Masum 205. Bölüm Özeti 13 Ekim Koki İle Gopi’nin Arası Gittikçe Açılıyor

Masum dizisinde Gopi Ahem ve Koki’nin gözünden düşmüştü. Urmi, Raşi ile yeniden konuşmaya başlar ve kirli planlar devreye girer. Raşi Gopi’yi Koki’nin gözünde küçük düşürmek için annesiyle bir dizi plan yapar. Masum 13 Ekim Özeti başlıyor.

Masum 205. Bölüm Özeti

Koki Gopi’den ilacını ister. Ancak Gopi bulamadığını söyler. Koki annen ile konuşurken bana sıra gelmedi diye dalga geçer. Gopi dışarıda Urmi ile konuşmadığını söylese de Koki gözümle gördüm diye onu yalanlar. Raşi annesini arar ve Gopi’nin Koki karşısında nasıl rezil olduğunu anlatır. Uri daha da rezil olacaklarını söyler. Raşi Gopi’nin görüştüğü kadının kim olduğunu sorar. Urmi onun sütçünün karısı olduğunu ve eğer işimi yaparsa ona tüm mahallenin sütü onlardan alacağını söyledim der. Sütçünün karısı Urmi’nin benzeri olduğu için Koki onu Urmi sanmıştır.

Raşi Gopi’yi yemek yaparken görür ve soğandan dolayı Gopi’nin gözleri yaşarmıştır. Raşi Ahem’i gelirken görür ve aklına bir pislik gelir. Ahem’in duyacağı bir şekilde Gopi’nin Koki yüzünden nasıl acı çektiğini ve onunla yalnızca Ahem’in konuşabileceğini söyler. Ahem Gopi’nin yanına giderken Raşi soğandan dolayı Gopi’nin ağladığını görmesin diye araya girer. Gopi ile önce kendisinin görüşeceğini söyler. Ahem teşekkür edip ayrılır.1 29

Hetal Koki’nin yanına gider ve Gopi’nin her zaman doğru söylediğini ancak holi olayında olduğu gibi doğruları söylemek için fırsat bulamadığını anlatır. Ancak Koki Gopi’nin çok değiştiğini ve Mira’nın sağlığını bile ihmal ettiğini söyler. Raşi onları dinlerken ne yapması gerektiğini iyi biliyor ve pis pis sırıtıyor. Ertesi gün Koki Mira ile ilgilenmediği için Gopi’yi azarlar. Tabi bu ortamı Raşi oluşturmuştur. Koki kızarken Ahem gelir. Raşi bir taşla iki kuş vurduğunu düşünüyordur.

2 28

Ahem Gopi’ye dokununca ateşi olduğunu fark eder. Koki kapıda doktoru görünce şaşırır. Doktor Gopi’yi muayene eder ve viral bir durum olduğunu ve korkulacak bir şey olmadığını söyler. Doktor gidince Koki neden bana haber vermedin diye Gopi’yi sorgular. Ahem Gopi’nin kendisine bir şey söylemediğini belirtirken Koki onu susturur. Kokila Gopi’ye bir sari verir. Sariyi kimin verdiğini görmedin, duymadın, bilmiyorsun diyerek ona üç maymun hikayesini anlatır. Yani Gopi sari hakkında kimseye bir şey söylemeyecektir. Eğer konuşursa Gopi’nin ağzına bant yapıştırılacaktır.3 28

Urmila’nın evine birileri gelir. Kızının Kanada’da olduğunu ve ona birini bulmaya geldiğini söyler. Urmila’nın gözleri açılır ve Kinjal’i evden göndermenin zamanı geldi diye sevinir. Raşi sari olayından haberdar olur ve Gopi’nin sariyi kimden aldığını söylemesi için bir plan yapar. Gopi’yi uzaktan dinleyen Koki onun sari hakkında konuştuğunu duyar ancak ne konuştuğunu anlayamaz. Yine Gopi’yi suçlar ve ağzına bant yapıştırır. Masum 13 Ekim Özeti sona erdi.

Masum 205. Bölüm Fragmanı

Yorum yaz