Beni Bırakma 3 Mayıs Özeti Beni Bırakma 84. Bölüm Özeti Herkes Şokta

Beni Bırakma 3 Mayıs Özeti yayınlandı

Beni Bırakma dizisinde kara haber tez duyulur; Esin ölmüştür. Tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Esin sonunda günahları ile toprağın altına girecektir. Esin’in ölüm haberi bütün dengeleri değiştirmiştir. Bora her ne kadar Hülya’nın yerine bir adamını itirafçı olarak polise gönderip Esin’i kurtarmak istese de  Hülya suçunu itiraf eder ve polise teslim olmaya hazırlanır. Hülya her ne kadar kızı Zeynep’i esin belasından kurtarsa da Zeynep artık bu koca ve kötü dünyada yalnızdır; Hülya annesi olarak artık kızının yanında olmayacaktır. Hülya kızı Zeynep’e destek olması için hapse girmeden yapması gerek bir iş olduğunu düşünür. Bu iş yıllardır sırrını gizli tuttuğu baba ve kızı birleştirmek.

Beni Bırakma 84. Bölüm

Hülya sonunda polise teslim olmadan önce Vedat’a, Zeynep’in babası olduğu sırrını anlatmaya hazırlanır. Emre ve Bora tüm çabalarına rağmen Esin’i hayatta tutmayı başaramamıştır. Zeynep ise annesinin hapse girecek ve kendisi yüzünden yıllarca hapishanede çürümesine engel olmak için harekete geçer. Peki Zeynep annesini kurtarabilecek midir? Zeynep’in planı nedir? Peki gerçekten Esin ölmüş müdür?

Öte yandan Sıla, Tarık ve Seher’e, Meltem’in intiharının sahte olduğunu ispatlamak için harekete geçer. Sıla, Mehmet’in de yardımıyla Doktor Suat’ın odasında ki raporların peşindedir. Öte yandan Meltem ise bir şekilde Sıla’nın, gerçeğin peşinde olduğunu öğrenir ve bir plan yapar.

Beni Bırakma 3 Mayıs

Beni Bırakma 3 Mayıs Özeti Beni Bırakma 84. Bölüm Özeti Herkes Şokta (1 Yorum)

  1. artık sıktınız yani insanları bu kadar nefrete kine iten sizler siniz bir iki üç beş on yirmi diye diye buralara kadar getirdiniz bizlerde ses çıkarmadık ama yeter meltem hep ayakları üzerine düşüyor esin hep ayakları üzerine düşüyor ve hep kötüler kazanıyor en sonunda bir bölümle foyalarını açıklayıp diziyi bitireceksiniz insanları böyle göstererek kin ve nefretleştiriyorsunuz biraz diziniz tuttumu saçmaladıkça saçmalıyorsunuz