi için biraz zaman tanıdığını belirtir.

Anandi gelir ve herkesi bir arada görünce şaşırır. Bairon, doğum günü hakkında konuştuklarını söyler. Jagat hala yolda yürüyor. Dilenciler ona yemek sunar ama Jagat ona kızar. Ertesi gün Aşima, Şiv‘i arayıp tebrik eder. Şiv, Aşima‘yı sürpriz parti hakkında bilgilendirir. Sonra, Dadisa‘nın, Anandi ile evlenmek isteyip istemediğini sorduğunu söyler. Aşima şok olur ve ne dediğini sorar.

Şiv Anandi’yi sevdiğimi fark ettim ve kabul ettim der. Aşima ağlar ve tebrik eder.  Anandi bir mektup alır ve boşanma davasının bir hafta sonra sonuçlanacağını öğrenir. Aşima Anandi‘yi arar. Anandi Aşima‘nın hediyesini verdiğini açıklar. Aşima, Şiv‘e verdiği şeyin ona kıyasla hiçbir şey olmadığını açıklar. Anandi‘nin kafası karışır. Aşima, Şiv bana, Dadisa‘nın ondan seninle evlenmesini istediğini ve kabul ettiğini söyledi der. Anandi şok olur ve telefonu yere düşürür.  Sonra Dadisa‘nın Şiv‘le onu yakınlaştırmaya çalıştığını hatırlar.kimizin Yerine şiv resimleri

Anandi bağırarak herkesi çağırır. Hepsi şok.  Anandi, Dadisa‘ya neden Şiv ile evlilik teklifi hakkında konuştuğunu sorar. Şimdi, senin neden hep böyle davrandığını anladım, eskiden bunu neden yaptırdığını sormadım, çünkü herkese güvendim der. Sonra Dadisa‘ya boşanma bildirimini ver.

Jagat ile olan ilişkisinin sonsuza dek sona ereceğini ve öte yandan Dadisa‘nın tekrar evlenmekten bahsettiğini söyler. Bairon, hepimiz boşanmanın sonuçlanmasını bekliyorduk sana anlatacaktık der. Anandi her şeyi Aşima‘dan mı duyacaktım nerde o büyük ailem der.

Anandi, hayatı hakkındaki bu büyük kararı, ona sormadan aldıklarını sorgular. Dadisa Şiv‘i ilk kez gördüğümde senin hayat partnerin olacağına karar verdim der. Daha önce de uygun damat aradık ama olmadı. Anandi şok. Anandi, beni bir yük gibi mi görüyorsunuz diye sorar.  Dadisa, ölmeden önce yerleştiğini görmek istediğini açıklamaya çalışır.

Seni çocukken evlendirmekte suçluyum, hayat boyu yanında olacak birini bulup hatamı düzeltmek istiyorum der. Anandi, çocuk evliliğine tutsak olamayacağını söyler. Ben sizinle mutluyum der ve sertçe evlenmeyeceğini söyler. Hepsi şaşkın. Anandi ellerini birleştirir ve onu 2 evliliğe zorlamamalarını ister. Bana yeniden evlenme konusunda baskı yapmayacağınıza söz verin der.kimizin Yerine anandi fotoğrafları

Dadisa hayat boyu nasıl yalnız kalacağını sorar.  Anandi gelecekte ne olacağını bilmiyorum ama yeniden hayal kırıklığı yaşayamam der. Dadisa tereddütle söz verir.  Anandi ona sarılır ve sonra koşarak gider. Dadisa sorunca Anandi öfkeyle onunla evlenmeyi kabul eden kişiyle görüşeceğini söyler. Dadisa panik olur ve Aşima‘yı lanetler.  Bairon ve Basant bu iş bitti der.

Dadisa ise Anandi Jagat‘la boşanınca kendisi evlenmeyi kabul edecek der. Anandi‘ye kabul ettireceğini söyler. Şiv Aşima‘yı arar ve Anandi ile konuşursan lütfen ona hiçbir şey söyleme der. Aşima zaten söyledim diyecekken Anandi Şiv‘in ofisine gelir ve bay koleksiyoncu diye bağırır. Aşima duyuyor. Anandi Şiv‘e, bunu nasıl yapabildin diye bağırır.

Okula devlet yardımı için yardım ettin ve sana sempati duymam için benimle evlenmek istiyorsun der. Şiv açıklamaya ve ona yaklaşmaya çalışır. Anandi yaklaşmamasını söyler. Benim için üzülme, kocam beni terk etti ama bu benim bir çaresiz olduğum anlamına gelmiyor, kimsenin yardımına ihtiyacım yok der. Şiv, ben doğru olduğunu düşündüğüm şeyi yaptım der. c 1

Anandi, ailem 2 evlilikte mutlu olacağımı düşündü ama senin bunun düşünmeye hakkın yok der. Bunları öğrendiğinde Aşima‘nın ne hissedeceğini bile düşünmedin. Onun sevdiği kişi başkasıyla evlenmeyi kabul etti der. Şiv şok. Aşima duyar ve üzülür.

İkimizin Yerine Anandi Şiv‘le Neden Evlenmek İstemiyor? (1 Yorum)