MasterChef Türkiye 2019 2. Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

MasterChef Türkiye 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak 2020

MasterChef Türkiye 2. Sezon 30 aralık pazar akşamı tamamlandı ve MasterChef Türkiye çekim ekibi ve jürileri şimdilik dinlenmeye çekildi; ancak MasterChef Türkiye yarışmacı seçim ekibi hemen MasterChef Türkiye 3. Sezon için çalışmalara başlayacak. Peki MasterChef Türkiye 3. Sezon ne zaman başlayacak?

MasterChef Türkiye 2020 için Acun Medya ve ekibi Survivor 2020’nin bitmesini bekleyecek MasterChef Türkiye Survivor 2020 bittikten sonra yani temmuz ayı başında ekranlarda olacak. Şuanda tam karar verilmese de MasterChef Türkiye Survivor 2020’nin hemen bitiminde haziran ayı sonunda veya temmuz ayı başında düşünülüyor. MasterChef Türkiye’nin 3. sezonun başlama tarihi 4 temmuz 2020 olarak tahmin ediliyor.MasterChef Türkiye 3. Sezon yeni sezon

MasterChef Türkiye 2. Sezon Başlama tarihi kesinleşti.

MasterChef Türkiye 2019 2. sezon 19 ağustos pazar akşamı yani Kurban bayramından sonra Tv8 ekranlarında yayında olacaksssd

Güncelleme 30 Temmuz 2019MasterChef Türkiye 2. sezon için yarışmacı aday başvuruları açıldı. MasterChef Türkiye’nin 2. sezonunda yarışmacı olmak isteyen şeflerin başvuruları ise hemen değerlendirilecek ve mülakata çağırılacak. MasterChef Türkiye eylül de Tv8 ekranlarında 2. sezonu ile ekranlarda olacak.

MasterChef Türkiye’nin 2. sezonunda en önemli değişiklik ise jüride oldu. Hazer Ameni’nin yerine Danilo Zanna MasterChef Türkiye’nin yeni jüri üyesi oldu. 

masterchef 2. sezon

MasterChef Türkiye yarışması ilk sezonunu 23 aralık pazar akşamı izleyicisi ile buluşturacağı final bölümü ile kapattı. MasterChef Türkiye’nin ilk sezonunu bilindiği üzere Uğur kazandı.MasterChef Türkiyeyi kazanan Uğur oldu

 Acun Ilıcalı’nın kafasında tahminlerimize göre bir sezon daha MasterChef Türkiye yarışması yapmak var; bunun için de MasterChef Türkiye’nin ilk sezonu bitmeden ikinci sezon için yarışmacı seçmelerine başladı.

Bloom Medya’nın yapımcılığını üstlendiği MasterChef Türkiye aslında Türkiye’de Tv8’den önce Show Tv de ekranlara gelmişti; ancak program beklenenin altında kalınca erkenden final kararı verilmişti.

MasterChef Türkiye’nin 2. sezonu muhtemelen şubat 2019’da 2. sezonu ile ekranlarda olacak. MasterChef Türkiye yarışması ilk sezonda aldığı yüksek reytingler sonrası Acun’un gözünde çok daha değerli bir konsept haline geldi bu nedenle de MasterChef Türkiye 2. sezonu çok önemli yatırımlarla yeniden Tv8 ekranlarında olacak.

MasterChef Türkiye’nin 2. sezon yarışmacı seçmeleri çok daha titiz şekilde yapılacak ve hem yetenekli yarışmacılar seçilecek hemde ekranlarda reyting getireceği düşünülen isimler yeni kadroda olacak.

MasterChef Türkiye’nin 2. sezonunda ilk sezonda yer alan jüri aynen devam edecek; eğer çok önemli bir değişiklik yaşanmazsa Hazer Amani, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu yeni sezonda da MasterChef Türkiye ‘nin jürisi olmaya devam edecek.

MasterChef Türkiye 2019 bakalım ilk sezonu gibi dikkat çekecek mi? Zira MasterChef Türkiye gibi özel konseptler her zaman izlenecek yapımlar değildir. MasterChef Türkiye izleyicisi yeterli ara verilmez ve MasterChef Türkiye’yi özlemez ise MasterChef Türkiye  2. sezonunda büyük bir reyting hüsranı yaşayabilir.

MasterChef Türkiye 2019 Ne Zaman Başlayacak?

MasterChef Türkiye 2019 tahminlerimize göre şubat 2019’da 2. sezonu ile ekranlarda olacak. MasterChef Türkiye 2019 seçmeleri ise aralık 2018 itibari ile başladı. MasterChef Türkiye 2019 yeni sezon

MasterChef Türkiye 2019 2. Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? (16 Yorum)

  1. iyiki tam tarihi söylediniz 2019 yılı içinde olacakmış zaten adı masterchef 2019

  2. Master cher yarışmasını sabırsızlıkla bekliyoruz ben ve arkadaşlarım.Aramizda kritiğini yapıyoruz lütfen yenisini bekliyorux

  3. kalbimdekini söylüyorum o yarışmanın finali gerçekleşmedi son ana kadar tabağı muhteşem olan kişinin finalde farklı oldu neyse gerisini siz anlayın

    final KEREMMMMMMMMMMMMMMM

  4. Keşke ESLEMİ kazansaydı ne olursa olsun ben ESLEMİ masterchef olucağını düşünüyorum. Ekrandan da olsa onu o kadar çok sevdim ki ben de ne olduğunu bilmiyorum.Umarım madterchef bitmez.2019 da başlar bu programı en sevndiğim program.