Masum 19. Bölüm Özeti 10 Nisan Ahem Gopi’yi Hizmetçileri Olarak Tanıtır

Masum dizisinde Ahem Gopi’nin yüzünü görmek istemediğini söyleyerek misafir odasında kalmaya karar vermişti. Gopi ağlayarak odasına giderken Koki ve Hetal onları izlemekteler. Koki aynı evden iki kardeşi almanın ne kadar büyük bir hata olduğunu söylemiştim diyerek Hetal’i suçlar. Hetal Ahem ile konuşacağını söyler. Masum 10 Nisan Özeti başlıyor.

Masum 19. Bölüm Özeti

Koki evde birsinin hile yaptığını diğerinin de onu koruduğunu söyler. Gopi’nin genellikle kusurları örtmeye çalışan olduğunu, Raşi’nin ise ortaya çıkaran kişi olduğunu söyler. Ertesi gün Hetal ve Raşi tapınağa gelirler. Koki’nin de gelmesiyle Raşi ondan poja yapmasını ister. Koki bunu sadece yaşlı bahu yapar diyerek Gopi’yi çağırmasını ister. Raşi Gopi’yi çağırmaya gider ve pojadan bahseder. Gopi Ahem’in giyeceği elbiseleri hazırlarken Koki gelir ve Ahem’in kıyafetlerini alıp misafir odasına gider.

Ahem’in elbiselerini yatağın üzerine koyarken Gopi ile konuşmasını ister. Ancak Ahemson olaydan sonra onu affedemeyeceğini söyler. Poja için herkes yerini alır. Ahem bir kere bile Gopi’nin yüzüne bakmayarak pojayı tamamlar. Koki, Raşi ve Gopi’yi salona çağırır. Birbirlerinin hatalarını örttüğü için onların birbirlerini çok sevdiğini söyler. Bir halatı bileklerine bağlar ve bundan sonra birlikte çalışacaklarını söyler. Raşi ve Gopi birbirlerine bağlı vaziyette işlerini sürdürmek zorundalar.

11 17

Raşi tuvalete gitme bahanesiyle Gopi’yi kapının dışında bırakarak Urmila ile konuşur ve durumundan bahseder. Urmila Gopi’yi mutfağa götürmesini ve onun elinin kesilmesini sağlamasını ister. Böylece Koki’nin kalbi yumuşayacak ve iplerinizi çözecektir. Raşi Gopi’yi mutfağa götürür ve yemek için bazı şeyler verir. Gopi keserken Raşi ipi çeker. Gopi elindeki bıçağı yere düşürür. Az kalsın bıçak onun ayağını kesecektir. Raşi çığlık atarken Koki, Hetal ve Büyükanne gelir. Raşi’nin planı tutmamıştır.

Ahem iş yerinde biriyle konuşur ve gülümser. Ardından annesini arar ve akşama önemli misafirlerinin geleceğini söyler ve misafirperverliklerini göstermelerini ister. Annesi o iş ben de diyerek telefonu kapatır ve kızlarını yanına giderek iplerini keser. Verdiği cezanın sona erdiğini ve bundan sonra başka drama istemediğini söyler. Gopi ve kendisinin mutfakta çalışacağını Hetal ve Raşi’nin de temizlik işlerinden sorumlu olacağını söyler. Raşi’nin tapınakta bulunan tüm vazolara çiçek koymasını ister.

22 16

Koki ve Gopi mutfakta çalışırken Koki Raşi’yi kontrol edeceğini söyler. Gopi eminim o da çok çalışıyordur deyince Koki onun hatalarını örttüğün yetmediği gibi şimdi de bilmediğin halde onu övüyorsun diye tepki gösterir ve Gopi’nin bileğindeki morluğu görür. Hizmetçiden ilk yardım çantasını getirmesini ister. Ondan merhem sürmesini misafirlerin önüne böyle çıkmamasını ister.

Ahem’in misafirleri gelir. Onları Koki karşılar. Gopi’den misafirlere tepsi tutmasını ister. Gopi Ahem’in kendini kötü hissedeceğini söyler ancak Koki ona bağırır. Gopi misafirlere su ikram ederken birisi bardağını yere düşürür. Gopi temizleyeceğini söylerken Ahem annesinin hizmetçileri iyi eğittiğini söyler. Misafirler Ahem’in karısını görmek isterler ancak Ahem onun evde olmadığını söyler. Gopi’nin gözlerinden damlalar derya olur.

33 16

Misafirler her şeyi çok beğendiklerini söylerken Koki gelir ev bunları Ahem’in eşinin yaptığını söyler.Misafirler şaşırır ev Ahem’in eşi evde değilse nasıl bu kadar işi yaptı derler. Koki sinirle Ahem’e bakarken onun eve geldiğini söyler. Mutfağa giden Koki Gopi’den salona gitmesini ve kendini göstermesini ister. Gopi sütunun arkasına gizlenerek mutfakta çok işi olduğu için gelemeyeceğini söyler. Koki daha fazla sinirlenir ve mutfağa yeniden gider.

Gopi’nin elinden tutarak kendisiyle gelmesini ister. Gopi gelmeyeceğini söylerken eli una çarpar ve elbisesi un olur. Koki elbisesini değiştirip gelmesini ister. Ahem misafirlerle ilgilenirken Jigar Raşi’yi sinemaya götürmek için Ahem’den arabanın anahtarını ister. Ahem giderken ofisteki iş dosyasını da acele getirmesini ister. Jigar, sinemaya gittiklerini söylerken Ahem yarın gidebileceklerini belirtir. Dosyanın çok önemli olduğunu söylerken ofisteki iş yükünü kaldıramıyorsun bari bir dosyayı getir diyerek Jigar’a hakaret eder. Bu durum misafirleri bile rahtsız etmiştir. 44 11

Gopi aşağıya indiğinde misafirlerden biri onu hizmetçi diye çağırır. Koki sinirlenir ve onun bir adı var diyerek uyarır. Misafir ismini söylerseniz öğreneceğim derken Koki Ahem’e bakar ve Gopi’nin neden inmek istemediğini anlar. Koki Ahem’in işlere çok daldığı için eşini bile göremediğini söyler. Onlara Gopi’yi tanıtır. Gopi misafirlerin ne söylediklerini anlamadığı için sorularına evet diye cevap verir. Kinjal Gopi’yi cehaletinden dolayı aşağılar. Masum 10 Nisan Özeti sona erdi.

Masum 19. Bölüm Fragmanı

Yorum yaz

Masum 19. Bölüm Özeti 10 Nisan Ahem Gopi’yi Hizmetçileri Olarak Tanıtır (2 Yorum)

  1. Ahemle raşen evlen seydi keşkem ahem ana kuzusu gopi ye kötü davranıyor ahem annesinin sözünden çıkmıyor bundan sonra izlemeyeceğim karı kılıklı adam