Kuzey Yıldızı Mahmut Kimdir?

Kuzey Yıldızı dizisi yepyeni bölümleri ile izleyicisi karşısına çıkmaya devam ediyor. Kuzey Yıldızı dizisinde Yıldız Kuzey’i affetmeden Mahmut gelerek işlerin karışmasına neden olacak. Mahmut Ordu’da tanınan bir kaptandır. Kuzey tam boşanıyor ve Şule’den kurtuluyorken Yıldız Kuzey’i affetmeyince işler karışır. Yıldız deliler gibi Kuzey’i severken Kuzey’i affetmek istemez ve Kuzey’i sinirlendirmek için Kuzey’e benzeyen Mahmut kaptana bir şans tanımak ister.

Burak Khan kimdir?

Kuzey Yıldızı dizisinde Mahmut karakterine hayat veren oyuncunun gerçek ismi Burak Khan’dır. 1996 doğumludur ve İstanbul Üniversitesi mezunudur. 1.85 cm boyunda ve 85 kilo olan Burak Khan Burak Özçivit ile Clear reklamında da yer almıştır.  Burak Khan Ya İstiklal Ya Ölüm dizisi oyuncu olarak yer alınca Burak Özçivit’e benzerliği ile dikkat çekmişti. Kuzey yıldızı yeni gelen mahmut Burak Khan

Kuzey Yıldızı Mahmut Kimdir?

Mahmut 30’lu yaşlarda yakışıklı bir Ordulu kaptandır. Ordu’da öfkesi ile tanınan başarılı ve yakışıklı bir kaptan olan Mahmut Yıldız’ı kendine aşık etmeye ve evlenmeye ikna etmeye çalışacak. Kuzey ise sevdiği kadını elinden almaya çalışan Mahmut’a karşı savaş açacak. Mahmut bir yandan Kuzey ile savaş verirken bir yandan da Yıldız’ın gönlünü çalmaya çalışacak. Daha önce Yıldız’ı isteyen ama Kuzey’den korkan taliplerine karşı bu sefer Kuzey’e Kuzey’den korkmayan bir talip çıkacak.

Kuzey Yıldızı Mahmut

Bilindiği üzere Kuzey Yıldızı dizisi oyuncu kadrosu oldukça dinamik bir kadro. Daha önce dizinin kadrosuna Burcu Binici Tülin, Zeynep Koltuk ise Şule karakterleri ile dahil olmuştu. Kuzey Yıldızı dizisi kadrosuna yeni gelen Mahmut karakteri ise kalıcı bir oyuncu değil 3 – 5 haftalığına yani Yıldız Kuzey’i affedene kadar kadroda yer alacak sonra da diziden ayrılacak.
Şuanda Kuzey Yıldızı dizisinde Mahmut karakteri ile kadroda yer alan oyuncu hakkında bilgimiz yok. Kuzey Yıldızı dizisinde Mahmut karakterine hayat veren oyuncunun gerçek ismini araştırmaya devam ediyoruz. Tanınan bir dizi veya sinema oyuncusu değil. 

Kuzey Yıldızı Mahmut Kimdir? (1 Yorum)

  1. kuzey yıldızında mahmut karakterini canlandıran kişi burak khan. instagramı @burakkhan7