Masum 29. Bölüm Özeti 20 Nisan Kinjal Umang İle Evlenmeye Karar Verir

Masum dizisinde Kinjal’in Raşi’yi küçük düşürmek için yaptığı plan amacına ulaştı. Gopi Koki’ye yüz kremi uygularken Koki’nin yüzünün gittikçe kızarmaya başlaması onu endişelendirir. Koki yüzünü bu şekilde görünce Raşi diye bağırır. Raşi gelince kremi ona gösterir ve azarlamaya başlar. Bir şey aldığın zaman onu kontrol etmelisin diye kızarken Hetal ve Kinjal de gelir. Masum 20 Nisan Özeti başlıyor.

Masum 29. Bölüm Özeti

Kinjal Raşi’nin bu kadar iş yükü içersinde hata yapmasının normal olduğunu söylerken Raşi şaşkın. Raşi ve diğerleri ayrılırken Gopi Hetal’in getirdiği buz kalıbını Koki’ye uygular ve akşama kadar bir şeyin kalmayacağını belirtir. Umang şantajcı olarak Kinjal’i arar. Ona mücevherleri bir an önce getirmesi gerektiğini, aksi taktirde eski erkek arkadaşının resimlerini Modi evine göndereceğini söyler. Raşi onları dinliyordur.

Kinjal daha sonra Umang’ı arar ve onunla buluşmak istediğini söyler. Raşi onları dinlerken Kinjal Koki’nin odasına gider ve güzellik salonuna gitmek için izin ister. Koki yüzündeki kızarıklık için ben de geleceğim derken Kinjal güneşe çıkarsa daha kötü olacağını söyleyerek onu ikna eder. Koki Gopi’den Kinjal ile gitmesini ister. Kinjal sinir olmuştur. Umang ile buluşması risk haline gelmiştir.

Raşi hemen annesini arar ve Kinjal ile Umang’ın buluşacağını söyler. Kinjal ve Gopi güzellik merkezine geldiklerinde Kinjal Gopi’ye yüz maskesi uygulanmasını ister. Gopi yatarken Kinjal Umang ile buluşmaya gider. Urmi de gözlüklerini giymiş iz peşindedir. Kinjal Umang ile buluşur. Umang onu sevdiğini söyleyince Kinjal ona sarılır ve artık şantajcıdan korkmadığını, Umang ile evleneceğini söyleyeceğini belirtir. Umang şoktadır. Urmi onları izlerken büyük bir şeyin olacağını düşünür.

Raşi annesini arar ve neler olduğunu sorar. Urmi Umang ile Kinjal’in evlenmeye karar verdiklerini ve bir şeyler yapmaları gerektiğini söyler. Gopi işi bitince Kinjal’e bakar. Görevli ondan para isterken Gopi üzerine almadığını söyler. Görevli Modi ailesinden olduğu için sonra verebileceğini söyler. Gopi Kinjal’in nerde olacağını düşünürken dışarı çıkar ve Modi evine geri döner. Kinjal ise güzellik merkezine gelmiş ve Gopi’yi göremeyince heyecanlanmıştır. 11 27

Gopi eve gelir ancak Kinjal ortada yoktur. Omzuna dokunan el Kinjal olunca sevinir. Koki onları görür ve nerde kaldıklarını sorar. Kşnjal Gopi’nin yüz maskesi uzun sürdü diye suçu ona atar. Gopi ne olduğunu bile anlayamamıştır. (İnsan bu kadar saf olursa eşek niyetine sırtına çok binen olur Gopi) Koki her zaman ki gibi Raşi’yi gözüne kestirir ve ondan akşam yemeğini hazırlamasını ister.

Koki akşama Mehta ailesinin geleceğini söyleyerek Kinjal’den helva yapmasını ister. Ancak Kinjal unuttuğunu söyler. Koki şok olurken Raşi gülüyordur. Koki ona da sinirlenir ve Kinjal’in batırdığı yerleri silmesini ister. Raşi dumanları!!! Koki Kinal’den odaya gelmesini ister. Mehta ailesi geldiğinde bir şey konuşması istendiğinde mantra okumasını ister. Ancak Kinjal bunu da bilmediğini söyler. Koki’nin beyninden dumanlar fışkırırken Gopi içeri girer ve mantrayı öğretebileceğini söyler. Koki Kinjal’e Gopi’yi örnek almasını ve mantrayı ezberlemesini isteyerek ayrılır.22 26

Gopi mantrayı öğretmeye çalışırken Raşi elinde paketlerle gelir ve Kinjal’in bunları öğrenmesine gerek olmadığını söyler. Kinjal sinirlenirken Gopi yağmur yağacağını düşünerek elbiseleri içeri almaya gider. Bu sırada Ahem işten dönmüş ve biriyle telefonda konuşuyordur. Telefonun sinyalleri iyi olmadığı için Gopi’nin elbiseleri topladığı yere gelir. Gopi rüzgardan dolayı elbiseleri zorla toplarken sarilerden biri Ahem’in yüzünü kaplar. Gopi şimdi naneyi yedim diye düşünürken Ahem bir şey söylemeden sert bir şekilde ona bakar ve ardından ayrılır.

Koki Gopi’den Kinjal’i kontrol etmesini ister. Kinjal giyinmiş vaziyette gelir ve hazır olduğunu söyler. Kinjal Umang’ı arar ve kendisini Bay Mehta olarak tanıtmasını ve eşinin de rahatsız olduğundan gelemeyeceklerini telefonda söylemesini ister. Umang dediği gibi telefon eder. Telefonu Gopi açar. Umang Bay Mehta olduğunu söyler. Gopi Koki ile konuşmasını ister. Ancak Umang gerek olmadığını söyleyerek Kinjal’in söylediklerini tekrar eder ve telefonu kapatır.

44 20

Gopi, Bay Mehta’nın aradığını ve annesi hasta olduğu için saat 20.00 da onların evinde buluşacaklarını söyler. Koki neden telefonu bana vermedin derken Gopi Bay Mehta’nın acelesi olduğunu söyler. Koki hemen hazırlanıp gideceklerini söyler. Ahem’den Gopi’yi getirmesini isteyerek kendisi erken çıkar. Ahem arabasında Gopi’yi bekler. Gopi ön koltuğa otururken tereddüt eder. Ahem ondan kemerini takmasını ister. Ancak Gopi daha önce hiç kemer takmadığı için beceremez.

Ahem mecburen onun kemerini takarken Gopi ile ilk kez bu kadar yakınlaşır. Gopi ona utangaç bir şekilde bakarken Ahem de ona bakar. BU sırada Raşi ve Jigar de gelir. Raşi Gopi’yi önde otururken görünce kıskanır. Modi ailesi Mehta ailesinin evine giderken Mehta ailesi de Modi ailesine gelmiştir. Bayan Mehta Koki’yi arar ve onları telefonla hiç aramadıklarını söyler. Şimşekler Gopi’ye yönelir. Koki Gopi’yi haşlamaya başlarken Şirag Mehta ailesi bizi bekliyor diyerek acele etmelerini ister. Koki Kinjal’in evliliğine zarar gelirse elimden kurtulamazsın diyerek arabaya biner.33 26

Neyse ki Mehta ve Modi aileleri bir araya gelirler. Mehta ailesinin oğlu Elesh de kendini tanıtır. Koki Gopi’yi mutfağa gönderir ve işleri takip etmesini ister. Kinjal abuk subuk konuşunca Koki onu da mutfağa gönderir ve çay getirmesini ister. Bayan Mehta çayını şeker hastası olduğu için şekersiz ister. Kinjal Gopi’nin hazırladığı çayları alır. Gopi şekersiz çayı gösterirken Kinjal Gopi’nin dikkatini dağıtır ve çaya bolca şeker katar. Masum 20 Nisan Özeti sona erdi.

Masum 29. Bölüm Fragmanı

Yorum yaz