Masum 176. Bölüm Özeti 14 Eylül Raşi Hırsızlıkla Suçlanır

Masum dizisinde Gopi’nin bulunması ile rahat bir nefes alan Raşi annesinin isteği ile festival yerine gidecek anca Koki evde işler olduğunu söyleyerek izin vermeyecek. Raşi annesini bahane ederek izin almayı başarır. Kinjal bir gün önce Dawal’ı gözden kaçımıştı. Bu sefer daha temkinli onu takip eder. Nihayet bir binanın önünde duran Dawal’ı takibe devam eder. Masum 14 Eylül Özeti devam ediyor.

Masum 176. Bölüm Özeti

Raşi ve Urmila festival alanında buluşur. Raşi burada neyin özel olduğunu sorar. Urmi gazete kuponlarını gösterir ve bedava tatlı alabileceklerini ayrıca her şeyin çok ucuz olduğunu söyler. Onlar etrafa bakarken kalabalığın biriktiği bir müzayedeye katılırlar. Raşi elbiseyi alacağını söyleyince hemen eline sariyi tutuştururlar ve resimlerini çekerler. Raşi ve Urmila sevinirken elbiseyi çok pahalı aldıklarını anlarlar. O kadar parayı nasıl bulacaklarını tartışırlar.

Kinjal anahtar deliğinden Dawal’ı bir kadınla el sıkışırken görür. Bir adam Kinjal’e burada ne yaptığını sorar ve ondan gitmesini ister. Akşamında Dawal biriyle konuşuyor. Kinjal ona yaklaşır ve gününün nasıl geçtiğini sorar. Dawal konuşmasını bitirdikten sonra sorun ne diye sorar. Kinjal arabayla nereye gittin diye sorarken cümlesini tamamlamadan iyi geceler deyip yatar. Dawal’ın kafası karışıyor.1 2

Raşi Jigar’ın uyumasının ardından ayağa kalkar ve Ahem’in odasına gider. Dolabı kontrol ederken Ahem öksürür. Raşi hemen perdenin arkasına saklanır. Ahem su almak için mutfağa giderken Raşi de dolabı kontrol eder ve Koki’nin Gopi’ye hediye ettiği kolyeyi bulamaz. Kolyeyi Gopi’nin takmış olabileceğini düşünerek Gopi’nin üzerine ışık tutarak kontrol eder. Ancak kolye Gopi’nin üzerinde de değildir. Raşi dolabın anahtarlarını yeniden masaya bırakıp odadan çıkar. Gopi’nin kolyeyi başka bir yerde sakladığını düşünüyor.

Ertesi sabah Raşi Gopi’nin yanına gider ve kolyesini sorar. Gopi değerli olduğu için onu sakladığını söyler. Raşi kolyeni iyi göremedim diye ondan takmasını ister. Gopi dolabına yönelirken Raşi orada olmadığını söyler. Koki ve Hetal de gelmiştir. Koki Raşi’ye bunu nerden biliyorsun diye sorar. Raşi kolyenin dolapta saklanmayacak kadar değerli olacağını düşünerek söyledim der. Gopi dolapta kolyeyi bulamayınca şok olur. Koki doğrudan Raşi’ye onu sen mi aldın diye sorar. Raşi almadığını söyler ve dışarıya çıkarak annesini arar.2 2

Urmi parayı ayarladın mı diye sorar. Raşi kolyenin çalındığını söylerken Urmi onu sen mi çaldın diye tepki verir. Raşi hayır diyerek kendini savunur ancak Urmi buna inanmamıştır. Koki kolyeyi sadece burada arıyoruz, başka odalara da bakmalıyız diyerek Raşi’ye bakar. Jigar üzülse de Gopi ondan özür diler. Jigar odalarını arayabileceklerini söyler. Raşi’nin odası aranır ancak bir şey bulunmaz.

Elbiseyi açık artırmada satan adam Raşi’yi arar ve parayı hemen getirmesini ister. Aksi taktirde resimleri gazeteye verip Modi ailesini küçük düşüreceğini söyler. Raşi ondan bir gün daha izin ister. Adam kabul eder. Raşi telefonu kapatınca arkasında Koki belirir. Koki hizmetçiye avans verdin mi diye sorar. Raşi vermeyi unuttuğunu söyleyince Koki sinirlenir ve sorumluluklarını hatırlatır.3 2

Dawal’a bir mesaj gelir. Kinjal mesajı okur. Mesaj da bu gün buluşamayacakalarını ancak gece müsait olacağını yazılıdır. Dawal içeri girer ve telefonunu alıp çıkar. Raşi mutfağa gider ve dolabı açınca kolyenin kutusunu görür. Koşarak salona gelir ve kutuyu Gopi’ye teslim eder. Bunu dolapta bulduğunu söyler. Kimse ona inanmamıştır. Ahem telefonla konuşurken kutuyu dolaba koyduğunu hatırlar ve Jigar ile Raşi’den özür diler. Koki bu mesele halloldu derken Raşi’ye bir sorum olacak der.

Telefonda birine 1 lak para vereceğini söylüyordun diye sebebini sorar. Raşi yetimhane için para vermek istediğini söyleyince Koki ona para verir. Raşi bana güvendiğiniz için teşekkür ederim der. Raşi annesini arar ve Koki’den özür dilemesini ister. Annesini zorla ikna ederken Urmi Koki’den özür diler. Koki ise onunla dalga geçince Urmi yeni bir plan yapar.4 2

Gopi için gelen doktor ayrılırken Urmi evdekilere şeker ve tansiyon testi yapmasını ister. Doktor birer birer tansiyon ve şekerlerine bakarken sıra Koki’ye gelir. Raşi glikoz tozu dökülmüş test aletini doktora verir. Doktor Koki’nin şekerini ölçünce çok yüksek olduğunu şekerli yiyeceklerden uzak durmasını ister. Masum 14 Eylül Özeti sona erdi.

Masum 176. Bölüm Fragmanı