İkimizin Yerine 120. Bölüm Özeti 5 Ocak Düğün Geçerli mi?

İkimizin Yerine dizisinde geldik 120 bölüme. İkimizin Yerine dizisinde daha çok bölüm izleyecek olsak da şimdiden sizlere dizide kötü bölümlerin ve ayrılıkların yakın olduğunu hatırlatmak isterim. İkimizin Yerine dizisi 5 Ocak özetinde en çok merak edilen soru Jagdiş‘in 2. düğünü geçerli olup olmadığı sorulacak herhalde. İşte cevabıkimizin Yerine 120. Bölüm resimleri?

İkimizin Yerine 120. Bölüm Özeti

Bago, Anandi ve Sumitra odada konuşurken Krişna gelir ve yarın toplu konseyde son karar alınacağını bildirir. Geceyi burada geçirmemiz gerek ve kalacak yer olarak köy okulu ayarlandı, hadi gidelim der. Jagdiş Anandi‘nin elini tutup giderken 2ci karısı onları durdurur. Aralarındaki düğümü çözmek ister ama annesi onu durdurur. Artık siz evlisiniz, ipi açmak uğursuzluk, sende Jagdiş‘le gideceksin der.

Sumitra, Bago ve çocuklar şok olur. Kadın kızını Jagdiş‘e iter. Anandi Jagdiş‘in elini bırakır. Gece herkes okula ulaşır. Bir adam onlara odaları gösterir. Bago, Anandi, Jagdiş, 2ci eş ve onun annesi aynı odada kalır. Bairon bir ağacın altında otururken Teepri gelir. Teepri her şeyi Dadisa yüzünden oldu diye açıklama yapar ama Bairon onu dinlemek istemez ve onu yollar.

Sonra Sumitra gelip Bairon‘la konuşur. Teepri onları izler. Bairon çok üzgün ve çaresizdir. Sumitra, ona her koşulda sana güveniyorum, her şey yoluna girecek diyerek teselli eder. Jagdiş 2-ci eşini azarlar ve onu üzer. Anandi kıza acır ve onunla ilgilenir. Jagdiş bunu anlayamaz. Anandi kızla sohbet eder ve onun da okumak isteğinin mahvolduğuna üzülür. Sumitra bunu izler.

Dadisa hala Bairon bana hakaret etti diye Bahambari ve Sumitra ve Teepri‘ye söylenir. Sumitra kızgınca ona nasıl bu kadar bencil olduğunu sorar. Sana Jagdiş‘in annesi olarak değil, fakir bir ailenin kızı olarak diyorum: Burada 3 tane hayat söz konusu, hadi Jagdiş evin oğlu ama sen o iki kızın hayatını nasıl mahvedersin diye sorar.

İkimizin Yerine 120. Bölüm özetinde Dadisa rahatsız olur. Sumitra, ya aynı şeyi Sugna yaşasaydı, ya ailesi Şiyam‘ı evlendirseydi der. Dadisa, Sugna deli değil der ve onu susturmak ister. Sumitra, sen çok bencilsin, günahlarınla yüzleşmelisin, aynada nasıl kendine bakabiliyorsun der. Dadisa şok.

Sumitra Dadisa‘ya çok ağır laflar edip gider. Dadisa, sanki nankörlük görmüş gibi konuşur. Herkes o geceyi gergin bir şekilde geçirir. Ertesi sabah. 3 köyden (Jagdiş-Jetsar, Anandi-Bilaria, yeni kız-Taanta köyü) 25 konsey üyesi meydanda toplanır. İlk olarak yeni kızın babası Maan konuşur.kimizin Yerine 5 ocak resimleri

İkimizin Yerine 5 Ocak Özeti Devam Ediyor

Dadisa kızımı torununa istedi ve dün onları evlendirdik, ama damadın babası nikâhı bastı der. Kızın annesi, eğer kızını almazlarsa intihar edeceğini söyler. Bairon, annemin yaptığını bilmiyordum, bilseydim engel olurdum der. Sonra Anandi‘nin deli olduğu öne sürülür. Bairon ve Kazan bunu reddeder. Maan tüm suçu Dadisa‘ya atar.

Dadisa da kendini savunur. Bairon Dadisa‘yı suçlar. Dadisa, Jagdiş‘in geleceğini hiç düşünmediğini söyler. Teepri kızgın. Dadisa, Bairon‘a Anandi delirince Jagdiş‘e kim bakacak, biraz aklın olsaydı sende bunu yapardın der. Bairon yeter diye bağırır. Kazan da derdini anlatır. Kızımı mağdur ettiler der. Maan Anandi‘nin deli olduğunu söyler.

Kazan onun yakasına yapışır ve kızının gayet sağlıklı olduğunu söyler. Taanta‘nın Sarpanç‘ı, ilk gelin gerçekten hastaysa o zaman ikinci evlilik geçerlidir der. Kazan ve Bairon şok olur. Anandi‘yi kontrol edip deli olup olmadığına bakmaya karar verilir. Bairon karşı çıksa da sonuç değişmez. Dadisa da köye rezil olurum diye bunu istemez ama Sarpanç’lar başka seçenek yok der. Bairon üzgün.

İkimizin Yerine 5 Ocak özetinin ikinci kısmı için tıklayınız İkimizin Yerine

İkimizin Yerine 5 Ocak Fragmanı