İyi ki Doğdun Yıldızım(Eylül RK)

DEMET YILDIZINDAN 

YILDIZIMA 

Bugün yıldızımın doğum günü, bu özel günde gerçekten yanında olup kutlamak isterdim ama mesafeler var karşımızda. Ben baştan başlayacaktım fakat sondan başladım. O zman bir giriş yapayım ben değil mi?  ?

O zamanlar Yalancı bahar  izliyordum, fan sayfasına yazıyordum hep.  Yine canım sıkkın olduğunda bir anda yorum yazmıştım Eylülüm hemen cevap yazdı ve brn o an anladım ki Eylülümle çok iyi anlaşacağım. Sonraları bazı nedenlerden dolayı ayrılmıştım yazarokurdan. Tekrar geldiğimde Eylülüm üye olmuş yazarokura, bana istek attı konuşmaya başladık hemen kanım ısınmıştı. Artık gece  konuşmalarımız başlamıştı Eylülümle. Gitgide birbirimize daha da bağlanmıştık onunla. Sonraları bana yıldızım diye hitap etmeye başlamıştı nedenini merak edip sorduğumda ise, baktığımda aklıma geliyorsun demişti, yatak odasının tam karşısında görünüyormuş, uyumadan önce izliyormuş ☺??.

Bizim öykümüz böyle başladı işte…. 

Artık bende yıldızım diyordum. Biz hep parlaktık, hiç sönmemek üzere gökyüzünde durmaya yemin etmiş gibiydik adeta. Gündüzleri görünmeyip, geceleri çıkıp birbirimizi aydınlatıyorduk Yıldızımla. Sadece yıldız değil gökteki en parlak yıldızdık biz. Hatta mesaj yazarken bile  parlak yıldızımıza bakıyorum diyorduk birbirimize.

Ne ara bu kadr çok bağlandım bilmiyorum Yıldızım, ama seninle konuşmak çok farklı bir duyguydu.  ufacık bir şey olduğunda sana yazıyordum çünkü beni dinleyeceğim biliyordum teselli edeceğini. Bana çok iyi geliyordun. :))

Sonra bir gün fotoğraflarımızı yazarokur profiline koyup, birleştirmiştn. Aynı fotoğraf hem sende hem bende olacaktı böylece ayrı olduğumuz zamanlarda bu fotoğraflara bakacaktık.

Ne çok anı yaşadık değil mi yıldızım. Hepsi canlanıyor gözümde hüzünler, mutluluklar en önemlisi de saçmalıklarımız asla unutamam.

1 1 3

Okul tatil olduğu zamanlarda artık çok az konuşabiliyorduk Yıldızım seninle.  gerek benden kaynaklı  gerek senden kaynaklı. Geç saatlere kadar duramıyordum  evde. Annemler uyuduktan sonra, gizli gizli yazıyordum. O sıcak havada yorganı başıma çekip öyle yazıyordum ??.

Daha sonraları hiç konuşmamaya başladık, son konuşmamızın ardından Yıldızım gitmişti haber alamıyordum kimseden onunla ilgili. Büyük bir hayal kırıklığına uğradım, ve kendimi büyük bir boşlukta hissediyordum artık. Yıldızım sönmüştü benim için neyse o süreçten bahsetmek saçma olur burada. Yazarokurdan ayrılmıştım artık, sadece okulla ilgileniyordum. 4 şubatta instagrama gelen bir mesaj gördüm, içimde tuhaf bir duygu nr olduğu belli değil, (kızgın, kırgın, üzgün). Başladık konuşmaya,  birazcık kızgın birazda sevinçli bir halim vardı. Yıldızım geldiği için seviniyordum( fakat belli etmiyordum  ona)  velhasıl kelam herşey tatlıya bağlandı. Gönlümü almıştı hemen yada ben mi dayanamadım acaba onu görünce ???.

Bir süre instagramdan konuştuk, ben ilk ses kaydını gönderdim YılDızImA sesimi ne kadar çok duymak istediğini biliyordum ve sonraları onun sesini de duymak nasip oldu. O kadar tatlı bir sesi var ki ?.

 

Bu arada konuşma sorunumuzu da hallettik mailden sürekli olarak konuşabiliyoruz artık. Birbirimize günlük fotoğraflar atıyoruz , öylece özlem gideriyoruz.

********************

??BU BİZİM ÖYKÜMÜZ BİRAZCIK YARALI, KALBİMİZİN PEK ÇOK YERİ YAMALI ????

*******************

İyi ki doğdun Yıldızım, iyi ki benim arkadaşım oldun. SENİ ÇOK SEVİYORUM YıLdIzIM, CaNımCım ??????.Dilerim ki hayatta hep mutlu olursun. Hayat sürprizlerle ( o sürprizlerden biri de ben olurum inşallah) doludur ne olacağını bilemezsin, hep karşılaşma ihtimalimizi düşünüyorum. Eğer yanında olabilirsem hayatındaki sorunlarından azda  olsa uzaklaşabileceğini hissedebiliyorum. Çevremdeki insanları sakinleştirebilme gibi bir özelliğim olduğunu söyledikleri için böyle düşünüyorum. Bundan eminim ayrıca ??.

 

Benzer Konular
Iyi ki Doğdun Mahrim

İyi ki Doğdun Yıldızım(Eylül RK) (10 Yorum)

 1. Sende benim canımsın, bunu defalarca söyledim. Kendimi savunurken tam da bundan bahsetmiştim. Şimdi beni daha iyi anladın değil mi?. Elimden geldiği kadar yanında olmaya çalışacağım yıldızım ?. Aramızdaki bağ ne kadar kuvvetli daha iyi anladım. Birşeyin daha iyi anlaşılması için bazı olumsuz olayların yaşanması lazımmış ki ” değer ” denen kavram ortaya çıksın. İşte biz tam onu yaşamış olduk seninle.
  Ses kaydı aklımda vardı ne zamndır düşünüyordum bunu. Söylemeden önce prova yaptım nasıl oluyo diye. Sonra söyledim heyecanlıyım tabiki. Heyecanım belli oluyor muydu? Sesimden bilmiyorum ?.
  Fakat mutlu edebildiğim için çok sevindim insanın kıymetlisinden değerlisinden bunu duyması çok güzel ??????????
  Ama şunu unutma Yıldızım, benimle arkadaşlık ettiğin için çok şanslısın ?. Bende öyle olduğumu düşünüyorum.
  Seni çooooooooook seviyorum Canımcım iyiki doğdun. Yeni yaşın sana mutluluk huzur getirsin, gözünde yaş olmasın hiç.

 2. Evet biziz Defnecim Eylülümle ben. Aslında fotoğraflar olmayacaktı burada. Sende görmüş oldun bizi böylece. İçimden geçenleri yazdım yıldızım için. Ama bunlar tamamı değil tabiki daha yazamadığım birsürü şey var. Seninde deyiminle kelimeler kifayetsiz kalıyor ?Eylülüm benim için çok değerli ve kıymetli ne kadar didişsek tartışsak ta hemen bakışıyoruz çünkü gönülden bağlıyız birbirimize.
  Teşekkür edrim ??????DEFNECİM sevdiğim için elimden geleni yaparım, sevince tam severim sevmeyince de o kişi umrumda bile olmaz
  Amin inşallah bozulmaz dostluğumuz öyle umuyorum.
  Yorumunu okurken yüzümde bir tebessüm belirdi hemen, sen hep böyle misin ya. Yüzümü güldürmeyi başarıyorsun. İçten ve samimiliğin için ayrıca teşekkür ederim ?

 3. Merhaba Yıldız. Seninle tanışmıyoruz ama doğum gününü kutlamak istedim. Iyiki doğdun. Nice yaşlara. Uzun bir ömrün olur inşaallah. Doğum günün kutlu olsun.

 4. Resimde Demetin yanindaki kiz Eylülüm mu?? Peki eşarpli kız kim Eylülüm kapandın mi sen????? ne kadar tatlısınız ya maşallah size..
  ❤❤❤EYLÜLÜM NE DESEM KELİMELER YETERSİZ KALIR. ORHAN VELI DIYOR YA: BILMEZDIM ŞARKILARIN BU KADAR GÜZEL KELİMELERİN KİFAYETSİZ OLDUĞUNU HA
  ÖYLE IŞTE..
  Doğum günün kutlu olsun. Bu mübarek gecede dua ederek yaticam sana. Rabbim iki cihanda da mutluluk ve huzur versin sana. Ömrün uzun,bahtin açık olsun seni çok seviyorum ???❣❤???????????????????????????????????✨✨✨✨✨✨??????????????
  ???????
  DEMETIM ELİNE YÜREĞİNE SAĞLIK MUCİZE GIBI,BÜYÜ GIBI OLMUŞ ÇOK GÜZEL.. SENI DE ÇOK SEVİYORUM DÜŞÜNCELİ,ZARİF SEVDIGI INSANLARA KIYMET VEREN HARİKA KIZ????????????????
  Rabbim dostluğunuza gölge düşürmesin inşallah ??????l

  • Defnoşummm oyüreğindrn döküulen güzel sözler için cok tşk sen benim canım dostum duan için saol  kalbi güzelimmm rabim seni hep mutlu etsin iyiki tanimışım dedim kışilerdensin hep yorumunu okuyunca yüzümde tebesüm oluşturanımsınsin amin umarım demetimle hiç bozulmaz seninlede öyle ?
   senim sıcaklin samimilin hep yorumlaştımda mutlu oluyordym ki hep tatlıydın seniiii çokkkkk seviyorumm Defnem iyiki iyiki varsın❤

 5. ????
  Yıldızım doğum günün kutlu olsun, bunu içimden gelerek yaptım. Sen pek böyle şeyleri sevmiyorsun ama bize özel olsun istedim. Seni çok seviyorum daha sürprizim bitmedi daha Mailine bak :))

  • Nedicemi bilmiyorum şuan gözlerim doldunu bill sen nasıl birşeysinyaa
   Canımdan bir parca gibisin bendeki yerin ayrı öyle başkaki şuan ses kaydını dinleyerek yazıyorum kimsenin sesi yıldızımın sesi gibi olamaz cok güzel bir sesin var sen bitanemsin benim iyiki benimlesin iyiki hayatıma bir yıldız gibi girdin can dostumsun senle ne çok anılarimiz oldu birlikte güldük birlikte ağladık sen benim TATLI ÖĞRETMENİMSİNNNNNNN YAZDIKLARIN SES KAYDIN ÖYLEKI MUTLU ETİKİ HAYATIMA RENK KATIN HEP ILK TANIDIM AN SICAKLINI HISETİM AN GİRER GİRMEZ SİTEYE İLKERDE ACABA DEMET NE YAZDI DİYE HEMEN BAKARDIM SANA BAĞLANMAMIN SEBEBI SENSİN ?
   RABİMMM SENİN YÜZÜNÜ HEP GÜLDÜRSÜN ?
   demetim hele oşarkın hersey için saolll hep benimle ol olurmu seni çok seviyorummmmmmmmmmmmmm❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 6. Yıldız merhaba seni tanımıyorum ama yinede doğum gününü kutlamak istedim doğum gunu kutlu olsun nice seneler ?