Beni Bırakma 82. Bölüm Özeti Beni Bırakma 1 mayıs Vedat Kızını Öğrenecek mi?

Atv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkan Beni Bırakma dizisi 82. bölümü ile 1 mayıs salı günü 15:00 da izleyicisi karşısında olacak. Beni Bırakma  dizisi 81. bölüm resmi özeti ilk defa sitemize gönderilmedi. Neden özet çıkmadı bilinmez ama 82. bölüm özetinin gönderilmesi için uğraşıyoruz. Biz site olarak hiç bir zaman zamanından önce özet yayınlamadık ve kuralları ihlal etmedik.

Beni Bırakma 82. bölüm özeti çıkarsa sayfamıza ekleyeceğiz. Sizlere ilk tüyomuzu verelim; Tarık yine Mehmet’i çok sağlam benzetecek; demek ki Mehmet Sıla ve Tarık’ın evliliğini öğrenecek ve karşı çıkacak; yada zorla olduğunu düşünecekBeni Bırakma 82. Bölüm

Beni Bırakma dizisinde Emre’nin planı aslında bir çok gizli kalmış gerçeğin de ortaya çıkmasına ön ayak olmuştur. Emre kavga ettikleri sanılsın diye Zeynep’i işten attırınca Zeynep’in annesi Hülya kızının emeklerine çok acır ve Zeynep’in unu hak etmediğini düşünür; hemde babası hastahanenin başhekimi iken.

Hülya Vedat’ı karşısına alır ve muhtemelen artık Vedat’a Zeynep’in kendi kızları olduğunu söyleyecektir; zira bence Hülya Vedat’ın Zeynep’e olan nefreti ancak Zeynep’in kendi kanından kendi canından olduğunu öğrenince bitecektir diye düşünür.

Vedat bence duydukları karşısında şok olacak ve neden bunca yıl bir evladım daha olduğunu benden sakladın diyecektir. Emre ise Vedat’a rağmen bence yaptığı plandan vazgeçmeyecek ve Zeynep’in tekrar işe alınmasına göstermelikten de olsa engel olmaya çalışacaktır.

Emre bir yandan da teknolojik olarak escort sitesini yayınlayan kişilerin peşinde düşer. Emre Esin’in yaptırdığına emin olduğu bu işten Esin’i tutuklatacağına emindir. Emre ilerleyen günlerde Esin’in yaptırdığını ispat etse bile Esin’i hapse attıramaz zira ancak Esin hapse sezon finalinde gider tabi o da giderse.

Beni Bırakma 1 mayıs

Esin ise Zeynep ile uğraşmayı bırakır şimdi de annesi Hülya ile uğraşmaya başlar. Hülya’dan yıllar önce yaptığı planla kurtulduğunu düşünen Esin şimdi yeniden aralarında tekrar bir aşk olduğunu düşündüğü Hülya ve Vedat’ı ayırmak ve düşman etmek için yeni ve hain bir plan yapar.

Beni Bırakma 82. Bölüm Özeti Beni Bırakma 1 mayıs Vedat Kızını Öğrenecek mi? (4 Yorum)

  1. Sorun siz de değil izleyiciyi cezalandırmak amaçları böyle devam ederse kendileri kaybeder. İnstagram sitesine yazılan yorumlardan dolayı yorumları kapattılar. Bizim sabrımızı deniyolar.Bize bişey olmaz bunu anlasınlar. Bu dizi olmaz başka dizi izleriz. Ama izleyici ile inatlaşan kendi yok olur. Biz olmasak bir hiç olduklarını unutmasınlar.