Beni Bırakma 81. Bölüm Detaylı Özeti 30 Nisan Analizi

Beni Bırakma 81. Bölümde Esin ve Doktor Vedat’ta kalmıştık. Hülya Vedat’a kızının başına gelenleri anlatırken telekulak Esin onların yakınlaşmalarına çıldıra dursun. Biz devam edelim Doktor Vedat kızın Zeynep Cansu gibidir benim için der. Hülya’da Zeynep seni babası gibi görür der el ele tutuşmalar falanda filan işte …

Meltem oyununda başarılı olmuştur kapağı Tarık’ın evine atmak yetmemiş odasına atmıştır. Oyunlar oyunlar yalandan sayıklamalardı amanda beni bırakma Tarık ben sensiz yaşayamam da daha neler neler eeee bulmuş fırsatını Tarık’ın vicdanını sızlatacak yaaa oyuncular kraliçesi seni.

Öte yandan Emre oğlumuz sitenin adresini bulmuştur Murat komiser sayesinde hemen sitenin atıldığı adrese yol alır. Ve hemen dalar içeri kim yaptırdı bunu iki kişiyi sorguya alır hemen arkasından siteyi yapan adam girer içeri yumruk yumruğa girişirler tabi bizim oğlan gözü kara tutar adamın yakasını söyle kim yaptı? Adam ne yapsın hemen söyler Yeliz yaptırdı ve birde orta yaşlarda bir bayan nerden sesinden anlamışsa her neyse görmedim der bayanı Emre anlamıştır Esin ve Yeliz ortak iş çevirmişlerdir. Ordan çıkıp Yeliz’i bulmak için gide dursun.

Beni Bırakma 81. Bölüm 1

Biz masum kızımız Sıla’ya dönelim kızımız anca Tarık oğlumuzu hayal ede dursun güzel evlilik teklifini ah bugün evli bir çift olacakken ayrıyız ve Meltem’i merak etmiştir Tarık’a telefon açar ama Tarık hasta bakmaktadır bakmaz telefona. Sıla soluğu Seher halamızın mekanında alır. Seher hala yine kızı bi güzel fırçalar yine. Sıla orayı terk eder Memet’te peşinden tabi Sıla’ya sorar nedenini Sıla herşey benim suçum Meltem benim yüzümden intahar etti der Memet senin suçun değil demesine rağmen Sıla kabullenemez.

Hülya eve dönmüş güzel bir sofra hazırlar kızı için Zeynep Bora’nın ısrarlarıyla bir parkta otururlar Bora yine duygu sömürüsü yapar. Eve dönünce yine arar Zeyneb’i sana bir sürprizim var deyip çağırır yine.

Bizim Esin ne yapacağını bilemez hemen Cansu’yu arar buluşurlar baban hangi otelde kalıyor der ama Cansu bilmediğini söyler ve gider. Esin bunlar kesin beraber kalıyor deyip Hülya’nın evine gider bide ne görsün bizim doktor Hülya’nın evine giriyor hazırda duran yemeği de gören Esin bunlar beraber kalıyor der…

Emre adrese varmıştır ve öncelerde bu iftirada rol alan adam hemen tanır Emre’yi onu o kadar dövmeme rağmen bunun burada işi ne deyip adam salar üzerine kafasına darbe alan Emre orda bayılır.