Beni Bırakma 80. Bölüm Detaylı Özeti 27 Nisan Analizi

Sayar ailesinin çalışanın çığlığı üzerine herkesin Tarık’ın odasına gitmesiyle biten dizimize kaldığımız yerden devam edelim. Odaya girdiklerinde Meltem’in ilaç içip intahar ettiğini gören aile aceleyle Meltem’i hastaneye yetiştirmeye çalışırlar.

Öte yandan Emre Zeyneb’i yalandan üzdüğü için üzülmektedir. Arzu’nun telefon etmesiyle hastaneye gider.

Esin Hastanede Vedat’ın eline verdiği mahkeme dilekçesinin üzerine Vedat’a yalvarır beni bırakma diye ama Vedat kararlı olduğunu söyler. Boşanmak istediğini.

Emre’nin Meltem’i muayenesinden sonra anne ve babasına durumun kritik olduğunu ve ailesine haber vermelerini ister.

Seher halamızda Sıla’nın kolundan çeker bir odaya koyup iyice fırçalar. Meltem sizin yüzünüzden intihar etti diye.

Beni Bırakma 27 nisan 1

Zeynep Emre’ye hastanede hesap sorar o sırada bir köşede Bora onları izler. Emre ve Zeyneb’in bu defa gerçekten ayrıldıklarını söyler sevinerek. Emre Zeyneb’e yaptıkları için üzülüp odasına çekilir ve eski mutlu günlerini hayal eder ve arkadaşı Murat komisere gidip bu yalandan olan eskort sitesini Esin tarafından yapıldığını bulursak hapse tıkabilir miyiz der Murat elbet hemen araştıracağını söyler.

Zeynep Emre’nin onu işten attığını annesine anlatır. Hülya çaresiz kalınca Vedat’ı arayıp görüşmek istediğini söyler. Ondan kızları için yardım isteyeceğini söyler.

Özge gelip Tarık’a hesap sorar öff be hesap soran sorana. Tarık Sıla’ya eve gidip onu beklemesini ister. Sıla’cıkta mecburen boynu bükük gider.

Bu arada Meltem uyanır Tarık yanındadır ölmeyi bile beceremediğini söyler Tarık çok korktuğunu onun için endişelendiğini söyler. Doktor durumunun düzeleceğini ve iyi bir şekilde bakılmasını ister. Özge Meltem’in yanına gider Meltem yalandan intahar ettiğini önceden nöbetci doktoru para karşılığı ayarladığını söyler.

Hülya Zeynep için yardım isterken Vedat’ın odasında Esin onları izler ve Hülya için beni bıraktın demek Vedat der…