Masum 38. Bölüm Özeti 29 Nisan Raşi’nin Oyununu Gopi Bozar

Masum dizisinde Mandirin boya işi bitmiştir. Bütün aile mandirin açılışına gelir. Şarkılar eşliğinde perde inerken Koki mandirin kırmızı renge boyandığını görünce şok olur. Raşi sevinirken Şirag savaş rengine boyanan mandir için tepki gösterir. Koki boyacı başına bağırırken adamcağız sizin seçtiğiniz renge boyadım der. Raşi Koki’yi küçük düşürdüğü için gülerken Koki beyaz rengi seçtiğimden adım gibi eminim der ve boyacıyı suçlar. Boyacı hayatımı yalan söyleyerek kazanmıyorum diyerek ayrılır. Masum 29 Nisan Özeti devam ediyor.

Masum 38. Bölüm Özeti

Şirag boyacıların gitmesinin iyi olmadığını, şimdi mandiri kimin boyayacağını sorar. Koki bunu kendisinin halledeceğini söyler ve Gopi’den ajandasını getirmesini ve boyacıları aramasını ister. Ancak Raşi Gopi’nin okuma yazma bilmediğini söyleyerek ajandayı arar ve boyacıların cevap vermediklerini söyler. Ardından Koki ile dalga geçer. Hetal müthiş rahatsız olurken Koki duyar ve Raşi’den ajandasını geri vermesini ister. Koki ayrılınca Hetal Raşi’ye kızar ve büyüklere karşı haddini aşmamalısın der.

Gopi mandiri yeniden boyamak için harekete geçer. O boya yaparken Jigar da ona katılır ancak Gopi boyanın istedikleri gibi olmadığını söyler. Kinjal Umang’ı aramaya devam ederken Umang cevap vermez. Koki Gopi’ye pojadan bahseder ve hazırlanmasını ister. Gopi hem poja hem de mandirin boyasıyla nasıl başa çıkacağını düşünüyor. 11 35

Hetal Koki’yi mandire getirir. Jigar mandiri kapattığı bezi çeker ve beyaza boyanmış mandir Gopi ile birlikte görünür. Koki ve Raşi şok olurken Koki çok mutlu görünüyor. Jigar mandirin  boyasında Gopi’nin emeği olduğunu söylerken Raşi onu öldürmeyi düşünüyor. Koki ilk Divali için Gopi ve Ahem’in isimlerinin gümüş sikkeye yazılmasını ister. Ayrıca Gopi’den büyük bir mücevher seti beğenmesini ister. Gopi nazlım nazlım dururken Koki onun için muhteşem bir set beğenir. Hetal de Raşi için küçük bir setle yetinir. Raşi mosmor..

Koki şimdi arti zamanı diyerek evdeki herkesi mandire toplar. Koki mandirin Gopi tarafından boyandığını Ahem’e büyük bir keyifle söylerken Ahem tepki vermiyor. Gopi aartileri Ahem dahil herkes için yapar. Şirag herkesi yemek masasına çağırırken Kinjal canının istemediğini söyleyerek gitmek ister. Kinjal odasında Umang’ı aramaya devam ederken Umang yatağında uzanmış telefona cevap vermiyor. 22 34

Ancak daha sonra kız kardeşinin intikamı için yeni bir şey düşünerek Kinjal’i arar. Gopi Kinjal için süt getirir. Kinjal’in telefonu çaldığında Kinjal banyodadır. Gopi telefonu açar ve Umang seni seviyorum diye söze başlar. Nişanda yaşananların kötü olduğunu ancak başka bir planı olduğunu söyler. Planını anlatmaya başladığında Kinjal Gopi’den telefonu alır. Gopi telefondaki kişinin Eleş olduğunu zannediyor.

Hetal Raşi ile Divali için konuşmak ister. Ancak Raşi sorumluluğun kendisinde olmadığı için konuşacak bir şeyinin olmadığını söyler. Bu sırada Jigar elinde hediyelerle gelir ve önce Hetal’in hediyesini verir. Raşi kendisine hediye alınmadığını düşünerek odasına sinirlenerek gider. Jigar Raşi için aldığı mavi sariyi annesine gösterir. Şu anda bütçenin biraz sıkı olduğunu ve buna gücünün yettiğini söyler. Hetal bana niye haber vermiyorsun diye kızar. Jigar kendi yağında kavrulmak istediğini söyleyerek annesinin övgüsünü alır.33 34

Jigar daha sonra odasına gider ve sariyi Raşi’ye verir. Hetal Gopi’nin mutsuz olduğunu görmüş ve ona bir sari vererek bunu Ahem’in aldığını söylemiştir. Amacı Gopi’yi mutlu etmektir. Gopi sariyi alır ve hemen giyer. Yolda Ahem’i görür ve mutlu Dİvali der. Ahenm de karşılık olarak mutlu der ve gerisini getirmeden gider. Koki Gopi’nin üzerindeki sariyi görür ve bunu kim verdi diye sorar.

Gopi Ahem deyince Koki şaşırır ve oğlum benden habersiz bir mendil bile almaz derken Hetal Koki ile görüşmek istediğini söyler. Koki ısrarla konuşmasını isteyince Hetal Gopi mutlu oldun diye sariyi Ahem’in verdiğini ben söyledim der. Koki sahte şeylerle Gopi’nin mutlu olmasını istemiyorum diyerek Hetal’den Ahem ve Gopi’nin ilişkisine müdahale etmemesini ister. Gopi ağlarken Hetal ona gider ve af diler.

44 27

Gopi anneler her zaman çocuklarının mutlu olmasını ister. Sen de benim annem olduğuna göre mutluluğumu istedin diyerek Hetal’i duygulandırır. Hetal ona bir anne gibi sarılırken duygusal anlar yaşanır. Masum 38. Bölüm Özeti sona erdi.

Masum 38. Bölüm Fragmanı

Masum 38. Bölüm Özeti 29 Nisan Raşi’nin Oyununu Gopi Bozar (2 Yorum)