Beni Bırakma 83. Bölüm Özeti 2 Mayıs Emre Esin’i Kurtarabilecek mi?

Beni Bırakma 83. Bölüm özeti yayınlandı. Beni Bırakma 83. Bölüm ile 2 mayıs çarşamba günü Atv ekranlarında olacak.  Beni Bırakma dizisinin 83. bölümünde Hülya yıllardır acı çekmesine çocğunu babasız büyütmesine neden olan Esin’e cezasını çok ağır kesecektir. Hülya Esin’i kendisine yaptıkları için değil ama kızının başına açtığı belalar yüzünden affetmeyecek ve bıçağı eline alacaktır. Tam Hülya Esin’in kalbine bıçağı saplamak üzere iken Zeynep son anda içeri girer; ancak Zeynep’in dur yapma demelerine rağmen Hülya ikna olmaz ve Esin’in kalbine saplar elinde ki keskin bıçağı.

Beni Bırakma 83. Bölüm Özeti

Şimdi Esin’in kalbinde derin bir yara açılmıştır. Esin çok ağır yaralıdır. Zeynep ise ne yapacağını bilmez şekilde adeta donup kalmıştır. Tam bu sırada içeri Emre girer. Emre durumun şokunu çabuk atlatır ve Esin’i yaşatmak Hülya’yı hapishaneden kurtarmak için hemen yaralı olan Esin’e müdahale eder.

Emre’nin ilk müdahalesinden sonra Esin hemen Sayar hastahanesine kaldırılır. Herkes Esin’inden gelecek iyi bir haberi beklemektedir; ancak Esin’in öleceğini düşünen Hülya gerçekleri hem Zeynep’e hemde Vedat’a açıklamaya karar verir. Hülya sonunda baba ve kızı buluşturacaktır; Zeynep babasını bulsa da şimdi de annesini kaybedecektir; zira Esin bir kez daha ağır bir kalp krizi geçir.

Sıla ise Mehmet’in de yardımı ile Meltem’in intiharının tamamen dikkat çekmek amacı ile planlanmış bir oyun olduğunu öğrenmiştir ve ilk iş olarak sevinçle bunu Tarık ve Seher’e söyler; ancak hem Tarık’ın hemde Seher’in ağır tepkileri ile karşılaşan Sıla büyük şok yaşar.

Beni Bırakma 83. Bölüm

Meltem öyle güzel rolünü oynamıştır ki herkes ona gerçekten inanmış ve Sıla’yı hem Tarık hemde Seher hala iftiracı ve bencil olarak değerlendirmiştir. Sıla ise Meltem’in intiharının gerçek olmadığını ispat etmeye kendine söz verir. Sıla ilk iş olarak Meltem’in doktoruna gitmekle işe başlar. Peki Sıla Meltem’in intiharı ile ilgili nasıl bilgilere ulaşacaktır.

Olayları haber alan Bora Zeynep’e daha da yaranmak için Hülya’yı kurtarmak ister. Bora Esin’i sevmese de onu kurtarmak için bütün hastaneyi seferber eder. Esin’in kalbi durmuştur ve artık Esin için yolun sonu gelmiştir.Hülya’nın suçunu üstlenecek bir adam bulan Bora Hülya’nın Esin yüzünden hapse girmesini engellemek ister; ancak Hülya suçunu ispat edece ve Bora’nın tüm çabaları boşa gidecektir. yapmakta  ama Esin’in durumu ağır, yaşam ile ölüm arasındadır.

Beni Bırakma 2 mayıs

Beni Bırakma 83. Bölüm Özeti 2 Mayıs Emre Esin’i Kurtarabilecek mi? (1 Yorum)

  1. hala esinin ve meltemin gerçek yüzü görülmeyecekmi .tarıka çok kızdım meltemin oyunlarına inanıyor .ne diyeyim sıla inşallah mutlu olur .zeynep ve sılayı çok seviyoruz