Mucize Doktor Doruk Kimdir? Doktor Doruk’un Büyük Sırrı ne?

Mucize Doktor dizisine yepyeni bir doktor daha geliyor. Bilindiği üzere dizinin kadrosuna son olarak Merve Dizdar doktor Damla olarak dahil olmuş hem Ali Vefa’ya hemde Nazlı’ya rakip olmuştu; ancak doktor Damla gidiyor ve yeni sezonda Doktor Doruk geliyor.

Mucize Doktor dizisinde Doktor Doruk karakterine Hakan Kurtaş hayat verecek. Doktor Doruk hem Ali Vefa’nın hemde Doktor Nazlı’nın en büyük rakibi olacak. Mucize Doktor dizisine 2. sezonda yeni gelen ve dizinin 2. sezonunda diziden ayrılan oyuncular için tıklayınız Yeni Gelen Oyuncular

Mucize Doktor Doruk Kimdir?

Doktor Doruk başarılı ve deneyimli bir asistandır ve artık doktorasını bitirmesine çok az kalmıştır; bu nedenle de gelir gelmez Berhayat hastanesinin baş asistanı olmak isteyecek ancak cerrahi bölümünde baş asistanın kim olacağını sadece Ferman hoca karar verir. Ferman hoca da bir yarışma ile baş asistanın kim olacağına karar verecek; ancak bu yarışma da Doktor Doruk’un Ali Vefa’yı geçme şansı yok; Doktor Doruk bunu anlayınca Ali Vefa’nın ayarları ile oynayıp onu yarışmadan devre dışı bırakmak isteyecekMucize Doktor Doruk

Mucize Doktor Doktor Doruk’un Büyük Sırrı ne?

Aslında doktor Doruk’un asıl amacı Ali Vefa’yı hastaneden göndermektir; zira onun gibi başarılı bir doktor Berhayat hatanesinde olduğu sürece onun hiç bir zaman değeri anlaşılmayacaktır. Nazlı da erkek arkadaşının arkasında durunca bu sefer Doruk Nazlı ile de uğraşacak.

30’lu yaşların başında olan doktor Doruk cerrah olmaya kendini adamıştır; başarılı olmak zorundadır; çünkü zamanında başarısız cerrahlar yüzünden sevdiği insanları kaybetmiştir.

İlerleyen dönemlerde doktor Doruk Nazlı’nın güzelliğini fark edecek ve Nazlı’yı Ali’ye bırakmak istemeyecektir; Ali’ye Nazlı benimle ilgileniyor; bende onu çok beğeniyorum deyince Ali Vefa’nın ayarları bir anda bozulacaktır.

Hakan Kurtaş Kimdir?  Mucize Doktor Doruk Gerçekte Kimdir?

Hakan Kurtaş 7 Eylül 1988 İzmir doğumku olan Hakan Kurtaş 32 yaşının içindedir. dizi ve sinema oyuncusu olan Hakan Kurtaş Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. Gernçlik dönemi Bursa’da geçen Hakan Kurtaş’ın babası doktordur bu nedenle de Hakan Kurtaş’a Mucize Doktor dizisinde hayat vereceği Doktor Doruk karakteri yabancı bir karakter değildir.

mucize doktor dorukun amacı neÜniversiteden önce uzun boyu ile profesyonel anlamda basketbol oynayan Hakan Kurtaş bir dönemde Leman dergisinde karikatürist olarak köşe yazısı yazmıştır. Kadın dizisinde hayat verdiği Cem karakteri ile çok sevilen Hakan Kurtaş 2018’de de Çarpışma dizisinde Demir karakterine hayat vermiştir. Hakan Kurtaş’ın yer aldığı önemli dizilerde bazıları 8. Gün, Dolunay, Filinta, Seddülbahir 32 Saat ve Analar ve Anneler dizileridir. haka kurtaş mucize doktor resimleri

Hakan Kurtaş’ın Sevgilisi Kimdir?

Hakan Kurtaş’ın sevgilisi Belen Akkan’dır.

Hakan Kurtaş’ın Boyu Kilosu

Hakan Kurtaş’un boyu 1.82  ve ağırlığı ise 71 kg’dır.

Yorum yaz

Mucize Doktor Doruk Kimdir? Doktor Doruk’un Büyük Sırrı ne? (2 Yorum)