Masum 303. Bölüm Özeti 19 Ocak Rada Hetal’den Diz Çöküp Özür Diledi

Masum dizisinde Koki işlev için hediye kutuları alır ve yerleştirme için Hetal’den yardım ister. Ancak Hetal kendini iyi hissetmediğini söyleyerek Gopi ile gitmesini ister. Koki mecburen Gopi ile gidecek. Hetal Gopi’den bu fırsatı iyi değerlendirmesini ister. Onlar gidince Pari bir teşekkür kartı alır ve Jigar’ın gönderdiğini düşünerek ona bir hediye ile karşılık vermek ister ve Hetal’in onayını aldıktan sonra dışarı çıkar. Rada kusuyor gibi yapar. Hetal onu hastaneye götürür. Masum 19 Ocak Özeti başlıyor.

Masum 303. Bölüm Özeti

Rada hastaneye gider ve doktora kayın validesinin kürtaj için zorladığını söyler. Doktor Hetal’i suçlar ve polis çağıracağını söyler. Rada kocam öğrenirse beni döver deyince etraftaki kadınlar birlik olup Hetal’i dövmeye başlarlar. Gopi ve Pari hastaneye gelirler ve Hetal’in dayak yediğini görürler. Gopi Hetal’i kurtarırken doktor polisi arayacağını tekrarlar. Rada buna gerek olmadığını, sadece kendine güvence verecek evrağı imzalamalarını ister. Hetal Rada’nın verdiği çocuğu aldırmaya zorlamayacağına dair kağıdı imzalar.

Koki Rada’nın Hetal’e yaptıklarını öğrenir ve ateş püskürür. Kapı çaldığında Rada’nın geldiğini düşünerek sert bir şekilde kapıyı açar. Karşısında fotoğrafçıları görünce şaşırır. Sizi kim gönderdi derken Rada ben diye çıkagelir. Raşi turşularını pazarlamaya devam edeceğini söyler. Ardından bir iş adamı gelir ve ondan Raşi ismini değiştirmesini ister. İş adamı Raşi turşularının meşhur olduğunu söylerken Rada bu turşunun aynı kalitede olacağını ve daha düşük fiyata satılacağını söyler. Adam memnun olur ve avans olarak Rada’ya 1 milyon verir.1 48

Rada Gopi’den işe başlamasını ister. Gopi ne olursa olsun Raşi’nin ismi turşularda kalacak derken Rada Hetal’in imzasını gösterir ve onları hapse göndereceğini söyler. Gopi kağıdı alır ve önünde yırtar. Rada bir çok şahidi olduğunu ve ona yardım edeceklerini söylerken Gopi onu akıl hastanesine göndereceğini söyler. Rada Gopi’den turşuları yapmasını ister. Gopi yapmayacağını söylerken Rada turşu yapmayı bildiğini ve turşuları sevkıyat zamanına kadar yapacağını söyler.

Pari Jigar için aldığı kravatı yastığının altına koyar. Bir de not bırakır. Çocuklar Jigar’ın onlara hediye aldığını düşünerek Pari’nin hediyesini açarlar ve kravat olduğunu görerek bırakırlar. Not yere düşer. Jigar kravatını unuttuğu için odasına gelir ve yataktaki kravatı görür ve onu takar. Gopi kendisine gelen turşu siparişlerini görür ve hazırlar. Rada turşuları çalar ve kendi markasının yazıldığı etiketleri turşu şişelerine yapıştırır. Urmila Rada’nın Raşi turşularının adını değiştirdiğini öğrenince Modi evine gelir.2 47

Gopi Urmi’yi sakinleştirmeye çalışırken Pari Jigar’ın boynundaki kravatı görerek sevinir. Rada turşuları için basın toplantısı düzenler. İş adamı ortağı bu turşuların Raşi turşularından daha ucuz olduğunu söylerken Gopi ve Pari gelir. Gopi etiketi çıkarır ve orijinal Raşi turşuları etiketini gösterir. Herkes şok olurken Pari Rada’nın turşuları çaldığı ve sahte etiketleri yaptığı videoyu gösterir. Gopi Rada’nın Hetal’i hastanede suçlu gibi göstererek ona hakaret edildiğini açıklar.

Rada’yı tedavi eden doktor ve Hetal’i dövmeye çalışanlar Hetal’den özür dilerken iş adamı Rada’ya verdiği avansı ister. Rada parayı harcadığını söylerken iş adamı o zaman polise haber vereceğini söyler. Rada Gopi’ye yalvarmaya başlar ve kendini kurtarmasını ister. Gopi eğilip Hetal’den özür dilemesini ister. Rada hamile olduğunu hatırlatırken Gopi hamilesin ancak hasta değilsin diyerek eğilip özür dilemesini ister. Rada eğilir ve özür diler. Hetal iş adamının parasını verirken Gopi siparişleri en kısa zamanda teslim edeceklerini söyler.3 45

Eve geldiklerinde Hetal Koki’ye Gopi’nin her zaman ailesini düşündüğünü söyler ve ondan Gopi’ye bir şans daha vermesini ister. Mira Hetal ve Koki karşısında dans eder. Onun dansı Hetal ve Koki’yi büyülemiştir. Mira yakında dans yarışması olacağını ve ona hazırlandığını söyler. Gopi gelir ve 2 gün sonraki sınavlarına çalışmasını aralarda ise dans yarışmasına hazırlanabileceğini söyler.

Urmila inşaat şirketinin verdiği paraları kiracılara dağıtır. Kiracılar evlerini neden boşaltmaları gerektiğini sorar. Urmi salgın hastalık yüzünden evlerini boşaltmaları gerektiğini söyler. Kinjal Urmi’nin gerçek niyetini anlatınca kiracılar onu terlikleriyle dövmeye başlar. Kinjal ve Dawal onu kurtarır ve kiracılardan özür dilerler. Koki müzik sesi duyar ve Mira’nın çocuklara dansını gösterdiğini görür. Müziği kapatan Koki Mira’dan önceliği olan dersine çalışmasını ister.4 38

Mira Koki’nin odasına gider ve ona hem derslerinde hem de dans yarışmasında başarılı olacağını söyler. Koki da onu destekler. Mira odadan çıkınca Gopi burada ne yapıyorsun diye sorar. Mira anlatırken Koki gelir ve derdini anlatmak için Mira’yı kullanmana gerek yoktu diyerek Gopi’yi azarlar. Gopi Mira’nın derslerinde başarılı olacağını garanti eder. Rada onları adım adım takip ederken Mira’ya zarar vermeyi düşünüyor. Masum 19 Ocak Özeti sona erdi.

 

Yorum yaz

Masum 303. Bölüm Özeti 19 Ocak Rada Hetal’den Diz Çöküp Özür Diledi (1 Yorum)