İkimizin Yerine Gauri ve Sumitra Kavga Eder

Aile Gauri’yi görünce şok olur. Gauri sandaletlerini çıkarır ve onlara yaklaşır. Herkes uzağa gider ve onu yalnız bırakırlar. Gauri onları takip eder ve Bade Papanın ona Bairon’un yaptığı her şeyi söylediğini açıklar. Bairon’a bunların yapacak kadar büyük bir kalbi olduğunu söyler. Ona sonsuza dek borçlu olacağını ekler. Duasını almaya gider, ama Bairon onu yarıda tutar.

Gauri, muhtemelen gerçeği öğrendiğimde koşarak sana teşekkür etmemi bekliyordun der. Kendini bir melek veya Tanrı mı zannediyorsun?  Hayatımı mahvettin ve şimdi de bunu yapıyorsun, sadece bana yaptıklarının bir kısmını parayla ödedin der. Basant, neden geldiğini sorar. Gauri, zamanında evliliğini de bozdukları için böyle üzgün olup olmadıklarını sorar. Paraları ile bütün bunları affedilmek için yaptıklarını belirtir. Sumitra ona dilini tutmasını söyler. Gauri bağırır ve söylediklerim yanlış mı diye sorar.kimizin Yerine Gauri fotoğrafları

Gauri, Bairon’un bilerek parayı durdurduğunu, böylece yaptığını öğrendiğiini belirtir. Onlara yalancı ve geri kafalı diyor. Anandi gelir ve Gauri’ye yetti artık der. Anandi, seni dinledikleri için bu ailenin zayıf olduğunu düşünüyorsun, ama bunun tek nedeni onurlu olmaları, yoksa seni kovarlar der. Ona iyilikten başka bir şey yapmayan kişiye nasıl hesap sormaya cüret edeceğini söyler. Gauri, ona Sarpanç der ve bu vaazları köye vermesini söyler.

Anandi onu durdurur ve şimdiye kadar seni hiç durdurmadım çünkü hedefin bendim, ama şimdi ailemi sorguluyorsun ve buna asla dayanamam der. Diğerlerine laf etmeden önce kendine bak, asıl sen geri kafalısın der. Bairon, kendini açıklamaya gerek olmadığını ama çok bencil birine yardım ettiği için kötü hissettiğini söyler. Sumitra, Gauri’ye Jagat’ın şimdi onunla uzun süre kalamayacağını fark ettiğini söyler.

İkimizin Yerine 221. bölümde

Evliliğiniz bu tutumun yüzünden uzun sürmeyecek, ben, Jagat’ı senden daha iyi tanıyorum ve çoktan aileden atılsa da ailesini hala özlüyor, sadece yolunu kaybetti ve bir gün eve dönecek der. Gauri, Jagat‘ın gerçeği öğrendiğinde asla geri gelmeyeceğini söyler. Sumitra, bir annenin güveni mi, yoksa bir eşin kazanacağını görelim diye ona meydan okur. Gauri savaşı kabul eder.

Gauri öfkeyle ayrılır. Aile çok rahatsız. Bairon, Jagat’ı aramak isterken Anandi onu durdurur ve bu Jagat’ı mutlu etmeyecek der. Jagat ailesinin hakaretine katlanamaz der. Eğer Gauri‘yi şikâyet edersek, Jagat ve Gauri ile aramızda hiçbir fark olmayacak der. Sumitra ve Bairon onu takdir eder. Otobüste, Gauri olanları düşünür. Jagat’ın cevapsız çağırılarını görür ve kendi kendine ile Singh ailesinin hatalı olduğunu anlatır.

Sizin sevginiz sahte, benim aşkım gerçektir, bunu size kanıtlayacağım der.  Jagat’ın ailesi ve Anandi’ye dönmesine izin vermeyecek. Jetsar’da çocuklar oynarken büyücü bayan onlara bakar. Şiyam evde, Dr Abhişek’in onlara Varun’un yakında iyileşeceğine dair güvence verdiğini söyler. Hepsi sevinir. Varun, Sugna’ya, dayısının tedavi olacağı konusunda haklı olduğunu söyler. Şiyam, Sugna’ya Jagat’ın ona yardım ettiğinin doğru olduğunu söyler. Jagat’a Varun’un gelişmesini bildirmelisin der.

Sugna ve ailesi tereddütlü. Şiyam ve Varun onu ikna eder.  Sugna, Jagat’ı arar. Jagat duygusaldır. Sugna, onu Varun’un sağlığındaki gelişmelerini anlatır. Verdiği CD’nin Varun’a çok yardımcı olduğunu söyler ve teşekkür eder. Jagat çok sevinir ve Gauri’ye söylemek ister ama Gauri’nin evde olmadığını fark eder. O sırada Gauri eve varır. Jagat, sevinçle ona Varun‘dan bahsetmeye çalışır, ama Gauri, her zaman ailen önemli diye onu suçlamaya başlar. Beni umursamıyorum daha yeni geldim ve bir bardak su bile vermedin der.kimizin Yerine Gauri ve Sumitra resimleri

İkimizin Yerine 16 Nisan Özetinde

Jagat üzgünce gider. Gauri, Sumitra’nın meydan okumasını hatırlar ve Jagat’a gider. Jagat‘a sarılır ve keyfini kaçırdığı için özür diler. Uzun yolculuk nedeniyle çok yorgundum, ama şimdi Varun benim de yeğenim olduğu için dinlemek istiyorum der. Jagat neden ona haber vermeden gittiğini sorar. Sevincimi ilk seninle paylaşmaya çalıştım der.

Gauri, sevincini ilk onunla paylaşmak istediğine çok mutlu olduğunu söyler. Her zaman seninle birlikte olmak ve Şiyam ile Sugna’yı tebrik etmek istiyorum ama bundan hoşlanmayacaklarını biliyorum der. Jagat ona bir gün her şeyin iyi olacağını söyler ve sarılırlar. Gauri, Jagat benimle, sadece ben kazanmıyorum, kaynanam da kaybediyor diye düşünür.

İkimizin Yerine 221. Bölüm özetinin ilk kısmı için tıklayınız İkimizin Yerine

İkimizin Yerine 221. Bölüm Fragmanı

 

İkimizin Yerine Gauri ve Sumitra Kavga Eder (2 Yorum)