Masum 52. Bölüm Özeti 13 Mayıs Gopi Evden Ayrıldı

Masum dizisinde Ahem Kinjal’in evlenmesinin ardından Gopi’nin evden ve hayatından gitmesini istemişti. Koki Gopi’ye alıştığını düşünüyordum dese de Ahem ona katlanmak zorunda olduğunu söyledi. Bu durumu daha önce konuştuklarını ve Kinjal evlendikten sonra Gopi’yi göndermeye söz verdin diye annesine tepki gösterir. Şimdi ofise gideceğini geldikten sonra Gopi hakkındaki kararını vermesini ister. Koki Gopi’yi bu evden nasıl göndereceğini düşünüyor. Masum 13 Mayıs Özeti başlıyor.

Masum 52. Bölüm Özeti

Kinjal sabah uyanınca banyoya girer ve banyonun küçük olduğunu ve koktuğunu söyler. Urmi bu sözden memnun kalırken Kinjal’i ilk günden suya gönderir. Kinjal elinde su kabı su deposuna gider. Güneşin alnında uzun kuyruğu görür ve beklemeden eve geri döner. Urmi kabın boş olduğunu görünce şok olur. Kinjal 2 saat sırada bekleyemeyeceğini söyler.

Ahem eve geri döndüğünde annesinin yanına gider. Karrarını verdin mi diye sorar. Koki sessiz beklerken Ahem bana Kinjal’in düğününden sonra Gopi’yi göndereceğini sen söyledin der. Gopi kapıda onları dinlerken şok olmuştur. Gopi ağlayarak odasına gider ve gitme vakti geldi diyerek eşyalarını toplamaya başlar. Arkasından gelen Koki ne yapıyorsun diye sorar. Gopi benim Kinjal’in düğününe kadar kalmam gerekiyormuş diyerek Koki’nin ayaklarına dokunur ve gideceğini söyler. 1 86

Dawal Kinjal’e bir sari almıştır. Kinjal bu rengi beğenmediğini ve ihtiyacı olmadığını söyler. Sari alana kadar şampuan ve krem almasını ister. Dawal burada herkesin tek bir sabunla banyo yaptığını ve şampuan falan bilmediklerini söyler. Kinjal onun Gopi gibi olduğunu düşünerek dalga geçer.

Gopi çantasını toplar ve merdivenlerden inmeye başlar. Arkasında da Koki geliyor. Bu sırada kahvaltı yapan aile üyeleri Gopi ve Koki’yi görür. Hetal Gopi’nin nereye gittiğini sorar. Gopi gitmesi gerektiğini söylerken Hetal Koki’ye bakar. Koki de bunun doğru olduğunu başıyla onaylar. Hetal bu ne saçmalık diyerek çantayı bırakmasını ister. Bu sırada Ahem de merdivenlerden iner. Herkes Koki’nin onu gönderdiğini düşünürken Gopi kısık bir sesle Kinjal’in düğününden sonra gideceğime söz verdiğini söyler.2 87

Hetal Ahem’e bakar ve Gopi’yi durdurması gerektiğini söyler. Ancak Ahem uzaklara bakar. Jigar Gopi’nin şimdi nereye gideceğini sorarken Gopi annesinin yanına gideceğini söyler. Raşi mutlu değildir. Hetal’in Gopi’yi durdurmaya çalışması fayda getirmeyince Gopi büyüklerinin ayaklarına dokunarak evden ayrılır. Modi ailesi paramparça olmuştur.

Gopi’yi Ahem bırakırken Gopi düğününden kareler hatırlayarak daha da üzülür. Ahem Gopi’yi Urmi’nin evinin yakınlarında indirir ve gider. Gopi bir cehennemden diğerine gelmiştir. Orada hiç olmazsa sadece AHEM varken burada Kinjal ve şeytanın avukatı Urmi vardır. Gopi gelmeden haberi Raşi tarafından Urmi’ye söylenir. Urmi Gopi’yi azarlayarak karşılarken kocası Gopi’ye hoş geldin diyen tek kişi.3 87

Ertesi sabah sabah çalan kapı zili ile herkes uyanır. Kapıyı Koki açar ve sütçünün geldiğini görür. Koki Raşi diye bağırır. Jigar sesi duyar ve uyanır. Hemen Raşi’yi kaldırır. Raşi Koki’nin karşısına çıkar. Koki sorumluluklarını neden yerine getirmiyorsun diye bağırır. Raşi bilmediğini söylerken Koki Gopi’nin gittiğini ve tüm sorumlulukları Raşi’nin yapması gerektiğini söyler. Ondan aarti ve kahvaltı için hazırlık yapmasını isteyerek ayrılır. Jigar eşine destek verir ve bundan sonra erken kalkacaklarını söyler.

Masum Dizisinin 53. Bölüm Yani Bir Sonra ki Bölüm Özetini Sitemizde Yayınlanmadan Youtube Kanalımızdan Dinleyebilirsiniz. Kanalımızın 1.000 Abone Olmasına son 300 Abone. Destek olup kanalımıza abone olursanız çok seviniriz. 

Kahvaltı masasında Koki ağzına gelen şeyi çıkarır ve Mani’yi azarlar. Mani Gopi’nin görünmediğini ve kahvaltıyı Raşi’nin hazırladığını söyler. Ahem de memnun değildir ancak Gopi’den bahsetmeleri onu rahatsız eder. Koki yemeklerin tatsız ve baharatsız olduğunu söyler. Hetal suçu kendi üstüne almaya çalışsa da Koki Raşi’yi azarlamaya devam eder. Ahem sinirle ayağa kalktığında zil çalar. Bir adam elinde bir çeyiz sandığı ile gelmiştir. 4 74

Arkasından da Koki’nin annesi Nani girer. Herkes şaşkınlıkla ona bakarken Nani büyük bahusunu görmek için sürpriz yaptığını söyler. Nani Raşi ile tanıştıktan sonra Ahem’in karısı nerde diye sorar. Koki annesini ziyarete gittiği yalanını söyler. Nani Raşi ve Gopi için hediyeler aldığını söyler. Hetal Raşi ve Mani’den onları getirmesini ister. Raşi Gopi evde olmadığı için hediyelerin kendine kalacağını düşünerek mutlu olur. Nani Ahem’e eşini ne zaman getireceğini sorar. Masum 13 Mayıs Özeti sona erdi.

Masum 52. Bölüm Fragmanı

Yorum yaz

Masum 52. Bölüm Özeti 13 Mayıs Gopi Evden Ayrıldı (1 Yorum)